FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D16E 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,2 km
Mellantid
4,3 km
Mål
4,7 km
 
1.   Jannina Gustafsson Tuusulan Voima-Veikot    13:59:00   17:46 (3)  33:24 (1)  35:06  
2.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske    13:35:00   17:24 (2)  33:30 (2)  35:27  
3.   Sara Karvonen Lynx    12:49:00   18:55 (6)  34:14 (3)  36:12  
4.   Marika Suominen Rajamäen Rykmentti    13:17:00   18:36 (5)  34:30 (4)  36:19  
5.   Anniina Suhonen Kuopion Suunnistajat    12:33:00   19:05 (8)  34:55 (5)  36:55  
6.   Milla Maijala Lapin Veikot    13:07:00   18:03 (4)  35:27 (6)  37:29  
7.   Jenna Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    13:09:00   18:55 (6)  35:38 (7)  37:48  
8.   Emilia Mänttäri Kuopion Suunnistajat    13:15:00   19:59 (12)  36:43 (8)  38:39  
9.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka    13:49:00   17:13 (1)  37:17 (9)  39:25  
10.   Pinja Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    13:01:00   20:00 (13)  38:06 (11)  40:10  
11.   Sirkku Minkkinen Rajamäen Rykmentti    12:47:00   19:33 (9)  38:02 (10)  40:15  
12.   Alexandra Lebedeva NorthernWi  RUS  13:39:00   21:49 (18)  38:29 (12)  40:40  
13.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat    13:43:00   22:32 (22)  39:13 (13)  41:14  
14.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:27:00   20:13 (15)  40:04 (15)  41:56  
15.   Lisa Pacher TeamAustri  AUT  13:25:00   22:05 (19)  39:51 (14)  42:10  
16.   Suvi Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:45:00   21:17 (16)  40:17 (16)  42:23  
17.   Katri Lylynperä Suunta-Sepot    13:21:00   19:58 (11)  40:59 (17)  43:05  
18.   Tiia Kunelius Kuusankosken Urheiluseura    13:51:00   23:30 (27)  41:14 (18)  43:15  
19.   Maaret Turunen Rajamäen Rykmentti    13:55:00   24:22 (29)  41:50 (19)  44:16  
20.   Helena Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    13:45:00   22:27 (21)  42:30 (20)  44:43  
21.   Tiina Haapakoski Rastikarhut    13:31:00   21:35 (17)  42:59 (21)  45:12  
22.   Marjo Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura    13:13:00   22:58 (23)  43:17 (23)  45:25  
23.   Emma Piitulainen Kalevan Rasti    12:27:00   23:26 (26)  43:07 (22)  45:28  
24.   Maria Espo Sippurasti    12:31:00   23:20 (25)  43:20 (24)  45:35  
25.   Johanna Frenckell OK Raseborg    12:59:00   20:12 (14)  43:43 (25)  45:50  
26.   Pia Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:33:00   22:08 (20)  43:43 (25)  45:52  
27.   Martina Walch TeamAustri  AUT  12:55:00   24:17 (28)  44:07 (27)  46:15  
28.   Alma Toivonen Kangasala SK    13:57:00   25:42 (35)  45:00 (28)  47:10  
29.   Aino-Maria Mänki Lounais-Hämeen Rasti    13:29:00   24:50 (30)  46:09 (29)  48:33  
30.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti    13:37:00   24:50 (30)  46:17 (30)  48:42  
31.   Sirja Heiskanen Kangasniemen Kalske    12:41:00   23:01 (24)  46:55 (31)  49:13  
32.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia    13:41:00   25:20 (33)  48:03 (32)  50:26  
33.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat    12:51:00   28:13 (36)  51:45 (34)  53:50  
34.   Anniina Simonen Kalevan Rasti    13:05:00   31:00 (38)  52:02 (35)  54:13  
35.   Ekaterina Savkina NorthernWi  RUS  12:43:00   19:46 (10)  49:37 (33)  54:19  
36.   Minni Halinen Kymin Suunnistajat    12:35:00   29:03 (37)  52:04 (36)  54:28  
37.   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:23:00   25:04 (32)  53:32 (37)  56:04  
38.   Josefina Bäck OK Raseborg    13:47:00   32:20 (39)  53:50 (38)  56:11  
39.   Elisa Payer TeamAustri  AUT  12:21:00   33:23 (40)  55:30 (40)  57:30  
40.   Satu Mörsky Keuruun Kisailijat    12:25:00   34:06 (41)  54:59 (39)  57:53  
41.   Aino Laasanen Laihian Luja    12:39:00   25:39 (34)  55:33 (41)  58:27  
42.   Taru Ylikoski Kortesjärven Järvi-Veikot    12:53:00   34:06 (41)  58:34 (42)  1:01:28  
43.   Anni Reiman Angelniemen Ankkuri    12:37:00   35:26 (43)  1:05:55 (43)  1:08:17  
44.   Elisa Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    12:57:00   36:44 (44)  1:08:19 (44)  1:12:37  
   Irene Kosonen Anttolan Urheilijat    13:03:00         ej startad  
   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat    13:19:00         disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English