FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D15-18B 2. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Mål Resultat  
1   Viktoria Ershova
Tver
4:33 (1)
8:12 (1)
3:39 (1)
11:00 (1)
2:48 (1)
14:21 (1)
3:21 (1)
19:48 (1)
5:27 (1)
22:33 (1)
2:45 (1)
25:19 (1)
2:46 (1)
27:30 (1)
2:11 (1)
27:47 (1)
17 (3)
27:47  Viktoria Ershova
2   Anastasia Dubovitskaya
Tambov
5:58 (3)
10:31 (2)
4:33 (3)
13:20 (2)
2:49 (2)
17:07 (2)
3:47 (2)
23:01 (2)
5:54 (2)
27:04 (2)
4:03 (9)
30:07 (2)
3:03 (2)
32:33 (2)
2:26 (2)
32:58 (2)
25 (10)
32:58  Anastasia Dubovitskaya
3   Sini Hyyryläinen
Navi
5:49 (2)
11:44 (3)
5:55 (7)
17:14 (5)
5:30 (13)
21:13 (4)
3:59 (3)
28:03 (4)
6:50 (5)
31:18 (3)
3:15 (3)
34:51 (3)
3:33 (6)
37:47 (3)
2:56 (8)
38:06 (3)
19 (4)
38:06  Sini Hyyryläinen
4   Elina Hautakoski
Suunta Jyväskylä
7:15 (9)
11:57 (5)
4:42 (4)
15:28 (3)
3:31 (4)
20:03 (3)
4:35 (7)
27:58 (3)
7:55 (10)
31:47 (4)
3:49 (6)
35:47 (4)
4:00 (10)
38:40 (4)
2:53 (7)
39:00 (4)
20 (5)
39:00  Elina Hautakoski
5   Kaisa Polvi
Koovee
6:39 (6)
12:37 (7)
5:58 (8)
17:30 (6)
4:53 (10)
21:44 (5)
4:14 (6)
29:32 (5)
7:48 (8)
32:36 (5)
3:04 (2)
35:56 (5)
3:20 (3)
38:42 (5)
2:46 (6)
39:07 (5)
25 (10)
39:07  Kaisa Polvi
6   Sanni Mäkinen
Jämsän Retki-Veikot
9:03 (11)
13:17 (8)
4:14 (2)
18:03 (7)
4:46 (9)
22:10 (7)
4:07 (4)
30:15 (7)
8:05 (11)
33:49 (6)
3:34 (5)
37:18 (6)
3:29 (4)
40:28 (6)
3:10 (10)
40:48 (6)
20 (5)
40:48  Sanni Mäkinen
7   Johanna Kämä
Ounasvaaran Hiihtoseura
10:41 (13)
16:21 (10)
5:40 (6)
20:00 (11)
3:39 (5)
24:12 (8)
4:12 (5)
31:32 (8)
7:20 (6)
35:26 (8)
3:54 (7)
39:10 (8)
3:44 (8)
41:55 (7)
2:45 (5)
42:16 (7)
21 (7)
42:14  Johanna Kämä
8   Ekaterina Voitenko
Kuzmolovo1
6:26 (5)
12:33 (6)
6:07 (9)
16:45 (4)
4:12 (6)
21:52 (6)
5:07 (8)
29:42 (6)
7:50 (9)
34:42 (7)
5:00 (12)
38:55 (7)
4:13 (12)
42:23 (8)
3:28 (11)
42:48 (8)
25 (10)
42:47  Ekaterina Voitenko
9   Ksenia Valberg
Tver
6:22 (4)
11:52 (4)
5:30 (5)
19:08 (9)
7:16 (16)
25:58 (10)
6:50 (13)
32:47 (9)
6:49 (4)
36:44 (9)
3:57 (8)
40:26 (9)
3:42 (7)
43:09 (9)
2:43 (4)
43:25 (9)
16 (1)
43:25  Ksenia Valberg
10   Jessica Gustafsson
Tuusulan Voima-Veikot
7:12 (7)
16:22 (11)
9:10 (14)
19:52 (10)
3:30 (3)
26:03 (11)
6:11 (11)
33:47 (10)
7:44 (7)
39:00 (10)
5:13 (13)
43:08 (10)
4:08 (11)
46:04 (10)
2:56 (8)
46:30 (10)
26 (14)
46:29  Jessica Gustafsson
11   Eerika Rantala
Helsingin Suunnistajat
7:13 (8)
13:38 (9)
6:25 (10)
18:18 (8)
4:40 (8)
25:29 (9)
7:11 (14)
36:34 (11)
11:05 (14)
43:10 (11)
6:36 (15)
47:59 (11)
4:49 (13)
51:58 (11)
3:59 (14)
52:14 (11)
16 (1)
52:12  Eerika Rantala
12   Diana Borodina
Saint-Pete
8:48 (10)
16:37 (12)
7:49 (11)
23:34 (12)
6:57 (15)
32:10 (13)
8:36 (15)
41:37 (12)
9:27 (13)
46:19 (13)
4:42 (11)
50:16 (12)
3:57 (9)
54:18 (12)
4:02 (15)
54:42 (12)
24 (9)
54:42  Diana Borodina
13   Anastasia Terekhova
Tambov
13:30 (16)
21:31 (14)
8:01 (12)
26:26 (14)
4:55 (12)
32:42 (14)
6:16 (12)
42:03 (13)
9:21 (12)
46:12 (12)
4:09 (10)
51:10 (13)
4:58 (14)
55:07 (13)
3:57 (12)
55:34 (13)
27 (15)
55:34  Anastasia Terekhova
14   Kätlin Kalve
Estonia
11:42 (15)
25:06 (15)
13:24 (15)
29:41 (15)
4:35 (7)
40:13 (16)
10:32 (16)
46:52 (15)
6:39 (3)
50:21 (15)
3:29 (4)
53:52 (14)
3:31 (5)
56:22 (14)
2:30 (3)
56:47 (14)
25 (10)
56:47  Kätlin Kalve
15   Heidi Kolari
Säyneisen Salpa
10:53 (14)
19:38 (13)
8:45 (13)
26:21 (13)
6:43 (14)
31:56 (12)
5:35 (10)
44:01 (14)
12:05 (15)
49:24 (14)
5:23 (14)
54:30 (15)
5:06 (15)
58:51 (15)
4:21 (16)
59:14 (15)
23 (8)
59:14  Heidi Kolari
16   Jaana Lahdenniemi
Sahalahden Kunto
9:36 (12)
25:35 (16)
15:59 (16)
30:29 (16)
4:54 (11)
35:53 (15)
5:24 (9)
53:07 (16)
17:14 (16)
1:08:38 (16)
15:31 (16)
1:13:48 (16)
5:10 (16)
1:17:46 (16)
3:58 (13)
1:18:16 (16)
30 (16)
1:18:16  Jaana Lahdenniemi
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English