FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D12TR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,6 km
 
1.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat    13:24:00   24:44  
2.   Henna Pylvänäinen Sippurasti    13:26:00   24:46  
3.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    14:26:00   26:51  
4.   Aino Lampinen Keravan Urheilijat    14:36:00   28:17  
5.   Julia Himilä Delta    14:32:00   28:20  
6.   Milja Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    14:38:00   30:21  
7.   Venla Nurmi Rastiketut    13:36:00   30:30  
8.   Julia Karpenko Juventa  RUS  14:00:00   30:55  
9.   Tiina Mäntylä Rastiketut    14:22:00   31:06  
10.   Freia Gustafsson Tuusulan Voima-Veikot    13:40:00   31:13  
11.   Kia Lehtimäki Hiisirasti    13:18:00   31:21  
12.   Viivi Varjus SK Vuoksi    13:42:00   31:23  
13.   Annu Pylkkänen Savon Suunta    14:42:00   32:12  
14.   Emma Kivilaakso Lynx    14:16:00   32:24  
15.   Veera Hokka IF Sibbo-Vargarna    14:08:00   32:40  
16.   Veera Roine Delta    13:48:00   33:14  
17.   Minna Lonka SK Vuoksi    13:20:00   33:21  
18.   Siiri Lyytikäinen Lappeen Riento    13:16:00   33:35  
19.   Katri Leinonen Keuruun Kisailijat    14:18:00   34:03  
20.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    13:22:00   36:00  
21.   Mari Ryytty SK Vuoksi    14:24:00   36:01  
22.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    14:12:00   37:30  
23.   Mira Mandell IF Femman    14:06:00   37:51  
24.   Sanni Perälä Keravan Urheilijat    13:58:00   40:51  
25.   Ekaterina Fadeeva NorthernWi  RUS  13:30:00   40:59  
26.   Xenia Rabinovich NorthernWi  RUS  14:14:00   41:07  
27.   Jenni Jäkälä SK Vuoksi    14:10:00   43:45  
28.   Svetlana Blagonravova Olimp-Vidn  RUS  13:50:00   43:55  
29.   Venla Polvela Tuusulan Voima-Veikot    14:40:00   44:07  
30.   Katri Katainen Keuruun Kisailijat    14:30:00   44:15  
31.   Zlata Averchenkova ABCSt-Pete  RUS  13:46:00   45:01  
32.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti    14:44:00   45:36  
33.   Anna Ivanova Gulfstream  RUS  14:20:00   47:53  
34.   Arina Bektasheva Sestrorets  RUS  13:56:00   53:47  
35.   Maria Tarasova Gulfstream  RUS  13:34:00   54:15  
36.   Maija Laasanen Laihian Luja    13:44:00   55:44  
37.   Salla Voutilainen Siilin Rasti    13:28:00   55:47  
38.   Sofia Averchenkova ABCSt-Pete  RUS  14:28:00   56:14  
39.   Henriikka Tilli Lynx    13:32:00   1:01:09  
40.   Antonina Shtolina Olimp-Vidn  RUS  14:34:00   1:30:02  
   Emmilotta Backman OK77    13:52:00   ej startad  
   Mimmu Kokko Tarpian Suunta    13:54:00   ej startad  
   Sanni Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    14:04:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English