FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D14A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,1 km
 
1.   Annabella Tolonen RaRy    13:11:00   18:15  
2.   Mirabella Tolonen RaRy    13:39:00   18:44  
3.   Anna Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    13:37:00   19:06  
4.   Maja Morawska Flota Gdynia  POL  13:33:00   19:23  
5.   Salla Pajula Lapuan Virkiä    13:29:00   20:13  
6.   Petra Aho Navi    14:01:00   20:41  
7.   Netta Rajamäki Kangasala SK    13:55:00   20:47  
8.   Liybov Balandina LegendaChe  RUS  13:07:00   21:15  
9.   Niina Reponen Paimion Rasti    12:53:00   21:21  
10.   Julia Korhonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:55:00   21:29  
11.   Zlata Malysheva Nord West  RUS  13:47:00   21:57  
12.   Anna-Reetta Reunanen Tampereen Pyrintö    13:27:00   23:06  
13.   Annija Anna Zalaiskalna Toktaka  LAT  13:31:00   23:24  
14.   Jemina Kokkinen Jämsän Retki-Veikot    12:25:00   23:32  
15.   My Kippilä OK Orient    13:57:00   23:42  
16.   Evgenia Ivanova Kirishi-La  RUS  13:25:00   23:55  
17.   Sanni Marttinen Navi    13:17:00   24:20  
18.   Nelli Rehn Lynx    13:09:00   24:21  
19.   Julia Munck Olavin Rasti    12:57:00   24:31  
20.   Elin Lövdal IF Femman    12:51:00   25:04  
21.   Kiia Lampinen Keravan Urheilijat    13:49:00   25:05  
22.   Frida Reinikka Vaasan Suunnistajat    13:01:00   25:48  
23.   Saana Suutari Vehkalahden Veikot    13:15:00   26:17  
23.   Sarianna Sievi-Korte Hiisirasti    13:23:00   26:17  
25.   Heidi Mikkola Kankaanpään Suunnistajat    12:15:00   26:40  
26.   Aino Summanen Helsingin Suunnistajat    12:33:00   26:49  
27.   Hanna Rainio OK Orient    12:47:00   27:12  
28.   Vilma Juvakka Lappeen Riento    12:05:00   27:23  
29.   Enni Haapalainen Rastiketut    12:49:00   27:35  
30.   Anastasia Pesegova Nord West  RUS  12:35:00   28:10  
31.   Anika Gassner TeamAustri  AUT  13:51:00   28:12  
32.   Veera Koski-Säntti Rasti-Kurikka    12:39:00   28:21  
33.   Anni-Elina Koskiaho Vehkalahden Veikot    12:13:00   28:50  
34.   Jessika Rolig Hauhon Sisu    12:19:00   30:15  
35.   Victoria Meltser NordWest  RUS  13:35:00   30:21  
36.   Olga Baranenko Juventa  RUS  12:21:00   30:30  
37.   Carina Polzer TeamAustri  AUT  12:17:00   31:18  
38.   Denise Hlosta TeamAustri  AUT  12:41:00   31:57  
39.   Archakova Anna Orienta-Ky  RUS  12:43:00   34:03  
40.   Varvara Novikova Kuzmolovo1  RUS  12:37:00   34:05  
41.   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat    12:07:00   35:02  
42.   Heini Tarvainen Navi    12:29:00   35:35  
43.   Elli Lassila Kuortaneen Kunto    13:13:00   36:15  
44.   Iina Kaitola Rastiketut    13:59:00   37:22  
45.   Barbara Rahn OLGSuhr  SUI  12:01:00   39:17  
46.   Pilvi Kemppinen Lappeen Riento    12:59:00   41:42  
47.   Anna Osipova EVEREST-RU  RUS  13:21:00   42:25  
48.   Tuulia Kivistö IF Sibbo-Vargarna    12:31:00   43:02  
49.   Alma Pyymäki Kouvolan Rasti-72    13:05:00   49:42  
50.   Irina Stroganova Polar Star  RUS  13:03:00   51:58  
51.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö    12:23:00   53:32  
52.   Henna Mikkonen Savon Suunta    12:09:00   56:05  
53.   Virpi Hyytiäinen Juvan Urheilijat    13:45:00   1:19:17  
   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri    12:03:00   disk  
   Stephanie Krapesch TeamAustri  AUT  13:19:00   ej startad  
   Mona Juppo Helsingin Suunnistajat    13:41:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English