FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D12 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,0 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:16:00   14:48  
2.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    11:18:00   14:50  
3.   Amy Nymalm Pargas IF    12:52:00   15:03  
4.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    12:00:00   16:17  
5.   Zuzanna Morawska Flota Gdynia  POL  12:16:00   16:26  
6.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:12:00   16:56  
7.   Sanna Koskela Rasti-Jussit    11:50:00   17:12  
8.   Ekaterina Koltounova Peterhof  RUS  13:06:00   18:19  
9.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    11:48:00   18:25  
10.   Anna Vysotskaya LytkarinoK  RUS  13:04:00   18:26  
11.   Lidia Stakhanova Kirishi-La  RUS  13:02:00   18:58  
12.   Tuuli Heikkilä Lynx    13:32:00   19:07  
13.   Saana Lahdelma Navi    11:44:00   19:23  
14.   Olga Bondarchik Juventa  RUS  12:14:00   19:38  
15.   Ksenya Tkach LytkarinoK  RUS  13:40:00   20:28  
16.   Anna Petrova Kirishi-La  RUS  11:30:00   20:52  
17.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    13:28:00   20:57  
18.   Anna Bulashevich Kalinka  RUS  13:52:00   20:59  
19.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    13:48:00   21:11  
20.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    13:18:00   21:12  
21.   Heidi Plit Lynx    12:40:00   21:13  
22.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    12:04:00   21:23  
23.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:32:00   21:25  
24.   Anni-Kaisa Salomaa Navi    12:30:00   21:43  
25.   Sara Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    12:32:00   21:50  
26.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    13:22:00   21:54  
27.   Irina Bulashevich Kalinka  RUS  12:42:00   22:10  
28.   Sara Ruokonen Lappeen Riento    12:24:00   22:37  
29.   Elina Nissinen Navi    13:46:00   22:59  
30.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    11:54:00   23:50  
31.   Silva Vaismaa Suunta Jyväskylä    11:46:00   23:58  
31.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti    13:30:00   23:58  
33.   Elizaveta Fomina Peterhof  RUS  11:42:00   24:13  
34.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    11:16:00   24:18  
35.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    13:34:00   24:29  
36.   Jonna Hakala IF Femman    11:10:00   24:40  
37.   Irina Osoblivetc Juventa  RUS  13:38:00   24:41  
38.   Tuuli Kärjä Savon Suunta    12:36:00   24:54  
39.   Josefiina Sundman Delta    12:50:00   24:59  
40.   Alexandra Khimanych Foton-Mosc  RUS  12:22:00   25:15  
41.   Elsa Pyymäki Kouvolan Rasti-72    12:54:00   25:30  
42.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    12:44:00   25:35  
43.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    12:26:00   25:52  
44.   Isabella Paganus Lynx    11:36:00   26:02  
45.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    12:46:00   26:44  
46.   Diana Abeidulaeva Lytkarino  RUS  12:34:00   26:56  
47.   Tatiana Artamonova Baltiyskiy  RUS  13:12:00   27:24  
48.   Sofia Zaporozhtseva Nord West  RUS  12:56:00   27:49  
49.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    13:20:00   28:15  
50.   Aino Koskivirta Kymin Suunnistajat    12:06:00   28:21  
51.   Anna Skobeleva NorthernWi  RUS  12:28:00   28:35  
52.   Maria Muravnik Lemur  RUS  12:18:00   29:45  
53.   Bolotova Natalia Orienta-Ky  RUS  11:40:00   30:20  
54.   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti    11:34:00   31:27  
55.   Polina Kondrashova Lytkarino  RUS  11:58:00   31:59  
56.   Margarita Shumilova Olimp-Vidn  RUS  11:38:00   32:23  
57.   Olga Vasilieva Polar Star  RUS  11:26:00   32:43  
58.   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri    13:36:00   33:15  
59.   Olga Afonina SKRUMMosco  RUS  12:58:00   34:04  
60.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri    12:10:00   36:30  
61.   Ellinor Höstman Solf IK    12:02:00   38:03  
62.   Anastasia Eltsova NorthernWi  RUS  13:44:00   39:27  
63.   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    13:50:00   39:39  
64.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    13:14:00   39:51  
65.   Ksenya Lisyutkina LytkarinoK  RUS  11:14:00   40:23  
66.   Arina Oryol SKRUMMosco  RUS  11:22:00   44:10  
67.   Olga Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    11:24:00   46:00  
   Mirva Toivio Suunta Jyväskylä    11:20:00   disk  
   Venla Sirviö SK Pohjantähti    11:28:00   ej startad  
   Milla Rainio OK Orient    11:52:00   ej startad  
   Iida Heijari Vehkalahden Veikot    11:56:00   disk  
   Ella Kaukonen Espoon Suunta    12:38:00   ej startad  
   Eliisa Laine Rasti-Lukko    12:48:00   ej startad  
   Eveliina Ahola Navi    13:08:00   bröt  
   Julia Rapo Keravan Urheilijat    13:10:00   ej startad  
   Ida Snickars Solf IK    13:26:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English