FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D16E 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
1,0 km
Mellantid
2,4 km
Mål
3,0 km
 
1.   Marika Suominen Rajamäen Rykmentti    13:27:00   9:24 (2)     25:49  
2.   Jenna Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    13:23:00   9:51 (4)     27:21  
3.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:05:00   10:51 (8)  24:04 (1)  28:06  
4.   Anniina Suhonen Kuopion Suunnistajat    12:41:00   10:30 (6)  24:18 (3)  28:41  
5.   Niina Hulkkonen Pihkaniskat    12:29:00   9:46 (3)  24:09 (2)  29:11  
6.   Elisa Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    13:41:00         29:39  
7.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka    12:57:00   12:17 (12)  26:28 (6)  30:35  
8.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat    12:23:00   10:50 (7)  25:54 (5)  30:46  
9.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat    12:59:00   10:16 (5)  25:36 (4)  31:10  
10.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske    12:17:00   11:02 (9)     31:55  
11.   Pinja Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    13:11:00   13:16 (19)     32:31  
12.   Tiia Kunelius Kuusankosken Urheiluseura    12:15:00   12:17 (12)  26:49 (7)  33:00  
13.   Alma Toivonen Kangasala SK    13:25:00         33:02  
14.   Katri Lylynperä Suunta-Sepot    12:49:00   11:20 (11)  28:45 (8)  33:20  
15.   Sara Karvonen Lynx    12:11:00   12:45 (18)  29:02 (9)  33:57  
16.   Maaret Turunen Rajamäen Rykmentti    12:43:00   14:57 (24)  30:06 (10)  34:21  
17.   Ekaterina Savkina NorthernWi  RUS  12:53:00   15:44 (28)  30:24 (11)  34:27  
18.   Emilia Mänttäri Kuopion Suunnistajat    13:35:00   9:18 (1)     36:03  
19.   Mirka Suutari Sippurasti    12:19:00   13:54 (22)     36:31  
20.   Milla Maijala Lapin Veikot    13:31:00   14:31 (23)     36:52  
21.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti    12:35:00   13:28 (21)  33:03 (13)  38:41  
22.   Lisa Pacher TeamAustri  AUT  13:29:00   16:39 (32)     39:02  
23.   Sirkku Minkkinen Rajamäen Rykmentti    12:09:00   11:07 (10)  33:32 (14)  39:09  
24.   Jannina Gustafsson Tuusulan Voima-Veikot    12:25:00   17:33 (34)  34:16 (15)  39:17  
25.   Elisa Payer TeamAustri  AUT  12:45:00   16:06 (30)  34:52 (16)  39:48  
26.   Emma Piitulainen Kalevan Rasti    13:43:00         39:58  
27.   Maria Espo Sippurasti    13:15:00   12:27 (16)     40:01  
28.   Tiina Haapakoski Rastikarhut    12:27:00   12:24 (15)  32:58 (12)  40:19  
29.   Pia Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    12:07:00   13:25 (20)  35:06 (17)  41:19  
30.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat    13:21:00   12:18 (14)     41:35  
31.   Johanna Frenckell OK Raseborg    12:55:00   20:12 (39)     42:39  
32.   Anniina Simonen Kalevan Rasti    13:07:00   19:49 (38)     42:43  
33.   Marjo Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura    13:03:00   15:27 (26)     43:33  
34.   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:33:00   16:39 (32)  36:54 (18)  43:57  
35.   Helena Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    12:21:00   15:56 (29)  38:31 (19)  45:20  
36.   Sirja Heiskanen Kangasniemen Kalske    13:13:00   12:37 (17)     47:13  
37.   Josefina Bäck OK Raseborg    12:03:00   16:14 (31)  41:28 (20)  47:39  
38.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia    12:51:00   17:46 (35)     48:02  
39.   Martina Walch TeamAustri  AUT  12:13:00   15:17 (25)  42:04 (21)  48:14  
40.   Alexandra Lebedeva NorthernWi  RUS  12:01:00   19:19 (37)  43:40 (22)  49:15  
41.   Anni Reiman Angelniemen Ankkuri    12:39:00   17:47 (36)  44:52 (23)  50:40  
42.   Minni Halinen Kymin Suunnistajat    12:37:00   15:36 (27)  46:41 (24)  52:41  
43.   Irene Kosonen Anttolan Urheilijat    13:39:00         53:23  
44.   Aino-Maria Mänki Lounais-Hämeen Rasti    13:01:00   28:58 (41)     55:13  
45.   Satu Mörsky Keuruun Kisailijat    13:09:00   26:28 (40)     57:10  
   Taru Ylikoski Kortesjärven Järvi-Veikot    13:17:00         bröt  
   Suvi Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    13:19:00         ej startad  
   Aino Laasanen Laihian Luja    13:33:00         bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English