FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D21AL 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,5 km
 
1.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    12:39:00   37:08  
2.   Reetta Lakanen Vehkalahden Veikot    11:11:00   38:34  
3.   Nastasya Gluschenko Kirishi  RUS  11:31:00   41:01  
4.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    11:59:00   42:20  
5.   Ekaterina Rebrova SKRUMMosco  RUS  11:17:00   42:59  
6.   Katri Lindeqvist Paimion Rasti    11:29:00   43:08  
7.   Hanna Kangasaho Lynx    11:35:00   43:58  
8.   Jenni Järvinen Hiisirasti    11:45:00   45:05  
9.   Heini Hemminki Rastiketut    11:43:00   45:22  
10.   Maria Salmi Lappeen Riento    11:25:00   45:39  
11.   Satu Tala Helsingin Suunnistajat    11:41:00   47:27  
12.   Auli Huuskonen Rasti E4    11:57:00   47:54  
13.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti    12:13:00   48:48  
14.   Elena Bannikova Foton-Mosc  RUS  12:37:00   49:03  
15.   Monika Oswald OLKPizHasi  SUI  12:25:00   50:10  
16.   Jenni Uusimaa Tampereen Pyrintö    11:07:00   50:17  
17.   Saara Antell Keravan Urheilijat    11:49:00   50:20  
18.   Iida Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    12:07:00   50:33  
19.   Mari Sipilä Kankaanpään Suunnistajat    11:03:00   50:35  
20.   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö    12:05:00   50:46  
21.   Daria Kuzmina Orienta-Ky  RUS  11:27:00   50:58  
22.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö    11:39:00   51:28  
23.   Natalya Logacheva Kozmolovo  RUS  11:51:00   51:34  
24.   Svetlana Razumnaya Nara  RUS  11:15:00   51:51  
25.   Sanna Laakso Hiisirasti    11:01:00   52:27  
26.   Mari Puhakka-Asikainen Sippurasti    12:29:00   52:48  
27.   Ingrid Vehlmann Mercury  EST  11:53:00   53:13  
28.   Sohvi Penttinen Lahden Suunnistajat-37    12:15:00   53:19  
29.   Merja Lahtinen Päijät-Rasti    12:33:00   53:33  
30.   Kristiina Vaano LLuja    11:21:00   53:37  
31.   Jarna Savolainen Lynx    12:21:00   53:53  
32.   Maija Asikainen Rasti-Lukko    12:27:00   54:39  
33.   Ulrika Lukasczyk OLGZürich  SUI  12:31:00   54:58  
34.   Elisa Tuomisto Kyrös-Rasti    11:47:00   55:25  
35.   Taina Uotila Oriveden Ponnistus    11:55:00   57:20  
36.   Terhi Ratia Kemiön Kiilat    12:09:00   57:42  
37.   Sanni Salonen Valkeakosken Haka    11:37:00   1:00:06  
38.   Anna Kankare Someron Esa    12:23:00   1:00:10  
39.   Mervi Kivelä Perhon Kiri    11:09:00   1:01:25  
40.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:03:00   1:01:47  
41.   Eeva Korteniemi Suunta 2000    12:17:00   1:07:26  
42.   Salla Nuuttila Suunta Jyväskylä    11:05:00   1:10:52  
43.   Elena Efimova O.Ural.Ru  RUS  12:01:00   1:11:35  
   Natalia Gryaznevich Inkeroisten Terho    11:23:00   ej startad  
   Päivi Laine Kauhajoen Karhu    12:11:00   ej startad  
   Maaret Rantanen Jämsän Retki-Veikot    12:19:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English