FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D16A 5. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-Mål Resultat  
1   Veronika Tomashevskaya
Polar Star
5:55 (1)
7:39 (1)
1:44 (2)
20:38 (1)
12:59 (2)
22:24 (1)
1:46 (5)
28:20 (1)
5:56 (3)
36:19 (1)
7:59 (1)
36:55 (1)
36 (1)
38:33 (1)
1:38 (1)
39:56 (1)
1:23 (2)
40:16 (1)
20 (11)
40:15  Veronika Tomashevskaya
2   Maria Zasimovskaya
Baltiyskiy
6:41 (5)
8:35 (3)
1:54 (4)
21:26 (2)
12:51 (1)
23:06 (2)
1:40 (2)
28:40 (2)
5:34 (2)
37:32 (2)
8:52 (3)
38:17 (2)
45 (10)
40:28 (2)
2:11 (7)
41:57 (2)
1:29 (8)
42:19 (2)
22 (16)
42:19  Maria Zasimovskaya
3   Aleksandra Andronova
Lytkarino
6:06 (4)
8:02 (2)
1:56 (7)
24:34 (4)
16:32 (6)
26:39 (5)
2:05 (15)
31:59 (3)
5:20 (1)
40:58 (3)
8:59 (4)
41:40 (3)
42 (4)
44:00 (3)
2:20 (13)
45:29 (3)
1:29 (8)
45:51 (3)
22 (16)
45:51  Aleksandra Andronova
4   Elena Shlykova
Tambov
9:04 (19)
10:46 (15)
1:42 (1)
24:58 (5)
14:12 (3)
26:38 (4)
1:40 (2)
33:19 (4)
6:41 (7)
43:12 (5)
9:53 (9)
43:56 (5)
44 (9)
45:48 (4)
1:52 (2)
47:05 (4)
1:17 (1)
47:24 (4)
19 (6)
47:23  Elena Shlykova
5   Maria Petrushko
Kirishi-La
7:53 (12)
9:48 (8)
1:55 (5)
24:23 (3)
14:35 (4)
26:17 (3)
1:54 (8)
33:35 (5)
7:18 (9)
42:53 (4)
9:18 (6)
43:34 (4)
41 (3)
46:18 (5)
2:44 (20)
47:46 (5)
1:28 (7)
48:07 (5)
21 (14)
48:06  Maria Petrushko
6   Eeva Linnainmaa
Kyrös-Rasti
7:56 (13)
10:00 (10)
2:04 (8)
27:09 (7)
17:09 (7)
29:28 (7)
2:19 (17)
36:16 (7)
6:48 (8)
46:48 (6)
10:32 (14)
47:31 (6)
43 (5)
50:07 (6)
2:36 (16)
51:34 (6)
1:27 (6)
51:53 (6)
19 (6)
51:52  Eeva Linnainmaa
7   Anni Väyrynen
Kymin Suunnistajat
7:13 (8)
9:28 (5)
2:15 (12)
29:14 (10)
19:46 (15)
31:11 (10)
1:57 (9)
37:40 (9)
6:29 (6)
47:17 (7)
9:37 (7)
48:08 (7)
51 (17)
50:12 (7)
2:04 (4)
51:46 (7)
1:34 (13)
52:05 (7)
19 (6)
52:05  Anni Väyrynen
8   Polina Goncharova
Orienta-Ky
7:39 (11)
9:46 (6)
2:07 (9)
28:07 (9)
18:21 (11)
30:04 (8)
1:57 (9)
37:56 (10)
7:52 (14)
48:34 (8)
10:38 (15)
49:23 (8)
49 (15)
51:33 (8)
2:10 (6)
53:04 (8)
1:31 (10)
53:22 (8)
18 (4)
53:23  Polina Goncharova
9   Minttu Toivanen
Rasti-Nokia
8:03 (16)
10:35 (13)
2:32 (15)
29:59 (12)
19:24 (12)
31:52 (11)
1:53 (7)
40:25 (11)
8:33 (18)
49:11 (9)
8:46 (2)
50:05 (9)
54 (23)
52:31 (9)
2:26 (14)
54:13 (9)
1:42 (22)
54:35 (9)
22 (16)
54:34  Minttu Toivanen
10   Daria Krasilnikova
Polar Star
7:09 (6)
8:59 (4)
1:50 (3)
33:34 (19)
24:35 (24)
34:59 (18)
1:25 (1)
41:17 (13)
6:18 (5)
50:30 (10)
9:13 (5)
51:06 (10)
36 (1)
53:19 (10)
2:13 (8)
54:44 (10)
1:25 (4)
55:01 (10)
17 (1)
55:01  Daria Krasilnikova
11   Niina-Mari Inkeri
Olavin Rasti
7:56 (13)
10:43 (14)
2:47 (20)
30:13 (13)
19:30 (14)
32:21 (13)
2:08 (16)
40:40 (12)
8:19 (17)
50:37 (11)
9:57 (10)
51:28 (11)
51 (17)
54:12 (11)
2:44 (20)
55:44 (11)
1:32 (12)
56:08 (11)
24 (25)
56:07  Niina-Mari Inkeri
12   Ekaterina Blinova
BelieNochi
6:02 (3)
9:47 (7)
3:45 (25)
28:02 (8)
18:15 (10)
30:40 (9)
2:38 (22)
36:41 (8)
6:01 (4)
51:02 (12)
14:21 (26)
51:49 (12)
47 (13)
54:31 (12)
2:42 (18)
56:11 (12)
1:40 (15)
56:34 (12)
23 (23)
56:34  Ekaterina Blinova
13   Yulia Izotova
Nord West
7:20 (9)
10:02 (11)
2:42 (19)
31:17 (16)
21:15 (17)
33:39 (15)
2:22 (19)
41:24 (15)
7:45 (13)
51:02 (12)
9:38 (8)
51:59 (13)
57 (25)
54:42 (13)
2:43 (19)
56:22 (13)
1:40 (15)
56:44 (13)
22 (16)
56:44  Yulia Izotova
14   Dariya Yasenovskaya
Voronezh
9:28 (21)
12:01 (20)
2:33 (16)
30:13 (13)
18:12 (9)
32:36 (14)
2:23 (20)
41:19 (14)
8:43 (20)
52:02 (14)
10:43 (16)
52:48 (14)
46 (11)
55:07 (14)
2:19 (12)
56:48 (14)
1:41 (19)
57:09 (14)
21 (14)
57:10  Dariya Yasenovskaya
15   Anastasia Evsina
NorthernWi
9:00 (18)
11:14 (16)
2:14 (11)
30:41 (15)
19:27 (13)
34:07 (16)
3:26 (28)
41:40 (16)
7:33 (12)
52:38 (15)
10:58 (17)
53:26 (15)
48 (14)
55:39 (15)
2:13 (8)
57:19 (15)
1:40 (15)
57:44 (15)
25 (28)
57:43  Anastasia Evsina
16   Alexandra Bartsch
NorthernWi
10:52 (23)
12:47 (22)
1:55 (5)
33:02 (18)
20:15 (16)
35:05 (19)
2:03 (13)
43:04 (17)
7:59 (15)
54:35 (16)
11:31 (20)
55:28 (16)
53 (21)
57:44 (16)
2:16 (10)
59:25 (16)
1:41 (19)
59:47 (16)
22 (16)
59:46  Alexandra Bartsch
17   Natalia Lebed
Kirishi-La
11:16 (24)
13:29 (23)
2:13 (10)
35:03 (22)
21:34 (18)
37:23 (22)
2:20 (18)
44:54 (18)
7:31 (11)
54:57 (17)
10:03 (13)
55:50 (17)
53 (21)
58:30 (17)
2:40 (17)
1:00:24 (17)
1:54 (26)
1:00:49 (17)
25 (28)
1:00:48  Natalia Lebed
18   Elizaveta Tamberg
Baltiyskiy
5:58 (2)
10:02 (11)
4:04 (26)
32:16 (17)
22:14 (19)
34:18 (17)
2:02 (11)
45:00 (19)
10:42 (26)
54:57 (17)
9:57 (10)
55:55 (18)
58 (26)
58:48 (18)
2:53 (23)
1:00:29 (18)
1:41 (19)
1:00:53 (18)
24 (25)
1:00:53  Elizaveta Tamberg
19   Svetlana Korneva
Juventa
9:31 (22)
11:58 (19)
2:27 (14)
35:00 (21)
23:02 (22)
36:42 (20)
1:42 (4)
45:19 (20)
8:37 (19)
56:21 (19)
11:02 (18)
57:13 (19)
52 (19)
1:00:03 (19)
2:50 (22)
1:01:28 (19)
1:25 (4)
1:01:46 (19)
18 (4)
1:01:46  Svetlana Korneva
20   Veronika Gabidulina
Juventa
9:25 (20)
11:49 (17)
2:24 (13)
34:31 (20)
22:42 (21)
37:14 (21)
2:43 (24)
46:45 (22)
9:31 (21)
58:53 (20)
12:08 (23)
59:36 (20)
43 (5)
1:02:39 (20)
3:03 (25)
1:04:10 (20)
1:31 (10)
1:04:30 (20)
20 (11)
1:04:28  Veronika Gabidulina
21   Evgenia Kobarova
Juventa
8:30 (17)
11:55 (18)
3:25 (24)
29:24 (11)
17:29 (8)
32:01 (12)
2:37 (21)
46:31 (21)
14:30 (29)
1:00:15 (21)
13:44 (25)
1:01:16 (21)
1:01 (28)
1:04:32 (21)
3:16 (28)
1:06:19 (21)
1:47 (23)
1:06:41 (21)
22 (16)
1:06:40  Evgenia Kobarova
22   Marjukka Hanhijärvi
Espoon Akilles
11:55 (25)
14:44 (24)
2:49 (21)
37:17 (23)
22:33 (20)
40:03 (23)
2:46 (25)
49:48 (23)
9:45 (22)
1:01:25 (22)
11:37 (21)
1:02:14 (22)
49 (15)
1:05:08 (22)
2:54 (24)
1:07:06 (22)
1:58 (28)
1:07:23 (22)
17 (1)
1:07:23  Marjukka Hanhijärvi
23   Aino Väyrynen
Kymin Suunnistajat
7:11 (7)
9:50 (9)
2:39 (18)
25:47 (6)
15:57 (5)
27:49 (6)
2:02 (11)
35:18 (6)
7:29 (10)
1:04:43 (23)
29:25 (29)
1:05:35 (23)
52 (19)
1:07:42 (23)
2:07 (5)
1:09:20 (23)
1:38 (14)
1:09:40 (23)
20 (11)
1:09:39  Aino Väyrynen
24   Iida Haataja
Ounasvaaran Hiihtoseura
15:17 (29)
18:09 (27)
2:52 (22)
41:31 (24)
23:22 (23)
44:11 (24)
2:40 (23)
54:19 (24)
10:08 (23)
1:06:21 (25)
12:02 (22)
1:07:04 (25)
43 (5)
1:09:06 (24)
2:02 (3)
1:10:30 (24)
1:24 (3)
1:10:47 (24)
17 (1)
1:10:47  Iida Haataja
25   Essi Mäkelä
Länsi-Lavian Loiske
7:34 (10)
19:42 (28)
12:08 (29)
45:10 (25)
25:28 (25)
46:57 (25)
1:47 (6)
55:02 (25)
8:05 (16)
1:06:07 (24)
11:05 (19)
1:06:50 (24)
43 (5)
1:09:06 (24)
2:16 (10)
1:11:00 (25)
1:54 (26)
1:11:19 (25)
19 (6)
1:11:18  Essi Mäkelä
26   Xenia Evsina
NorthernWi
15:05 (28)
21:38 (29)
6:33 (28)
50:19 (28)
28:41 (26)
52:22 (28)
2:03 (13)
1:03:10 (28)
10:48 (27)
1:13:09 (26)
9:59 (12)
1:14:03 (26)
54 (23)
1:17:07 (26)
3:04 (26)
1:18:57 (26)
1:50 (24)
1:19:21 (26)
24 (25)
1:19:20  Xenia Evsina
27   Elizaveta Penkina
Voronezh
12:56 (26)
15:34 (25)
2:38 (17)
45:30 (26)
29:56 (27)
49:03 (26)
3:33 (29)
1:02:01 (27)
12:58 (28)
1:14:20 (27)
12:19 (24)
1:15:06 (27)
46 (11)
1:17:38 (27)
2:32 (15)
1:19:18 (27)
1:40 (15)
1:19:41 (27)
23 (23)
1:19:39  Elizaveta Penkina
28   Siiri Ahola
Rastiketut
8:01 (15)
12:08 (21)
4:07 (27)
47:37 (27)
35:29 (28)
50:41 (27)
3:04 (26)
1:01:22 (26)
10:41 (25)
1:17:03 (28)
15:41 (27)
1:18:03 (28)
1:00 (27)
1:21:51 (28)
3:48 (29)
1:23:51 (28)
2:00 (29)
1:24:13 (28)
22 (16)
1:24:13  Siiri Ahola
29   Reea Ruusuvuori
Vakka-Rasti
13:16 (27)
16:12 (26)
2:56 (23)
58:30 (29)
42:18 (29)
1:01:40 (29)
3:10 (27)
1:12:20 (29)
10:40 (24)
1:36:59 (29)
24:39 (28)
1:38:04 (29)
1:05 (29)
1:41:16 (29)
3:12 (27)
1:43:07 (29)
1:51 (25)
1:43:26 (29)
19 (6)
1:43:25  Reea Ruusuvuori
   Anastasia Popov
Voronech
7:55
10:07
2:12
-
-
-
-
-
-
57:40
-
58:38
58
1:01:29
2:51
1:02:53
1:24
1:03:19
26
bröt  Anastasia Popov
   Elizaveta Muravnik
Lemur
26:29
31:06
4:37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
bröt  Elizaveta Muravnik
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English