FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D21AL 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,2 km
 
1.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    12:09:00   29:09  
2.   Katri Lindeqvist Paimion Rasti    12:03:00   32:14  
3.   Hanna Kangasaho Lynx    13:07:00   32:31  
4.   Maria Salmi Lappeen Riento    12:39:00   33:15  
5.   Elena Bannikova Foton-Mosc  RUS  13:05:00   33:48  
6.   Jenni Uusimaa Tampereen Pyrintö    13:29:00   33:49  
7.   Hanna Kosonen Olavin Rasti    12:11:00   34:01  
8.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    13:19:00   34:20  
9.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö    12:59:00   34:35  
10.   Jenni Järvinen Hiisirasti    12:35:00   34:43  
11.   Ekaterina Rebrova SKRUMMosco  RUS  12:41:00   35:05  
12.   Saara Antell Keravan Urheilijat    13:11:00   35:15  
13.   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö    12:19:00   35:30  
14.   Heini Hemminki Rastiketut    12:07:00   35:36  
15.   Kristiina Vaano LLuja    12:01:00   37:23  
16.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti    12:47:00   38:09  
17.   Sanni Salonen Valkeakosken Haka    13:21:00   38:21  
18.   Mari Puhakka-Asikainen Sippurasti    13:09:00   38:54  
19.   Auli Huuskonen Rasti E4    12:33:00   39:01  
20.   Satu Tala Helsingin Suunnistajat    13:01:00   39:06  
21.   Ulrika Lukasczyk OLGZürich  SUI  12:29:00   39:17  
22.   Anne Kataja Rajamäen Rykmentti    13:23:00   40:22  
23.   Taina Uotila Oriveden Ponnistus    12:21:00   40:47  
24.   Sanna Laakso Hiisirasti    13:31:00   40:58  
25.   Elisa Tuomisto Kyrös-Rasti    12:57:00   41:00  
26.   Monika Oswald OLKPizHasi  SUI  12:27:00   41:17  
27.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:23:00   41:22  
28.   Natalia Gryaznevich Inkeroisten Terho    12:31:00   41:36  
29.   Daria Kuzmina Orienta-Ky  RUS  12:37:00   41:46  
30.   Sohvi Penttinen Lahden Suunnistajat-37    12:55:00   42:06  
31.   Merja Lahtinen Päijät-Rasti    13:13:00   42:14  
32.   Ingrid Vehlmann Mercury  EST  12:05:00   42:28  
33.   Jarna Savolainen Lynx    12:13:00   42:42  
33.   Svetlana Razumnaya Nara  RUS  13:03:00   42:42  
35.   Iida Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    12:15:00   44:10  
36.   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti    13:27:00   44:56  
37.   Salla Nuuttila Suunta Jyväskylä    13:25:00   45:02  
38.   Anna Kankare Someron Esa    12:17:00   47:32  
39.   Eeva Korteniemi Suunta 2000    12:53:00   48:57  
40.   Olga Kuprienko Sankt-Pete  RUS  12:51:00   54:19  
41.   Mervi Kivelä Perhon Kiri    12:45:00   1:09:31  
42.   Elena Efimova O.Ural.Ru  RUS  12:43:00   1:10:00  
   Päivi Laine Kauhajoen Karhu    12:25:00   bröt  
   Nastasya Gluschenko Kirishi  RUS  13:17:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English