FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D18E 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
1,0 km
Mellantid
2,6 km
Mål
3,1 km
 
1.   Jenna Pajunen Navi    14:25:00         24:56  
2.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    14:37:00         26:06  
3.   Ilona Lehtinen Rajamäen Rykmentti    13:55:00         26:43  
4.   Anja Arbter TeamAustri  AUT  14:23:00         27:47  
5.   Ekaterina Chetaeva NorthernWi  RUS  14:21:00         27:54  
6.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    13:19:00   9:56 (3)     27:59  
7.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    13:27:00   8:21 (1)     28:15  
8.   Meri Maijala Lapin Veikot    14:19:00         28:32  
9.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    14:05:00         28:59  
10.   Susen Lösch USVJena  GER  14:07:00         29:43  
11.   Natalia Chepaeva Lappeen Riento    13:05:00   8:37 (2)     29:56  
12.   Emilia Teini Rasti-Lukko    13:23:00   10:49 (5)     30:00  
12.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    14:17:00         30:00  
14.   Anna Alppi Kankaanpään Suunnistajat    13:53:00         30:17  
15.   Alexandra Klimenko Lappeen Riento    14:11:00         30:21  
16.   Laura Virjula Navi    13:39:00         30:32  
17.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    13:21:00   11:54 (8)     30:34  
18.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä    13:17:00   12:40 (11)     31:00  
19.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    13:15:00   11:21 (6)     31:04  
20.   Säde Suutari Sippurasti    14:27:00         31:39  
20.   Anna Nilsson-Simkovics TeamAustri  AUT  14:39:00         31:39  
22.   Laura Jakobsson Rastikarhut    14:15:00         31:55  
23.   Susanna Forsell OK Raseborg    14:35:00         31:59  
24.   Aino Ojanen Kangasala SK    13:25:00   10:15 (4)     32:59  
25.   Victoria Höstman Malax IF    13:13:00   12:57 (12)     33:08  
26.   Jenni Hakulinen Vehkalahden Veikot    13:03:00   12:01 (9)     33:21  
27.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:03:00         33:52  
28.   Elina Grahn Närpes OK    14:09:00         34:05  
29.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    14:33:00         34:21  
30.   Laura Jakobsson Espoon Suunta    13:59:00         35:03  
31.   Carita Espo Sippurasti    13:41:00         35:38  
32.   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    13:43:00         35:57  
33.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    13:35:00   11:32 (7)     36:59  
34.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot    13:45:00         37:19  
35.   Leena Tani Sippurasti    14:01:00         37:38  
36.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske    13:57:00         38:03  
37.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    13:31:00   14:41 (13)     38:48  
38.   Mari Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    13:11:00   15:09 (15)     41:15  
39.   Laura Hakulinen Espoon Suunta    13:07:00   15:42 (16)     41:23  
40.   Alisa Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    13:37:00         41:38  
41.   Eveliina Hasu Sippurasti    13:09:00   15:07 (14)     43:17  
42.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    14:29:00         44:38  
43.   Lucija Telisman TeamAustri  AUT  13:29:00   16:42 (17)     46:13  
44.   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    13:01:00   12:14 (10)     48:21  
45.   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    14:13:00         54:13  
   Vilma Kotro Kymin Suunnistajat    13:49:00         disk  
   Julia Bauer TeamAustri  AUT  13:51:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English