FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D14A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,0 km
 
1.   Vilma Juvakka Lappeen Riento    12:49:00   26:00  
2.   Anastasia Pesegova Nord West  RUS  12:19:00   26:19  
3.   Annabella Tolonen RaRy    11:11:00   26:35  
4.   Zlata Malysheva Nord West  RUS  11:31:00   26:47  
4.   Anna Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    11:51:00   26:47  
6.   Salla Pajula Lapuan Virkiä    12:39:00   27:24  
7.   Mirabella Tolonen RaRy    12:47:00   27:30  
8.   Annija Anna Zalaiskalna Toktaka  LAT  11:57:00   28:28  
9.   Kiia Lampinen Keravan Urheilijat    11:43:00   29:08  
10.   Elin Lövdal IF Femman    11:23:00   29:56  
11.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri    11:41:00   30:10  
12.   Anika Gassner TeamAustri  AUT  11:39:00   30:34  
13.   Niina Reponen Paimion Rasti    12:53:00   30:35  
14.   My Kippilä OK Orient    12:29:00   30:36  
15.   Iina Kaitola Rastiketut    11:19:00   31:25  
16.   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat    12:41:00   32:05  
17.   Veera Koski-Säntti Rasti-Kurikka    12:35:00   32:07  
18.   Julia Korhonen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:17:00   32:55  
19.   Heidi Mikkola Kankaanpään Suunnistajat    12:43:00   33:14  
20.   Liybov Balandina LegendaChe  RUS  12:25:00   33:15  
21.   Petra Aho Navi    11:45:00   33:16  
22.   Denise Hlosta TeamAustri  AUT  12:31:00   33:22  
23.   Maja Morawska Flota Gdynia  POL  11:07:00   33:44  
24.   Anna-Reetta Reunanen Tampereen Pyrintö    11:59:00   33:54  
25.   Evgenia Ivanova Kirishi-La  RUS  12:05:00   34:09  
26.   Hanna Rainio OK Orient    11:37:00   34:23  
27.   Sarianna Sievi-Korte Hiisirasti    11:13:00   35:55  
28.   Sanni Marttinen Navi    11:01:00   36:07  
29.   Netta Rajamäki Kangasala SK    11:27:00   36:12  
30.   Frida Reinikka Vaasan Suunnistajat    11:49:00   36:23  
31.   Saana Suutari Vehkalahden Veikot    11:03:00   36:43  
32.   Jemina Kokkinen Jämsän Retki-Veikot    12:21:00   36:55  
33.   Varvara Novikova Kuzmolovo1  RUS  11:21:00   37:01  
34.   Olga Baranenko Juventa  RUS  12:57:00   37:05  
35.   Carina Polzer TeamAustri  AUT  11:05:00   38:25  
36.   Alma Pyymäki Kouvolan Rasti-72    11:47:00   38:47  
37.   Enni Haapalainen Rastiketut    12:09:00   39:08  
38.   Henna Mikkonen Savon Suunta    12:55:00   39:41  
39.   Heini Tarvainen Navi    12:11:00   40:43  
40.   Irina Stroganova Polar Star  RUS  12:51:00   42:55  
41.   Barbara Rahn OLGSuhr  SUI  12:17:00   44:31  
42.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö    12:59:00   45:13  
43.   Aino Summanen Helsingin Suunnistajat    12:27:00   45:14  
44.   Pilvi Kemppinen Lappeen Riento    11:55:00   47:49  
45.   Anni-Elina Koskiaho Vehkalahden Veikot    12:01:00   49:29  
46.   Archakova Anna Orienta-Ky  RUS  11:09:00   51:04  
47.   Tuulia Kivistö IF Sibbo-Vargarna    12:45:00   53:15  
48.   Anna Osipova EVEREST-RU  RUS  11:25:00   55:20  
49.   Julia Munck Olavin Rasti    12:15:00   55:30  
50.   Amanda Smeds Solf IK    11:33:00   1:05:30  
51.   Elli Lassila Kuortaneen Kunto    11:15:00   1:13:54  
   Virpi Hyytiäinen Juvan Urheilijat    11:29:00   ej startad  
   Mona Juppo Helsingin Suunnistajat    11:35:00   ej startad  
   Stephanie Krapesch TeamAustri  AUT  12:03:00   ej startad  
   Nelli Rehn Lynx    12:13:00   disk  
   Victoria Meltser NordWest  RUS  12:37:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English