FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D12 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,5 km
 
1.   Josefiina Sundman Delta    14:44:00   12:32  
2.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:24:00   13:47  
3.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    14:58:00   14:08  
4.   Amy Nymalm Pargas IF    13:38:00   16:03  
5.   Eliisa Laine Rasti-Lukko    15:34:00   16:25  
6.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    13:30:00   16:46  
7.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    15:16:00   16:52  
8.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    13:10:00   17:09  
9.   Anna Vysotskaya LytkarinoK  RUS  13:46:00   17:16  
10.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    13:58:00   18:39  
11.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    15:38:00   19:41  
12.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    15:08:00   19:52  
13.   Zuzanna Morawska Flota Gdynia  POL  15:24:00   20:19  
14.   Heidi Plit Lynx    15:30:00   20:23  
15.   Irina Bulashevich Kalinka  RUS  14:56:00   21:54  
16.   Sara Ruokonen Lappeen Riento    15:00:00   22:00  
17.   Sara Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    14:54:00   22:05  
18.   Anna Petrova Kirishi-La  RUS  15:42:00   22:26  
19.   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    14:34:00   22:53  
20.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    14:08:00   22:54  
21.   Ekaterina Koltounova Peterhof  RUS  13:16:00   23:01  
22.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot    14:10:00   23:33  
23.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    13:28:00   23:53  
24.   Tuuli Heikkilä Lynx    13:42:00   23:59  
25.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    14:52:00   24:10  
26.   Lidia Stakhanova Kirishi-La  RUS  14:14:00   24:44  
27.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    13:50:00   24:47  
28.   Anni-Kaisa Salomaa Navi    14:06:00   24:56  
29.   Saana Lahdelma Navi    14:50:00   25:03  
30.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    15:44:00   25:07  
31.   Elina Nissinen Navi    15:28:00   25:43  
32.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    14:22:00   25:46  
33.   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti    13:40:00   26:02  
34.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    14:12:00   26:40  
35.   Polina Kondrashova Lytkarino  RUS  14:48:00   27:47  
36.   Tuuli Kärjä Savon Suunta    15:40:00   27:49  
37.   Anna Skobeleva NorthernWi  RUS  15:06:00   28:29  
38.   Ida Snickars Solf IK    14:02:00   28:49  
39.   Elizaveta Fomina Peterhof  RUS  14:28:00   28:58  
40.   Elsa Pyymäki Kouvolan Rasti-72    15:10:00   30:15  
41.   Maria Muravnik Lemur  RUS  15:04:00   30:16  
42.   Irina Osoblivetc Juventa  RUS  14:30:00   30:28  
43.   Anna Bulashevich Kalinka  RUS  13:36:00   30:30  
44.   Alexandra Khimanych Foton-Mosc  RUS  14:26:00   31:11  
45.   Silva Vaismaa Suunta Jyväskylä    15:02:00   31:44  
46.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    15:26:00   32:08  
47.   Mirva Toivio Suunta Jyväskylä    15:12:00   32:35  
48.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    13:34:00   32:38  
49.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri    14:42:00   33:07  
50.   Olga Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    15:32:00   33:10  
51.   Ksenya Lisyutkina LytkarinoK  RUS  15:18:00   34:19  
52.   Tatiana Artamonova Baltiyskiy  RUS  14:18:00   36:26  
53.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    14:24:00   36:45  
54.   Diana Abeidulaeva Lytkarino  RUS  14:16:00   37:25  
55.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    13:20:00   37:41  
56.   Ellinor Höstman Solf IK    15:20:00   39:11  
57.   Isabella Paganus Lynx    14:36:00   39:18  
58.   Olga Bondarchik Juventa  RUS  13:18:00   39:40  
59.   Ksenya Tkach LytkarinoK  RUS  13:14:00   40:06  
60.   Anastasia Eltsova NorthernWi  RUS  13:48:00   41:35  
60.   Bolotova Natalia Orienta-Ky  RUS  14:00:00   41:35  
62.   Julia Rapo Keravan Urheilijat    13:56:00   42:41  
63.   Jonna Hakala IF Femman    13:44:00   47:17  
64.   Olga Afonina SKRUMMosco  RUS  13:22:00   47:24  
65.   Margarita Shumilova Olimp-Vidn  RUS  13:54:00   47:33  
66.   Milla Rainio OK Orient    14:46:00   1:05:08  
   Eveliina Ahola Navi    13:26:00   disk  
   Venla Sirviö SK Pohjantähti    14:04:00   ej startad  
   Olga Vasilieva Polar Star  RUS  14:32:00   disk  
   Arina Oryol SKRUMMosco  RUS  14:38:00   disk  
   Sofia Zaporozhtseva Nord West  RUS  15:36:00   disk  
   Aino Koskivirta Kymin Suunnistajat    15:46:00   bröt  
   Iina Rautasalo Kalevan Rasti    15:48:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English