FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D18E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,2 km
Mål
5,6 km
 
1.   Natalia Chepaeva Lappeen Riento    13:36:00   40:26 (1)  50:01  
2.   Ekaterina Chetaeva NorthernWi  RUS  12:24:00   40:52 (2)  50:44  
3.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    13:32:00   42:09 (3)  52:17  
4.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    12:50:00   42:37 (4)  52:49  
5.   Jenna Pajunen Navi    12:22:00   43:10 (6)  53:35  
6.   Anja Arbter TeamAustri  AUT  12:20:00   42:56 (5)  53:36  
7.   Anna Nilsson-Simkovics TeamAustri  AUT  12:42:00   44:28 (9)  54:28  
8.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    13:00:00   44:01 (8)  54:47  
9.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    13:02:00   43:55 (7)  55:08  
10.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    13:50:00   44:30 (10)  55:33  
11.   Alexandra Klimenko Lappeen Riento    12:38:00   46:03 (11)  55:43  
12.   Victoria Höstman Malax IF    12:54:00   46:52 (15)  57:16  
13.   Jenni Hakulinen Vehkalahden Veikot    12:48:00   46:45 (13)  57:33  
14.   Aino Ojanen Kangasala SK    13:26:00   46:19 (12)  57:43  
15.   Laura Jakobsson Rastikarhut    12:26:00   46:50 (14)  57:53  
16.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:46:00   49:19 (18)  58:51  
17.   Meri Maijala Lapin Veikot    12:34:00   49:02 (17)  59:25  
18.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    12:40:00   48:45 (16)  59:42  
19.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:40:00   50:53 (22)  1:01:08  
20.   Laura Virjula Navi    13:12:00   49:29 (19)  1:01:46  
21.   Säde Suutari Sippurasti    12:56:00   51:27 (24)  1:01:52  
22.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    13:52:00   51:42 (25)  1:02:13  
23.   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    13:24:00   50:30 (20)  1:02:56  
24.   Carita Espo Sippurasti    13:44:00   50:44 (21)  1:03:31  
25.   Eveliina Hasu Sippurasti    13:18:00   51:54 (26)  1:04:12  
26.   Lucija Telisman TeamAustri  AUT  13:04:00   51:20 (23)  1:04:44  
27.   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    13:28:00   53:56 (29)  1:05:32  
28.   Anna Alppi Kankaanpään Suunnistajat    13:20:00   53:52 (28)  1:06:15  
29.   Elina Grahn Närpes OK    13:06:00   53:50 (27)  1:07:26  
30.   Laura Janhunen Jämsän Retki-Veikot    13:16:00   56:12 (30)  1:08:46  
31.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    13:10:00   57:00 (31)  1:09:36  
32.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat    12:36:00   57:10 (32)  1:10:36  
33.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot    13:54:00   58:10 (33)  1:11:48  
34.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    13:08:00   59:38 (35)  1:11:51  
35.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske    13:42:00   58:49 (34)  1:11:55  
36.   Laura Jakobsson Espoon Suunta    12:28:00   59:46 (36)  1:12:22  
37.   Leena Tani Sippurasti    12:30:00   1:00:14 (37)  1:12:49  
38.   Mari Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    12:52:00   1:01:22 (38)  1:15:09  
39.   Laura Hakulinen Espoon Suunta    13:14:00   1:01:36 (39)  1:16:01  
40.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    13:38:00   1:02:56 (40)  1:16:37  
41.   Alisa Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    12:32:00   1:04:29 (42)  1:16:40  
42.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    12:44:00   1:05:28 (43)  1:17:33  
43.   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    13:22:00   1:04:16 (41)  1:20:53  
   Susanna Forsell OK Raseborg    13:30:00      ej startad  
   Julia Bauer TeamAustri  AUT  13:34:00      ej startad  
   Emilia Teini Rasti-Lukko    13:46:00      ej startad  
   Vilma Kotro Kymin Suunnistajat    13:48:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English