Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H65A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,8 km
 
1.   Lauri Mikkonen KontiolU  FIN  10:31:00   57:40  
2.   Raimo Saaranen Siilin Rasti  FIN  10:41:00   59:22  
3.   Yrjö Nikkinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:23:00   59:59  
4.   Jukka Savolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:15:00   1:00:37  
5.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  10:01:00   1:01:22  
6.   Pauli Lahma Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:21:00   1:01:48  
7.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas  FIN  11:05:00   1:02:42  
8.   Jorma Salminen Vaalan Karhu  FIN  10:13:00   1:02:43  
9.   Viljo Kajava Kuopion Suunnistajat  FIN  10:53:00   1:02:50  
10.   Eero Korhonen RasTiimi  FIN  11:27:00   1:03:24  
11.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo  FIN  11:29:00   1:05:03  
12.   Berndt Engström Pargas IF  FIN  10:33:00   1:05:09  
13.   Pentti Kamila Laihian Luja  FIN  11:03:00   1:05:15  
14.   Seppo Karjalainen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:07:00   1:05:47  
15.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  10:27:00   1:07:48  
16.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  11:13:00   1:09:53  
17.   Mikko Palomäki Hyvinkään Rasti  FIN  10:49:00   1:10:48  
18.   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva  FIN  10:45:00   1:11:07  
19.   Eino Karppinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:17:00   1:12:00  
20.   Kalervo Mattila Rastikarhut  FIN  11:07:00   1:12:45  
21.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  10:43:00   1:12:51  
22.   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  11:01:00   1:13:32  
23.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  11:11:00   1:13:56  
24.   Jukka Niinimäki Hyvinkään Rasti  FIN  10:19:00   1:14:43  
25.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:59:00   1:16:38  
26.   Unto Kervinen Järvenpään Palo  FIN  10:39:00   1:17:39  
27.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  11:15:00   1:18:59  
28.   Alpo Pelkonen Oulunsalon Vasama  FIN  10:25:00   1:21:06  
29.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  10:35:00   1:21:43  
30.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:29:00   1:24:00  
31.   Tauno Partanen Säyneisen Salpa  FIN  10:47:00   1:28:57  
32.   Markku Lassila Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:19:00   1:31:45  
33.   Simo Wallin Turun Visat  FIN  10:23:00   1:34:09  
34.   Kari Niinistö Angelniemen Ankkuri  FIN  11:31:00   1:39:33  
35.   Seppo Heino Rastikarhut  FIN  10:17:00   1:42:36  
36.   Rauno Kaipala SK Pohjantähti  FIN  11:33:00   1:47:14  
   Jorma Saarimäki Vaasan Suunnistajat  FIN  10:05:00   keskeytti  
   Esko Linna Nivalan Urheilijat  FIN  10:09:00   hylätty  
   Jussi Viitasaari Himangan Urheilijat  FIN  10:55:00   keskeytti  
   Heikki Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:57:00   ei läht.  
   Eero Lassila Tuupovaaran Sepot  FIN  11:35:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English