FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D13A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,8 km
 
1.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    14:33:00   13:27  
2.   Noora Koskinen Hiisirasti    14:25:00   13:32  
3.   Krista Lahtinen Rajamäen Rykmentti    14:47:00   13:57  
4.   Anni Valtonen MS Parma    14:07:00   14:25  
5.   Miisa-Maria Leinonen Kymin Suunnistajat    14:39:00   14:32  
6.   Natalia Malukova Kirishi-La  RUS  14:21:00   15:21  
7.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    13:21:00   16:09  
8.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    14:43:00   16:39  
9.   Alisa Laitinen Navi    14:53:00   17:26  
10.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat    13:51:00   17:36  
10.   Hanne-Line Ekström MS Parma    14:49:00   17:36  
12.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    14:13:00   17:38  
13.   Alexandra Enlund IF Femman    14:41:00   17:47  
14.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat    14:01:00   18:08  
15.   Iita Pulkkinen Navi    14:09:00   18:17  
16.   Emilia Riitaoja Länsi-Lavian Loiske    14:35:00   18:34  
17.   Rita Bakustina NordWest  RUS  14:31:00   18:36  
18.   Isabel Donner OK77    14:23:00   18:43  
19.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    13:31:00   18:51  
20.   Eveliina Nurmi Rastiketut    13:55:00   19:10  
21.   Sanni ROmu Someron Esa    13:57:00   19:24  
22.   Ruslana Beliykova Juventa  RUS  14:51:00   19:44  
23.   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:45:00   19:51  
24.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    13:27:00   20:12  
25.   Tatiana Krylova NorthernWi  RUS  14:29:00   20:30  
26.   Tuuli Suutari Sippurasti    14:19:00   20:32  
27.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  14:27:00   21:12  
28.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    14:05:00   22:00  
29.   Venla Liljeström Olavin Rasti    13:41:00   22:14  
30.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    13:43:00   22:21  
31.   Natalia Blagonravova Olimp-Vidn  RUS  14:11:00   22:53  
32.   Sophia Arrakoski OK77    13:35:00   23:02  
33.   Emmi Latvala Alajärven Ankkurit    13:53:00   23:16  
34.   Anni Kivilaakso Lynx    13:25:00   23:18  
35.   Sara Mäkelä Kyrös-Rasti    13:59:00   24:26  
36.   Alena Belyaeva Orienta-Ky  RUS  14:03:00   25:26  
37.   Johanna Paasi Tampereen Pyrintö    13:23:00   26:50  
38.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    13:47:00   26:57  
39.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    13:49:00   30:12  
40.   Kiira Karvonen Lynx    14:15:00   30:22  
41.   Anna Krylova Olimp-Vidn  RUS  13:33:00   30:56  
42.   Ekaterina Kurguzova Olimp-Vidn  RUS  14:37:00   1:14:45  
   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    13:39:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English