FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40B 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,3 km
 
1.   Marina Rudenko Polar Star  RUS  14:11:00   29:55  
2.   Virpi Tilli Lynx    13:31:00   30:05  
3.   Eija Rantala Helsingin Suunnistajat    14:23:00   35:02  
4.   Anne Kahelin Suunta Jyväskylä    14:21:00   35:35  
5.   Mari Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    13:53:00   36:33  
6.   Mervi Heinaro Espoon Suunta    13:57:00   36:38  
7.   Minna Polvela Tuusulan Voima-Veikot    13:11:00   37:24  
8.   Mirka Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    14:03:00   38:56  
9.   Helena Alden-Nieminen Akilles OK    14:07:00   39:31  
10.   Tarja Huostila Lammin Säkiä    13:21:00   39:42  
11.   Irina Skvortsova Vesta  RUS  13:15:00   39:50  
12.   Tatiana Ivanova YarkiyMir  RUS  14:31:00   39:52  
13.   Susanna Miettinen Delta    14:13:00   42:54  
14.   Irina Mayorova LegendaChe  RUS  13:41:00   43:22  
15.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet    13:43:00   44:47  
16.   Olga Buslova Saint-Pete  RUS  14:01:00   45:20  
17.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx    14:19:00   46:40  
18.   Heli Liukka Kalevan Rasti    13:27:00   46:56  
19.   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot    13:01:00   47:04  
20.   Anne Malin Salon Vilpas    13:17:00   47:20  
21.   Susanna Pyökäri RastiPiikkiö    13:23:00   47:59  
22.   Tetiana Lavryk SFGU  UKR  13:13:00   49:14  
23.   Anne Karanta Kadonneenr    13:59:00   50:46  
24.   Tuula Matikainen Keski-Karjalan Rasti    14:09:00   51:05  
25.   Maarit Kaitola Rastiketut    13:51:00   52:46  
26.   Minna Haapalainen Rastiketut    13:09:00   55:01  
27.   Liisa Myllys Helsingin Suunnistajat    13:35:00   55:21  
28.   Elena Volkova NorthernWi  RUS  14:17:00   55:31  
29.   Tuovi Korsimo Paimion Rasti    14:05:00   56:08  
30.   Teija Sahlström Espoon Akilles    13:45:00   56:15  
31.   Katja Rantala Riihimäen Suunnistajat    13:07:00   58:24  
32.   Päivi Saukkonen Pihkaniskat    13:03:00   1:00:11  
33.   Piia Vuorela Espoon Akilles    13:19:00   1:00:34  
34.   Larisa Andreeva Dialog-V:N  RUS  13:29:00   1:03:05  
35.   Maria Käki Kuusankosken Urheiluseura    14:27:00   1:05:44  
36.   Ljudmila Melnikova Petroskoi  RUS  13:55:00   1:07:06  
37.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti    14:29:00   1:08:59  
38.   Katriina Ovaska Luumäen Rasti    14:25:00   1:09:04  
39.   Anu Liljeström Olavin Rasti    13:39:00   1:17:52  
40.   Rahn Brigitta Josef OLGSuhr  SUI  13:47:00   1:46:53  
   Anne Paalanen Rajamäen Rykmentti    13:25:00   ej startad  
   Ulla Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:33:00   disk  
   Gelena Shelekhina MolodoyBoe  RUS  13:49:00   disk  
   Nadezhda Balandina LegendaChe  RUS  14:33:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English