FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40B 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,9 km
 
1.   Marina Rudenko Polar Star  RUS  11:41:00   37:44  
2.   Virpi Tilli Lynx    12:31:00   39:42  
3.   Olga Buslova Saint-Pete  RUS  11:11:00   42:59  
4.   Mervi Heinaro Espoon Suunta    11:25:00   45:43  
5.   Irina Mayorova LegendaChe  RUS  11:23:00   46:21  
6.   Mari Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    12:17:00   46:37  
7.   Tuula Matikainen Keski-Karjalan Rasti    12:29:00   47:06  
8.   Minna Polvela Tuusulan Voima-Veikot    11:35:00   47:31  
9.   Helena Alden-Nieminen Akilles OK    11:29:00   49:34  
10.   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot    12:19:00   50:04  
11.   Tarja Huostila Lammin Säkiä    12:07:00   50:21  
12.   Irina Skvortsova Vesta  RUS  11:31:00   51:13  
13.   Mirka Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:27:00   52:09  
14.   Eija Rantala Helsingin Suunnistajat    11:21:00   52:48  
15.   Anne Karanta Kadonneenr    12:13:00   52:55  
16.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti    12:05:00   53:10  
17.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx    11:45:00   54:57  
18.   Anne Kahelin Suunta Jyväskylä    11:09:00   55:01  
19.   Heli Liukka Kalevan Rasti    11:07:00   55:49  
20.   Susanna Pyökäri RastiPiikkiö    11:13:00   56:18  
21.   Katja Rantala Riihimäen Suunnistajat    11:27:00   57:03  
22.   Susanna Miettinen Delta    11:03:00   57:13  
23.   Ulla Klemettinen Suunta Jyväskylä    11:49:00   57:48  
24.   Piia Vuorela Espoon Akilles    11:51:00   57:54  
25.   Nadezhda Balandina LegendaChe  RUS  12:03:00   58:36  
26.   Anne Malin Salon Vilpas    11:47:00   59:26  
27.   Gelena Shelekhina MolodoyBoe  RUS  11:05:00   1:01:28  
27.   Anu Liljeström Olavin Rasti    11:59:00   1:01:28  
29.   Maria Käki Kuusankosken Urheiluseura    12:09:00   1:04:21  
30.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet    11:17:00   1:05:32  
31.   Tuovi Korsimo Paimion Rasti    11:33:00   1:05:36  
32.   Tatiana Ivanova YarkiyMir  RUS  11:15:00   1:06:15  
33.   Päivi Saukkonen Pihkaniskat    11:55:00   1:06:46  
34.   Teija Sahlström Espoon Akilles    11:53:00   1:06:50  
35.   Tetiana Lavryk SFGU  UKR  12:21:00   1:07:15  
36.   Maarit Kaitola Rastiketut    12:23:00   1:07:32  
37.   Elena Volkova NorthernWi  RUS  11:43:00   1:08:25  
38.   Liisa Myllys Helsingin Suunnistajat    12:01:00   1:09:58  
39.   Minna Haapalainen Rastiketut    11:37:00   1:11:36  
40.   Larisa Andreeva Dialog-V:N  RUS  12:25:00   1:13:12  
41.   Katriina Ovaska Luumäen Rasti    11:57:00   1:25:37  
42.   Rahn Brigitta Josef OLGSuhr  SUI  12:15:00   1:54:50  
   Anne Paalanen Rajamäen Rykmentti    11:19:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English