FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D13A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,6 km
 
1.   Anni Valtonen MS Parma    12:11:00   21:22  
2.   Noora Koskinen Hiisirasti    11:53:00   21:34  
3.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    11:33:00   23:03  
4.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat    11:03:00   24:46  
5.   Alexandra Enlund IF Femman    11:11:00   25:10  
6.   Ruslana Beliykova Juventa  RUS  11:47:00   25:48  
7.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    11:13:00   26:45  
8.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    12:09:00   27:14  
9.   Natalia Malukova Kirishi-La  RUS  11:21:00   27:45  
9.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    11:59:00   27:45  
11.   Rita Bakustina NordWest  RUS  11:25:00   27:50  
12.   Miisa-Maria Leinonen Kymin Suunnistajat    11:51:00   28:05  
13.   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    11:41:00   29:26  
14.   Alisa Laitinen Navi    11:57:00   29:46  
15.   Hanne-Line Ekström MS Parma    11:29:00   30:36  
16.   Johanna Paasi Tampereen Pyrintö    11:55:00   30:45  
17.   Tatiana Krylova NorthernWi  RUS  11:01:00   31:34  
18.   Anni Kivilaakso Lynx    11:37:00   33:30  
19.   Sanni ROmu Someron Esa    11:05:00   33:32  
20.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  12:05:00   34:44  
21.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    12:13:00   34:52  
22.   Eveliina Nurmi Rastiketut    11:15:00   34:54  
23.   Isabel Donner OK77    12:27:00   35:43  
24.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    11:39:00   36:13  
25.   Emmi Latvala Alajärven Ankkurit    11:49:00   36:20  
26.   Natalia Blagonravova Olimp-Vidn  RUS  12:29:00   37:19  
27.   Anna Krylova Olimp-Vidn  RUS  11:31:00   38:59  
28.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    11:19:00   40:34  
29.   Krista Lahtinen Rajamäen Rykmentti    11:09:00   41:19  
30.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    12:17:00   42:02  
31.   Sophia Arrakoski OK77    11:43:00   43:14  
32.   Iita Pulkkinen Navi    11:07:00   43:18  
33.   Sara Mäkelä Kyrös-Rasti    11:17:00   43:53  
34.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    11:35:00   45:14  
35.   Ekaterina Kurguzova Olimp-Vidn  RUS  12:03:00   50:43  
36.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    12:07:00   53:24  
37.   Alena Belyaeva Orienta-Ky  RUS  12:15:00   1:01:10  
   Venla Liljeström Olavin Rasti    11:23:00   disk  
   Kiira Karvonen Lynx    12:21:00   ej startad  
   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    12:23:00   ej startad  
   Emilia Riitaoja Länsi-Lavian Loiske    12:25:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English