FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D13A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,6 km
 
1.   Krista Lahtinen Rajamäen Rykmentti    13:05:00   12:11  
2.   Anni Valtonen MS Parma    12:53:00   14:23  
3.   Alexandra Enlund IF Femman    12:59:00   15:22  
4.   Emilia Riitaoja Länsi-Lavian Loiske    12:23:00   15:33  
5.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    13:17:00   15:46  
6.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat    13:27:00   16:20  
7.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    12:43:00   16:36  
7.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    13:21:00   16:36  
9.   Miisa-Maria Leinonen Kymin Suunnistajat    12:37:00   17:03  
10.   Ruslana Beliykova Juventa  RUS  12:29:00   17:05  
11.   Noora Koskinen Hiisirasti    12:21:00   17:31  
12.   Alisa Laitinen Navi    12:15:00   17:49  
13.   Iita Pulkkinen Navi    13:03:00   18:08  
14.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    13:29:00   18:18  
15.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    13:33:00   18:55  
16.   Tuuli Suutari Sippurasti    12:13:00   19:43  
17.   Hanne-Line Ekström MS Parma    12:07:00   19:53  
18.   Sanni ROmu Someron Esa    12:49:00   19:55  
19.   Venla Liljeström Olavin Rasti    12:35:00   20:12  
20.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    12:27:00   20:35  
21.   Eveliina Nurmi Rastiketut    13:09:00   21:01  
22.   Anni Kivilaakso Lynx    13:31:00   21:18  
23.   Johanna Paasi Tampereen Pyrintö    12:55:00   21:48  
24.   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:19:00   22:02  
25.   Rita Bakustina NordWest  RUS  12:03:00   22:12  
26.   Natalia Blagonravova Olimp-Vidn  RUS  13:15:00   22:19  
27.   Emmi Latvala Alajärven Ankkurit    12:05:00   22:43  
28.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    12:31:00   23:43  
29.   Natalia Malukova Kirishi-La  RUS  12:17:00   24:42  
30.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    12:33:00   26:26  
31.   Isabel Donner OK77    12:01:00   26:34  
32.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    13:11:00   27:33  
33.   Sophia Arrakoski OK77    12:51:00   27:48  
34.   Sara Mäkelä Kyrös-Rasti    12:47:00   29:59  
35.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    13:01:00   31:07  
36.   Kiira Karvonen Lynx    12:45:00   34:17  
37.   Tatiana Krylova NorthernWi  RUS  12:41:00   35:50  
38.   Anna Krylova Olimp-Vidn  RUS  12:39:00   38:00  
39.   Alena Belyaeva Orienta-Ky  RUS  12:19:00   39:44  
40.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  12:09:00   40:10  
41.   Ekaterina Kurguzova Olimp-Vidn  RUS  12:11:00   1:06:01  
   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    12:57:00   ej startad  
   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat    13:25:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English