FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D12 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,6 km
 
1.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    12:26:00   18:01  
2.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:20:00   18:37  
3.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    14:38:00   19:34  
4.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    14:14:00   19:58  
5.   Eveliina Ahola Navi    12:44:00   20:03  
5.   Amy Nymalm Pargas IF    13:38:00   20:03  
7.   Josefiina Sundman Delta    14:06:00   20:05  
8.   Zuzanna Morawska Flota Gdynia  POL  13:30:00   20:23  
9.   Ekaterina Koltounova Peterhof  RUS  14:00:00   21:03  
10.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    13:28:00   21:09  
11.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    13:48:00   21:28  
12.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    14:22:00   21:55  
13.   Anna Petrova Kirishi-La  RUS  13:00:00   22:20  
14.   Lidia Stakhanova Kirishi-La  RUS  14:16:00   23:28  
15.   Heidi Plit Lynx    13:14:00   23:32  
16.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    13:12:00   24:19  
17.   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    13:26:00   24:25  
18.   Saana Lahdelma Navi    13:52:00   25:12  
19.   Alexandra Khimanych Foton-Mosc  RUS  14:30:00   25:29  
20.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    12:54:00   25:35  
21.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    14:48:00   25:36  
22.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot    14:12:00   25:56  
23.   Tatiana Artamonova Baltiyskiy  RUS  12:22:00   25:57  
24.   Anna Vysotskaya LytkarinoK  RUS  12:28:00   26:12  
25.   Diana Abeidulaeva Lytkarino  RUS  14:32:00   26:22  
26.   Olga Bondarchik Juventa  RUS  13:40:00   26:27  
27.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    12:38:00   26:35  
28.   Elina Nissinen Navi    13:16:00   26:43  
29.   Anni-Kaisa Salomaa Navi    14:46:00   27:01  
30.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    14:44:00   27:04  
31.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    13:08:00   28:02  
32.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti    12:20:00   28:07  
33.   Polina Kondrashova Lytkarino  RUS  13:50:00   28:35  
34.   Olga Vasilieva Polar Star  RUS  12:58:00   29:22  
35.   Sanna Koskela Rasti-Jussit    13:42:00   29:25  
36.   Arina Oryol SKRUMMosco  RUS  13:04:00   29:55  
37.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri    13:10:00   30:05  
38.   Sara Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    14:28:00   30:18  
39.   Isabella Paganus Lynx    14:08:00   30:50  
40.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    12:36:00   31:10  
41.   Jonna Hakala IF Femman    14:42:00   31:30  
42.   Irina Osoblivetc Juventa  RUS  12:30:00   31:34  
43.   Elizaveta Fomina Peterhof  RUS  12:48:00   31:42  
44.   Silva Vaismaa Suunta Jyväskylä    14:40:00   32:15  
45.   Tuuli Kärjä Savon Suunta    13:02:00   32:18  
46.   Irina Bulashevich Kalinka  RUS  12:50:00   32:35  
47.   Anna Bulashevich Kalinka  RUS  14:02:00   34:35  
48.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    12:40:00   34:38  
49.   Anna Skobeleva NorthernWi  RUS  13:36:00   35:02  
50.   Sara Ruokonen Lappeen Riento    12:24:00   35:35  
51.   Maria Muravnik Lemur  RUS  14:26:00   36:09  
52.   Ksenya Lisyutkina LytkarinoK  RUS  13:22:00   36:33  
53.   Ellinor Höstman Solf IK    13:34:00   36:41  
54.   Olga Afonina SKRUMMosco  RUS  14:18:00   37:13  
55.   Elsa Pyymäki Kouvolan Rasti-72    12:46:00   37:41  
56.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    12:10:00   38:33  
57.   Milla Rainio OK Orient    14:34:00   39:41  
58.   Ida Snickars Solf IK    12:16:00   40:44  
59.   Anastasia Eltsova NorthernWi  RUS  12:18:00   41:57  
60.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    13:18:00   42:35  
61.   Olga Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    13:58:00   43:16  
62.   Aino Koskivirta Kymin Suunnistajat    13:46:00   45:15  
63.   Mirva Toivio Suunta Jyväskylä    14:10:00   45:26  
64.   Bolotova Natalia Orienta-Ky  RUS  13:32:00   47:26  
65.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    12:12:00   48:23  
66.   Sofia Zaporozhtseva Nord West  RUS  13:56:00   54:08  
67.   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti    14:50:00   58:07  
68.   Margarita Shumilova Olimp-Vidn  RUS  14:20:00   1:04:10  
   Tuuli Heikkilä Lynx    12:34:00   ej startad  
   Ksenya Tkach LytkarinoK  RUS  12:52:00   disk  
   Eliisa Laine Rasti-Lukko    12:56:00   ej startad  
   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    13:54:00   disk  
   Venla Sirviö SK Pohjantähti    14:24:00   ej startad  
   Julia Rapo Keravan Urheilijat    14:36:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English