FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D18E 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,0 km
Mellantid
5,6 km
Mål
6,1 km
 
1.   Ekaterina Chetaeva NorthernWi  RUS  11:23:36   18:28 (1)  50:39 (1)  54:04  
2.   Anna Nilsson-Simkovics TeamAustri  AUT  11:40:04   20:20 (8)  53:29 (2)  56:22  
3.   Natalia Chepaeva Lappeen Riento    11:20:00   20:09 (6)  54:14 (4)  57:09  
4.   Jenna Pajunen Navi    11:27:13   19:57 (4)  53:59 (3)  57:14  
5.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    11:36:35   20:14 (7)     57:31  
6.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    11:33:07   19:47 (3)  54:25 (5)  57:43  
7.   Victoria Höstman Malax IF    11:36:06   20:48 (9)  54:56 (6)  58:01  
8.   Laura Jakobsson Rastikarhut    11:43:00   20:07 (5)  55:03 (7)  58:20  
9.   Anja Arbter TeamAustri  AUT  11:32:23   21:37 (12)  55:14 (8)  58:26  
10.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä    11:36:54   23:15 (18)     59:41  
11.   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    12:01:00   19:35 (2)  56:15 (9)  59:45  
12.   Meri Maijala Lapin Veikot    11:41:11   22:01 (14)  56:53 (10)  1:00:10  
13.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    11:30:41      56:53 (10)  1:00:16  
14.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    11:25:52   21:16 (10)  57:32 (12)  1:00:58  
15.   Anna Alppi Kankaanpään Suunnistajat    11:57:00   23:37 (19)  1:00:52 (13)  1:04:31  
16.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat    12:13:00   22:08 (15)     1:06:15  
17.   Alexandra Klimenko Lappeen Riento    11:42:17   21:16 (10)  1:03:32 (14)  1:06:42  
18.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    11:51:00   23:10 (17)  1:03:54 (15)  1:07:31  
19.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:58:00   24:07 (20)  1:05:52 (16)  1:09:19  
20.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    11:52:00   21:45 (13)  1:06:08 (17)  1:09:38  
21.   Alisa Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    12:09:00   24:11 (21)  1:08:14 (18)  1:12:11  
22.   Säde Suutari Sippurasti    11:53:00   24:16 (22)  1:09:04 (20)  1:12:20  
23.   Carita Espo Sippurasti    11:55:00   25:39 (24)  1:08:52 (19)  1:12:58  
24.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    11:49:50   23:08 (16)  1:09:20 (22)  1:13:05  
25.   Aino Ojanen Kangasala SK    11:48:07   25:40 (25)  1:10:02 (23)  1:13:30  
26.   Mari Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    12:07:00   26:20 (26)  1:09:10 (21)  1:13:38  
27.   Laura Virjula Navi    11:56:00   24:28 (23)  1:11:51 (25)  1:15:29  
28.   Eveliina Hasu Sippurasti    12:08:00      1:11:42 (24)  1:15:37  
29.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot    12:02:00   27:16 (27)  1:12:30 (26)  1:17:08  
30.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    12:10:00   29:01 (29)     1:17:49  
31.   Laura Jakobsson Espoon Suunta    12:04:00   35:49 (31)     1:25:55  
32.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    12:06:00   38:37 (32)  1:22:42 (27)  1:27:26  
33.   Leena Tani Sippurasti    12:12:00   28:44 (28)  1:23:35 (28)  1:28:37  
34.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    11:59:00   40:11 (33)  1:25:29 (29)  1:30:21  
35.   Laura Hakulinen Espoon Suunta    12:14:00   30:56 (30)  1:30:23 (30)  1:35:06  
   Jenni Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:54:00         bröt  
   Lucija Telisman TeamAustri  AUT  12:00:00         bröt  
   Elina Grahn Närpes OK    12:03:00         ej startad  
   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske    12:05:00         ej startad  
   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    12:11:00         ej startad  
   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    12:15:00         ej startad  
   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    12:16:00         ej startad  
   Susanna Forsell OK Raseborg    12:17:00         ej startad  
   Laura Janhunen Jämsän Retki-Veikot    12:18:00         ej startad  
   Julia Bauer TeamAustri  AUT  12:19:00         ej startad  
   Vilma Kotro Kymin Suunnistajat    12:20:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English