FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D12 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,4 km
 
1.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    12:08:00   9:12  
2.   Amy Nymalm Pargas IF    13:32:00   9:56  
3.   Josefiina Sundman Delta    12:00:00   10:39  
4.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    12:56:00   10:57  
5.   Eveliina Ahola Navi    12:40:00   11:17  
6.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:54:00   11:32  
7.   Silva Vaismaa Suunta Jyväskylä    12:30:00   11:35  
8.   Ekaterina Koltounova Peterhof  RUS  13:20:00   11:52  
9.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:36:00   11:55  
10.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    12:34:00   12:07  
11.   Elizaveta Fomina Peterhof  RUS  11:54:00   12:10  
12.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    12:48:00   12:16  
13.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    12:12:00   12:20  
14.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    12:28:00   12:35  
15.   Heidi Plit Lynx    11:12:00   12:36  
16.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    12:20:00   13:06  
17.   Olga Vasilieva Polar Star  RUS  13:34:00   13:10  
18.   Zuzanna Morawska Flota Gdynia  POL  13:08:00   13:20  
19.   Anni-Kaisa Salomaa Navi    13:24:00   13:25  
20.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot    12:50:00   13:37  
21.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    11:08:00   13:43  
22.   Alexandra Khimanych Foton-Mosc  RUS  13:02:00   13:51  
23.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    11:34:00   14:08  
24.   Sanna Koskela Rasti-Jussit    12:04:00   14:10  
25.   Polina Kondrashova Lytkarino  RUS  11:58:00   14:11  
26.   Irina Osoblivetc Juventa  RUS  11:40:00   14:13  
27.   Sara Ruokonen Lappeen Riento    13:28:00   14:17  
28.   Tuuli Kärjä Savon Suunta    12:58:00   14:20  
29.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    11:26:00   14:26  
30.   Elina Nissinen Navi    11:56:00   14:27  
31.   Lidia Stakhanova Kirishi-La  RUS  13:18:00   14:29  
32.   Anna Vysotskaya LytkarinoK  RUS  13:40:00   14:39  
33.   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti    12:32:00   14:48  
34.   Anna Bulashevich Kalinka  RUS  12:36:00   14:52  
35.   Jonna Hakala IF Femman    12:46:00   15:16  
36.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    11:06:00   15:26  
37.   Isabella Paganus Lynx    12:02:00   15:38  
38.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    12:18:00   15:49  
39.   Tatiana Artamonova Baltiyskiy  RUS  13:30:00   16:08  
40.   Anna Petrova Kirishi-La  RUS  11:50:00   16:16  
41.   Saana Lahdelma Navi    11:18:00   16:41  
42.   Diana Abeidulaeva Lytkarino  RUS  11:32:00   16:57  
42.   Maria Muravnik Lemur  RUS  12:14:00   16:57  
44.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri    11:04:00   17:06  
45.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    13:26:00   17:07  
46.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti    12:16:00   17:31  
47.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    11:46:00   17:33  
48.   Ida Snickars Solf IK    12:52:00   17:41  
49.   Sofia Zaporozhtseva Nord West  RUS  11:36:00   18:10  
50.   Sara Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    11:00:00   18:34  
51.   Irina Bulashevich Kalinka  RUS  11:16:00   18:46  
52.   Mirva Toivio Suunta Jyväskylä    12:42:00   19:13  
53.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    11:52:00   19:20  
54.   Margarita Shumilova Olimp-Vidn  RUS  12:22:00   20:14  
55.   Aino Koskivirta Kymin Suunnistajat    11:22:00   20:15  
55.   Anna Skobeleva NorthernWi  RUS  12:10:00   20:15  
57.   Anastasia Eltsova NorthernWi  RUS  13:38:00   20:35  
58.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    11:14:00   20:36  
59.   Milla Rainio OK Orient    11:02:00   20:41  
60.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    12:26:00   20:49  
61.   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri    12:24:00   21:01  
62.   Ksenya Tkach LytkarinoK  RUS  13:16:00   21:14  
63.   Elsa Pyymäki Kouvolan Rasti-72    11:24:00   21:48  
64.   Olga Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    11:48:00   23:14  
65.   Olga Afonina SKRUMMosco  RUS  11:42:00   23:39  
66.   Olga Bondarchik Juventa  RUS  13:10:00   27:31  
67.   Ksenya Lisyutkina LytkarinoK  RUS  12:38:00   30:18  
68.   Arina Oryol SKRUMMosco  RUS  13:12:00   32:18  
69.   Bolotova Natalia Orienta-Ky  RUS  12:44:00   36:36  
70.   Julia Rapo Keravan Urheilijat    11:10:00   39:02  
   Ellinor Höstman Solf IK    11:28:00   disk  
   Eliisa Laine Rasti-Lukko    11:30:00   ej startad  
   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    11:38:00   disk  
   Tuuli Heikkilä Lynx    13:04:00   ej startad  
   Venla Sirviö SK Pohjantähti    13:06:00   ej startad  
   Ella Kaukonen Espoon Suunta    13:22:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English