FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D10RR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,9 km
 
1.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    14:07:00   11:55  
2.   Hilda Kukonlehto Kangasala SK    13:32:00   12:02  
3.   Sara Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    14:17:00   12:04  
4.   Veera Haavisto Kyrös-Rasti    13:58:00   13:11  
5.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    14:10:00   13:38  
6.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti    13:45:00   13:57  
7.   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu    13:52:00   14:17  
8.   Viivi Voutilainen Muuramen Rasti    13:42:00   14:23  
9.   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    13:44:00   14:46  
10.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:18:00   15:17  
11.   Miia Salmi Turun Suunnistajat    13:19:00   15:25  
12.   Siina Heiskanen Kangasniemen Kalske    13:16:00   15:27  
13.   Liya Beard Lytkarino  RUS  14:03:00   15:58  
14.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    13:59:00   16:07  
15.   Sofia Haglund Solf IK    13:22:00   16:21  
15.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    13:31:00   16:21  
17.   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    13:25:00   16:29  
18.   Anni Nykänen Navi    13:36:00   16:36  
19.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat    13:55:00   16:38  
20.   Fia Snickars Solf IK    13:53:00   17:05  
21.   Elisa Mattila Kyrös-Rasti    13:24:00   17:21  
22.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat    13:35:00   18:00  
23.   Henna Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    14:11:00   18:08  
24.   Maria Blinova BelieNochi  RUS  13:21:00   18:12  
25.   Kati Lilja Suunta Jyväskylä    14:02:00   18:28  
26.   Aleksandra Lebedenko Juventa  RUS  13:50:00   18:32  
27.   Taika Kangas SK Pohjantähti    14:09:00   19:07  
28.   Jutta Ojala Vehkalahden Veikot    14:05:00   19:27  
29.   Venla Hokka IF Sibbo-Vargarna    13:41:00   19:41  
30.   Essi Korhonen SK Vuoksi    13:57:00   20:11  
31.   Saara Holopainen Suunta-Veikot    13:46:00   20:22  
32.   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot    13:29:00   20:26  
33.   Essi Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    13:33:00   20:43  
34.   Roosa Laine Kokkolan Suunnistajat    14:12:00   20:52  
35.   Iris Juhola Lahden Suunnistajat-37    14:15:00   21:01  
36.   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    13:48:00   21:06  
37.   Elina Ilonen SK Vuoksi    13:23:00   21:18  
38.   Sanni Miettinen Delta    13:49:00   21:40  
39.   Maria Temkina NorthernWi  RUS  13:40:00   21:59  
40.   Elli Ahola Rastiketut    14:04:00   22:25  
41.   Veronika Visherskaya BelieNochi  RUS  14:06:00   22:27  
42.   Aino Näpänkangas Suunta Jyväskylä    13:39:00   23:03  
43.   Wilma Arrakoski OK77    13:54:00   23:12  
44.   Anna Ojala Kuusankosken Urheiluseura    13:51:00   24:08  
44.   Patricia Knip IF Femman    14:00:00   24:08  
46.   Sofia Mukhacheva ABCSt-Pete  RUS  13:38:00   24:56  
47.   Minna Turtiainen Olavin Rasti    13:27:00   25:32  
48.   Anastasiya Mashchenko ABCSt-Pete  RUS  14:14:00   26:02  
49.   Jessica Lauter LauterTeam  EST  13:34:00   26:46  
50.   Nea Rapo Keravan Urheilijat    13:30:00   29:39  
51.   Yulia Egorova YarkiyMir  RUS  13:56:00   30:27  
52.   Kristel Kalve Estonia  EST  13:20:00   32:26  
53.   Daria Diakonova SKRUMMosco  RUS  14:16:00   36:58  
   Daria Yatsenko BelieNochi  RUS  13:43:00   ej startad  
   Jenni Ovaska Luumäen Rasti    14:08:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English