FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,8 km
 
1.   Kirsi Boström Lynx    12:20:00   54:59  
2.   Sirra Toivonen Kangasala SK    11:00:00   55:27  
3.   Mirka Haataja Espoon Suunta    12:12:00   55:49  
4.   Marja Kukonlehto Kangasala SK    11:56:00   57:19  
5.   Vuokko Suutari Sippurasti    11:52:00   59:59  
6.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu    12:32:00   1:01:35  
7.   Eija Hannuksela SK Pohjantähti    12:06:00   1:01:47  
8.   Alexandra Barkalova Kuzmolovo1  RUS  11:58:00   1:02:11  
9.   Sari Koskinen Hiisirasti    11:32:00   1:04:08  
10.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat    12:02:00   1:06:16  
11.   Leena Tuumi-Niemi Hiisirasti    12:22:00   1:07:54  
12.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat    11:26:00   1:09:36  
13.   Helena Havia-Kinnala Angelniemen Ankkuri    11:02:00   1:10:43  
14.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot    12:26:00   1:11:37  
15.   Tarja Lepo Suunta Jyväskylä    12:10:00   1:11:39  
16.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat    11:44:00   1:12:28  
17.   Tarja Kärjä Savon Suunta    11:22:00   1:12:36  
18.   Annika Strandberg IF Femman    12:28:00   1:13:05  
19.   Katri Louhi Turun Suunnistajat    12:24:00   1:14:11  
20.   Tatiana Sekhina Dialog-V:N  RUS  12:36:00   1:14:36  
21.   Natalya Kunitskaya Saint-Pete  RUS  11:08:00   1:15:12  
22.   Natalia Makeychik Voronezh  RUS  11:28:00   1:16:23  
23.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat    11:24:00   1:16:39  
24.   Hanna Niinimäki Kyrös-Rasti    11:46:00   1:19:09  
25.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä    11:40:00   1:19:44  
26.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat    12:08:00   1:20:17  
27.   Marjo Koistinen Espoon Suunta    11:42:00   1:20:38  
28.   Marjut Rolig Hauhon Sisu    11:36:00   1:20:39  
29.   Eija Blomqvist IF Femman    11:38:00   1:21:28  
30.   Monika Österberg OK77    11:54:00   1:22:34  
31.   Pia Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    11:16:00   1:23:12  
32.   Virpi Snickars Solf IK    11:12:00   1:24:15  
33.   Sirpa Aarrejoki Suunta Jyväskylä    11:04:00   1:24:42  
34.   Taina Koistinen Nastolan Terä    12:34:00   1:25:14  
35.   Ulla Nissinen Ulvilan Ura    11:18:00   1:27:05  
36.   Louise Reinikka Vaasan Suunnistajat    11:50:00   1:29:24  
37.   Tarja Taulavuori Alatornion Pirkat    12:04:00   1:31:12  
38.   Heli Haakana Espoon Suunta    11:06:00   1:37:35  
39.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti    12:18:00   1:44:34  
40.   Jenny Buelens ASUBOrient  BEL  11:48:00   2:03:52  
41.   Gemma Solé Catalonia Team  CAT  11:20:00   2:13:26  
   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37    11:10:00   ej startad  
   Theres Brunner OLGKöllike  SUI  11:34:00   bröt  
   Tiina Kainulainen Helsingin Suunnistajat    12:16:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English