SM-keskimatka R2, 15.9.2012

H60K3

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,0 km
 
1.   Taisto Kemppainen Vaalan Karhu  FIN  10:18:00   15:44  
2.   Håkan Björklund IK Falken  FIN  10:17:00   15:55  
3.   Heimo Pulkkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   16:02  
4.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  10:19:00   16:22  
5.   Ensio Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  10:12:00   16:43  
6.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka  FIN  10:13:00   17:19  
7.   Ari Ovaska Epilän Esa  FIN  10:01:00   17:54  
8.   Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  10:02:00   18:03  
9.   Markku Sipponen Paimion Rasti  FIN  10:08:00   18:25  
10.   Lasse Kataja Suomusjärven Sisu  FIN  9:57:00   18:30  
11.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu  FIN  9:58:00   18:31  
12.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  10:15:00   18:34  
13.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat  FIN  9:47:00   18:46  
14.   Paavo Vesterinen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:11:00   19:10  
15.   Ari Myllymäki Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  9:44:00   19:36  
16.   Erkki Turunen Suunta-Sepot  FIN  10:09:00   19:55  
16.   Jaakko Lahti Suunta Jyväskylä  FIN  10:10:00   19:55  
18.   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  9:56:00   20:07  
19.   Risto Kallio Angelniemen Ankkuri  FIN  10:07:00   20:09  
20.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo  FIN  9:46:00   20:31  
21.   Aarne Hurskainen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:39:00   20:47  
22.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  9:50:00   20:54  
23.   Bo Österbacka IF Minken  FIN  9:45:00   21:04  
24.   Yngve Alexandersson Närpes OK  FIN  9:48:00   21:15  
24.   Pekka Kurikka Urjalan Urheilijat  FIN  9:55:00   21:15  
26.   Hannu Harju Järvenpään Palo  FIN  9:51:00   21:57  
27.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  10:05:00   22:12  
28.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:14:00   22:17  
29.   Keijo Tarvonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:03:00   22:34  
30.   Tapio Jyväsjärvi Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  9:52:00   22:51  
31.   Matti Hourula Ykspihlajan Reima  FIN  9:43:00   23:12  
32.   Hannu Siuko Suunta-Sepot  FIN  10:04:00   24:09  
33.   Pentti Niemelä Laihian Luja  FIN  9:53:00   25:04  
34.   Tapio Lahtonen Tampereen Pyrintö  FIN  9:41:00   25:35  
35.   Kalevi Pollari Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  9:40:00   26:20  
36.   Risto Uljas Rasti-Jyry  FIN  9:59:00   26:35  
37.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat  FIN  9:37:00   29:11  
38.   Pekka Puolakka Säyneisen Salpa  FIN  9:32:00   30:04  
39.   Jarmo Paikkala Rasti-Jyry  FIN  9:35:00   35:55  
40.   Pentti Vaittinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:31:00   52:56  
   Tapio Kukkasjärvi Rajamäen Rykmentti  FIN  9:33:00   ei läht.  
   Sakari Martikainen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:34:00   ei läht.  
   Matti Mikkolainen Valkeakosken Haka  FIN  9:36:00   ei läht.  
   Heimo Välimäki Turun Visat  FIN  9:38:00   hylätty  
   Jouni Moisander Rasti-Vihti  FIN  9:42:00   ei läht.  
   Mikko I Kekki Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:49:00   ei läht.  
   Tapio Lindstedt Oriveden Ponnistus  FIN  9:54:00   keskeytti  
   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu  FIN  10:06:00   ei läht.  
   Pekka Kerkola Tampereen Pyrintö  FIN  10:16:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English