FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D18E 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,4 km
Mellantid
4,5 km
Mål
4,9 km
 
1.   Meri Maijala Lapin Veikot    12:28:00   19:14 (1)  36:06 (1)  37:54  
2.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    12:24:00      36:11 (2)  38:13  
3.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä    11:52:00   19:33 (4)  36:19 (3)  38:17  
4.   Victoria Höstman Malax IF    12:14:00      36:35 (4)  38:40  
5.   Anja Arbter TeamAustri  AUT  11:58:00   19:32 (3)  37:18 (6)  39:13  
6.   Ekaterina Chetaeva NorthernWi  RUS  11:18:00   20:36 (7)  37:20 (7)  39:21  
7.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    12:18:00   20:20 (6)  37:17 (5)  39:26  
8.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    12:00:00   19:29 (2)  37:52 (8)  39:59  
9.   Natalia Chepaeva Lappeen Riento    12:02:00   19:39 (5)  38:25 (9)  40:26  
10.   Jenna Pajunen Navi    11:10:00   21:36 (11)  38:51 (10)  40:55  
11.   Laura Jakobsson Rastikarhut    11:38:00   21:23 (8)  39:36 (12)  41:45  
12.   Aino Ojanen Kangasala SK    12:26:00   21:33 (10)  39:18 (11)  41:47  
13.   Jenni Hakulinen Vehkalahden Veikot    12:20:00   21:28 (9)  40:13 (14)  42:13  
14.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat    11:44:00   22:09 (12)  40:04 (13)  42:19  
15.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    11:24:00   22:11 (13)  40:26 (15)  42:41  
16.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    11:04:00   22:59 (17)  40:54 (16)  43:05  
17.   Anna Nilsson-Simkovics TeamAustri  AUT  11:34:00   23:26 (19)  41:46 (18)  43:46  
18.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    12:08:00   22:23 (15)  41:40 (17)  43:51  
19.   Säde Suutari Sippurasti    12:16:00   23:54 (23)  42:30 (20)  44:22  
20.   Laura Janhunen Jämsän Retki-Veikot    12:30:00   22:29 (16)  42:03 (19)  44:23  
21.   Lucija Telisman TeamAustri  AUT  11:12:00   26:43 (28)  43:31 (21)  45:41  
22.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    11:40:00      43:40 (23)  45:50  
23.   Anna Alppi Kankaanpään Suunnistajat    12:04:00   24:19 (24)  43:39 (22)  45:56  
24.   Alexandra Klimenko Lappeen Riento    11:28:00   24:35 (26)  43:55 (24)  46:06  
25.   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    12:06:00   22:17 (14)  43:56 (25)  46:21  
26.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    11:22:00   24:27 (25)  44:31 (26)  46:58  
27.   Carita Espo Sippurasti    11:32:00   23:30 (20)  45:02 (27)  48:07  
28.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    11:36:00   23:49 (22)  46:12 (28)  49:10  
29.   Mari Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    12:32:00   23:39 (21)  46:58 (29)  49:23  
30.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    11:08:00   25:47 (27)  47:43 (30)  50:18  
31.   Laura Virjula Navi    11:56:00   23:00 (18)  49:00 (31)  51:25  
32.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske    11:02:00   27:39 (29)  49:54 (32)  52:16  
33.   Alisa Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    12:34:00   29:55 (34)     52:48  
34.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot    11:46:00   27:54 (30)  50:55 (33)  53:28  
35.   Laura Jakobsson Espoon Suunta    11:26:00   31:02 (37)  52:19 (36)  54:43  
36.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    11:30:00   29:46 (33)  52:18 (35)  54:58  
37.   Leena Tani Sippurasti    11:06:00   29:59 (35)  51:45 (34)  55:31  
38.   Elina Grahn Närpes OK    11:20:00   29:11 (32)  52:46 (37)  55:32  
39.   Eveliina Hasu Sippurasti    11:54:00   29:06 (31)  52:48 (38)  55:40  
40.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:42:00   32:58 (38)  55:30 (39)  57:34  
41.   Laura Hakulinen Espoon Suunta    12:10:00   30:18 (36)  56:33 (40)  59:23  
   Vilma Kotro Kymin Suunnistajat    11:00:00         ej startad  
   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    11:16:00         bröt  
   Susanna Forsell OK Raseborg    11:50:00         ej startad  
   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    12:12:00         bröt  
   Julia Bauer TeamAustri  AUT  12:22:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English