FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40B 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,8 km
 
1.   Marina Rudenko Polar Star  RUS  13:03:00   34:31  
2.   Virpi Tilli Lynx    13:01:00   35:33  
3.   Katja Rantala Riihimäen Suunnistajat    12:59:00   37:36  
4.   Tatiana Ivanova YarkiyMir  RUS  12:23:00   38:26  
5.   Olga Buslova Saint-Pete  RUS  12:25:00   40:37  
6.   Irina Mayorova LegendaChe  RUS  13:11:00   40:47  
7.   Mervi Heinaro Espoon Suunta    12:29:00   41:45  
8.   Minna Polvela Tuusulan Voima-Veikot    13:13:00   41:52  
9.   Mari Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    12:19:00   42:09  
9.   Eija Rantala Helsingin Suunnistajat    13:15:00   42:09  
11.   Tuula Matikainen Keski-Karjalan Rasti    12:35:00   43:12  
12.   Anne Kahelin Suunta Jyväskylä    13:31:00   44:42  
13.   Helena Alden-Nieminen Akilles OK    12:03:00   46:10  
14.   Maria Käki Kuusankosken Urheiluseura    12:45:00   47:05  
15.   Susanna Pyökäri RastiPiikkiö    13:25:00   47:08  
16.   Tetiana Lavryk SFGU  UKR  12:43:00   48:06  
17.   Gelena Shelekhina MolodoyBoe  RUS  12:31:00   48:10  
18.   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot    12:57:00   48:30  
19.   Irina Skvortsova Vesta  RUS  12:49:00   48:42  
20.   Anne Malin Salon Vilpas    13:19:00   50:37  
21.   Ulla Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:41:00   50:38  
22.   Mirka Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:47:00   51:06  
23.   Anu Liljeström Olavin Rasti    12:27:00   52:08  
24.   Tuovi Korsimo Paimion Rasti    12:39:00   52:36  
25.   Tarja Huostila Lammin Säkiä    13:21:00   52:45  
26.   Heli Liukka Kalevan Rasti    13:17:00   53:11  
27.   Susanna Miettinen Delta    12:55:00   53:12  
28.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet    13:09:00   55:08  
29.   Nadezhda Balandina LegendaChe  RUS  12:17:00   55:27  
30.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx    12:09:00   57:34  
31.   Teija Sahlström Espoon Akilles    12:11:00   58:47  
32.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti    12:15:00   59:36  
33.   Anne Karanta Kadonneenr    12:37:00   1:01:41  
34.   Piia Vuorela Espoon Akilles    13:27:00   1:01:56  
35.   Elena Volkova NorthernWi  RUS  12:07:00   1:03:15  
36.   Minna Haapalainen Rastiketut    13:23:00   1:03:18  
37.   Liisa Myllys Helsingin Suunnistajat    12:21:00   1:03:28  
38.   Larisa Andreeva Dialog-V:N  RUS  12:01:00   1:05:34  
39.   Päivi Saukkonen Pihkaniskat    13:29:00   1:09:34  
40.   Ljudmila Melnikova Petroskoi  RUS  12:13:00   1:14:50  
41.   Maarit Kaitola Rastiketut    12:33:00   1:32:03  
42.   Rahn Brigitta Josef OLGSuhr  SUI  13:05:00   1:39:21  
   Anne Paalanen Rajamäen Rykmentti    12:51:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English