SM-pitkämatka R1 Yläneellä, finaalit 4.9.2011

H21B1

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
12,2 km
 
1.   Petri Noponen Delta    13:13:00   1:09:54  
2.   Peeter Pihl MS Parma    13:14:00   1:11:35  
3.   Aaro Asikainen Kalevan Rasti    13:12:00   1:11:47  
4.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti    13:16:00   1:12:16  
5.   Juha-Ville Ketolainen Vehkalahden Veikot    13:00:00   1:12:36  
6.   Miika Hernelahti Kalevan Rasti    13:11:00   1:12:42  
7.   Juha Tommila Hiisirasti    13:10:00   1:13:15  
8.   Victor Mansner IF Sibbo-Vargarna    13:09:00   1:14:27  
9.   Mikko Sipilä Kangasala SK    12:58:00   1:14:34  
10.   Jere Ahonen Kangasala SK    12:46:00   1:15:00  
11.   Simo Mertanen Lappeen Riento    12:54:00   1:15:04  
12.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi    12:56:00   1:15:23  
13.   Stepan Kodeda MS Parma    12:41:00   1:16:02  
14.   Panu Teittinen Kangasala SK    13:07:00   1:16:07  
15.   Jari Sillman IF Sibbo-Vargarna    12:55:00   1:16:21  
16.   Aapo Leskinen Lynx    12:51:00   1:16:28  
17.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima    13:06:00   1:16:49  
18.   Janne Mänkärlä Lynx    12:36:00   1:17:18  
19.   Timo Mähönen Kalevan Rasti    13:08:00   1:17:36  
20.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat    13:05:00   1:17:45  
21.   Mikael Donner OK77    12:57:00   1:17:46  
22.   Aleksi Mattila Lynx    12:35:00   1:18:10  
23.   Taneli Pantsar Pellon Ponsi    12:50:00   1:18:54  
24.   Robin Fröberg Pargas IF    12:59:00   1:19:11  
25.   Sebastian Wester IF Sibbo-Vargarna    13:04:00   1:19:20  
26.   Tomi Mattila MS Parma    12:40:00   1:19:25  
27.   Esa Huttunen OK Orient    12:48:00   1:19:26  
28.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    12:37:00   1:20:18  
29.   Tuomo Laine Delta    12:45:00   1:20:40  
30.   Mathias Hall IF Femman    12:32:00   1:21:24  
31.   Juha Tolonen Rajamäen Rykmentti    12:47:00   1:22:07  
32.   Jonathan Fröjdö Paimion Rasti    12:31:00   1:22:12  
33.   Janne Weckman Vehkalahden Veikot    13:15:00   1:22:35  
34.   Markku Isokoski Pellon Ponsi    12:49:00   1:24:12  
35.   Jani Hämäläinen Lahden Suunnistajat-37    12:52:00   1:24:35  
36.   Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat    13:19:00   1:25:30  
37.   Janne Häkkinen Pellon Ponsi    12:44:00   1:28:28  
38.   Markus Ståhl IF Sibbo-Vargarna    12:34:00   1:32:05  
39.   Jani Nissinen Hiisirasti    12:39:00   1:32:22  
40.   Simo Turunen SK Vuoksi    12:33:00   1:37:58  
   Heikki Toivio Delta    12:30:00   ei läht.  
   Matti Karvonen Kalevan Rasti    12:38:00   keskeytti  
   Matti Töyrylä Vehkalahden Veikot    12:42:00   ei läht.  
   Harri Poutiainen Turun Metsänkävijät    12:43:00   ei läht.  
   Lasse Kautto Vaajakosken Terä    12:53:00   ei läht.  
   Timo Joensuu Vaajakosken Terä    13:01:00   ei läht.  
   Petteri Huikko Vaajakosken Terä    13:02:00   keskeytti  
   Janne Virtanen Paimion Rasti    13:03:00   ei läht.  
   Andreas Hall IF Femman    13:17:00   keskeytti  
   Mats Dahlen Kristiansa    13:18:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English