FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D14A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Anna Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    10:03:00   20:44  
2.   Anastasia Pesegova Nord West  RUS  11:13:00   21:41  
3.   My Kippilä OK Orient    10:01:00   22:57  
4.   Anika Gassner TeamAustri  AUT  10:43:00   23:31  
5.   Liybov Balandina LegendaChe  RUS  11:55:00   23:34  
6.   Petra Aho Navi    11:57:00   23:48  
7.   Jemina Kokkinen Jämsän Retki-Veikot    11:59:00   24:08  
8.   Julia Korhonen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:49:00   24:37  
9.   Zlata Malysheva Nord West  RUS  10:21:00   24:44  
10.   Maja Morawska Flota Gdynia  POL  11:39:00   25:42  
11.   Mirabella Tolonen RaRy    10:25:00   26:02  
12.   Vilma Juvakka Lappeen Riento    11:23:00   26:54  
13.   Evgenia Ivanova Kirishi-La  RUS  10:17:00   27:09  
14.   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat    11:37:00   28:15  
15.   Denise Hlosta TeamAustri  AUT  11:45:00   28:19  
16.   Anni-Elina Koskiaho Vehkalahden Veikot    10:45:00   28:30  
17.   Heidi Mikkola Kankaanpään Suunnistajat    10:59:00   28:33  
17.   Saana Suutari Vehkalahden Veikot    11:47:00   28:33  
19.   Niina Reponen Paimion Rasti    11:27:00   29:26  
20.   Noora Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura    11:15:00   29:32  
21.   Salla Pajula Lapuan Virkiä    10:57:00   29:42  
22.   Anna-Reetta Reunanen Tampereen Pyrintö    10:39:00   29:44  
23.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö    11:41:00   29:49  
24.   Netta Rajamäki Kangasala SK    10:11:00   30:21  
25.   Iina Kaitola Rastiketut    10:29:00   30:25  
26.   Veera Koski-Säntti Rasti-Kurikka    10:07:00   30:27  
27.   Annija Anna Zalaiskalna Toktaka  LAT  12:01:00   30:45  
28.   Sarianna Sievi-Korte Hiisirasti    10:33:00   30:46  
29.   Sanni Marttinen Navi    10:31:00   30:58  
30.   Enni Haapalainen Rastiketut    11:33:00   31:02  
31.   Kiia Lampinen Keravan Urheilijat    11:19:00   31:41  
32.   Olga Baranenko Juventa  RUS  11:29:00   31:44  
33.   Elin Lövdal IF Femman    11:25:00   31:54  
34.   Barbara Rahn OLGSuhr  SUI  10:37:00   32:10  
35.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri    11:03:00   32:53  
36.   Victoria Meltser NordWest  RUS  10:53:00   35:10  
37.   Annabella Tolonen RaRy    10:09:00   35:24  
38.   Frida Reinikka Vaasan Suunnistajat    10:35:00   36:36  
39.   Varvara Novikova Kuzmolovo1  RUS  11:35:00   37:57  
40.   Archakova Anna Orienta-Ky  RUS  10:27:00   38:08  
41.   Virpi Hyytiäinen Juvan Urheilijat    11:17:00   39:16  
42.   Irina Stroganova Polar Star  RUS  11:21:00   39:53  
43.   Anna Osipova EVEREST-RU  RUS  10:15:00   41:09  
44.   Julia Munck Olavin Rasti    11:53:00   41:13  
45.   Carina Polzer TeamAustri  AUT  11:05:00   44:23  
46.   Aino Summanen Helsingin Suunnistajat    11:11:00   44:34  
47.   Henna Mikkonen Savon Suunta    11:09:00   47:56  
48.   Tuulia Kivistö IF Sibbo-Vargarna    10:05:00   50:21  
49.   Heini Tarvainen Navi    11:07:00   50:58  
50.   Pilvi Kemppinen Lappeen Riento    10:23:00   57:58  
51.   Alma Pyymäki Kouvolan Rasti-72    11:43:00   1:28:42  
   Stephanie Krapesch TeamAustri  AUT  10:13:00   ej startad  
   Mona Juppo Helsingin Suunnistajat    10:19:00   ej startad  
   Nelli Rehn Lynx    10:41:00   ej startad  
   Elli Lassila Kuortaneen Kunto    10:49:00   ej startad  
   Hanna Rainio OK Orient    10:55:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English