FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D12 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,8 km
 
1.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    13:16:00   11:53  
2.   Josefiina Sundman Delta    11:12:00   13:45  
3.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:36:00   13:50  
4.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    11:44:00   14:22  
5.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    13:22:00   14:50  
6.   Amy Nymalm Pargas IF    11:54:00   14:54  
7.   Anna Petrova Kirishi-La  RUS  12:34:00   15:45  
8.   Tuuli Heikkilä Lynx    12:42:00   16:05  
9.   Ksenya Tkach LytkarinoK  RUS  12:50:00   16:14  
10.   Heidi Plit Lynx    13:38:00   16:19  
11.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    12:32:00   16:30  
12.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    13:00:00   16:35  
13.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    11:42:00   16:46  
14.   Eliisa Laine Rasti-Lukko    11:36:00   17:13  
15.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    13:10:00   17:20  
16.   Eveliina Ahola Navi    12:56:00   18:04  
17.   Saana Lahdelma Navi    11:34:00   18:51  
18.   Anna Vysotskaya LytkarinoK  RUS  12:24:00   18:57  
19.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    11:28:00   19:23  
20.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    12:54:00   19:56  
21.   Diana Abeidulaeva Lytkarino  RUS  11:52:00   19:57  
22.   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    11:00:00   20:00  
22.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    13:06:00   20:00  
24.   Polina Kondrashova Lytkarino  RUS  11:18:00   20:01  
25.   Alexandra Khimanych Foton-Mosc  RUS  11:08:00   20:05  
26.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    11:38:00   20:10  
27.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    12:02:00   20:17  
28.   Ida Snickars Solf IK    13:26:00   20:23  
29.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    13:12:00   20:32  
30.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot    11:20:00   20:38  
31.   Irina Bulashevich Kalinka  RUS  13:04:00   20:57  
32.   Isabella Paganus Lynx    11:48:00   21:05  
33.   Anna Bulashevich Kalinka  RUS  11:40:00   21:13  
34.   Irina Osoblivetc Juventa  RUS  12:06:00   21:17  
35.   Sara Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    11:32:00   21:19  
36.   Ekaterina Koltounova Peterhof  RUS  12:10:00   21:21  
37.   Lidia Stakhanova Kirishi-La  RUS  11:06:00   21:32  
38.   Elina Nissinen Navi    11:02:00   21:38  
39.   Anni-Kaisa Salomaa Navi    12:18:00   22:09  
40.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    13:36:00   22:49  
41.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    12:30:00   22:51  
42.   Zuzanna Morawska Flota Gdynia  POL  11:14:00   22:55  
43.   Margarita Shumilova Olimp-Vidn  RUS  12:58:00   23:17  
44.   Sara Ruokonen Lappeen Riento    12:20:00   23:47  
45.   Silva Vaismaa Suunta Jyväskylä    11:58:00   24:16  
46.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    11:46:00   24:17  
47.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    11:26:00   24:19  
48.   Anastasia Eltsova NorthernWi  RUS  12:38:00   24:20  
48.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri    12:48:00   24:20  
50.   Jonna Hakala IF Femman    12:28:00   24:26  
51.   Elizaveta Fomina Peterhof  RUS  13:32:00   25:32  
52.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti    11:50:00   25:45  
53.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    13:18:00   26:03  
54.   Tuuli Kärjä Savon Suunta    11:10:00   27:41  
55.   Bolotova Natalia Orienta-Ky  RUS  13:14:00   28:17  
56.   Ellinor Höstman Solf IK    12:04:00   28:22  
57.   Arina Oryol SKRUMMosco  RUS  12:12:00   28:28  
58.   Anna Skobeleva NorthernWi  RUS  11:16:00   28:35  
59.   Aino Koskivirta Kymin Suunnistajat    12:00:00   28:39  
60.   Sofia Zaporozhtseva Nord West  RUS  11:24:00   29:10  
61.   Maria Muravnik Lemur  RUS  11:22:00   30:15  
62.   Mirva Toivio Suunta Jyväskylä    12:40:00   31:53  
63.   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti    12:46:00   32:06  
64.   Tatiana Artamonova Baltiyskiy  RUS  11:56:00   34:37  
65.   Milla Rainio OK Orient    12:08:00   38:14  
66.   Olga Bondarchik Juventa  RUS  13:28:00   39:04  
67.   Olga Afonina SKRUMMosco  RUS  13:34:00   39:49  
68.   Elsa Pyymäki Kouvolan Rasti-72    13:20:00   45:43  
69.   Ksenya Lisyutkina LytkarinoK  RUS  13:24:00   49:32  
70.   Olga Vasilieva Polar Star  RUS  12:52:00   1:20:59  
   Olga Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    12:14:00   disk  
   Venla Sirviö SK Pohjantähti    12:22:00   ej startad  
   Julia Rapo Keravan Urheilijat    13:02:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English