Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H21AL 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,7 km
 
1.   Jarno Käyhkö VeVe    12:36:00   42:52  
2.   Kari Laine Delta    12:16:00   44:04  
3.   Jouni Mäkäräinen S-JKL    12:18:00   45:15  
4.   Mikko Lassila HS    13:18:00   45:29  
5.   Esko Ylikangas RasKu    12:38:00   45:31  
6.   Mika Tonder SKVuoksi    13:44:00   47:12  
7.   Antti Örn MU    13:14:00   47:41  
8.   Timo Varis KR    13:16:00   48:33  
9.   Ville Kauppi LS-37    12:58:00   48:41  
9.   Janne Åberg HyRa    13:38:00   48:41  
11.   Kimmo Hirvonen LS-37    12:10:00   50:38  
12.   Teppo Isokoski YlivKu    13:20:00   50:59  
13.   Juha Hirvonen LS-37    13:40:00   51:08  
14.   Marko Kantomaa AlatPi    12:34:00   51:38  
15.   Jaakko Tervo PelPo    11:54:00   52:12  
16.   Vesa Vesterinen LHR    13:28:00   53:26  
17.   Jukka-Pekka Katajisto RasKu    13:34:00   53:28  
18.   Joonas Nurminen JRV    12:44:00   53:35  
19.   Samuli Heino Hanka    12:02:00   53:55  
20.   Kai Paavola PelPo    13:22:00   54:25  
21.   Ben Wickholm SV    12:24:00   55:09  
22.   Kalle Manninen HaukivKi    12:00:00   55:15  
23.   Toni Pikkarainen HyRa    12:42:00   55:18  
24.   Henri Jääskeläinen SiiRa    12:40:00   57:29  
25.   Jarno Kiintola KuUS    12:14:00   57:34  
26.   Tommi Roimela PelPo    12:50:00   58:22  
27.   Sami Hyvönen RasPi    13:26:00   58:24  
28.   Mikhail Malyshev NordWest  RUS  11:56:00   59:22  
29.   Jussi Mikkola SomEsa    12:48:00   1:00:00  
30.   Joona Koistinen AnttU    12:22:00   1:00:02  
31.   Jaakko Hannukainen KanSu    13:46:00   1:00:27  
32.   Jukka Kantomaa AlatPi    11:48:00   1:00:37  
33.   Esa Viitanen TuS    12:12:00   1:01:21  
34.   Ville Hämäläinen Femman    13:00:00   1:01:24  
35.   Aki Lahti IHR    13:32:00   1:01:57  
36.   Vesa Korpijärvi KannUra    11:52:00   1:02:42  
37.   Veli-Pekka Kuutti PertPe    13:42:00   1:03:01  
38.   Tero Vehkamäki KanSu    11:44:00   1:03:17  
39.   Mikko Pynnönen ViPa    13:08:00   1:05:36  
40.   Jari Vaara KanSu    12:46:00   1:07:10  
41.   Mika Seppänen VaKa    12:28:00   1:07:56  
42.   Santeri Vaara KanSu    11:58:00   1:08:06  
43.   Jari Kantomaa AlatPi    13:12:00   1:08:45  
44.   Jussi Lassila PiTa    12:52:00   1:09:59  
45.   Fedor Krasnienko NorthernWi  RUS  12:04:00   1:10:03  
46.   Ari Kumpumäki ViiSu    12:26:00   1:18:57  
47.   Matti Kärkkäinen JRV    11:50:00   1:22:53  
48.   Toni Knuutila RaTU    12:56:00   1:23:10  
49.   Jussi Hannukainen KanSu    13:10:00   1:25:36  
50.   Markus Ronkainen Pohjant    13:30:00   1:28:49  
51.   Teemu Kantelinen TVV    13:36:00   1:35:17  
52.   Markus Leppänen IisVi    12:20:00   2:30:19  
   Ossi Sippu SaSu    11:46:00   ej startad  
   Urpo Kallunki VaajTe    12:06:00   ej startad  
   Lasse Kervinen JäPa    12:30:00   ej startad  
   Veijo Korpijärvi KannUra    13:02:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English