FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40B 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,3 km
 
1.   Marina Rudenko Polar Star  RUS  11:21:00   29:07  
2.   Virpi Tilli Lynx    11:05:00   32:11  
3.   Irina Mayorova LegendaChe  RUS  12:21:00   33:25  
4.   Olga Buslova Saint-Pete  RUS  12:19:00   33:35  
5.   Mervi Heinaro Espoon Suunta    11:17:00   34:11  
6.   Tarja Huostila Lammin Säkiä    11:47:00   34:57  
7.   Mari Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    11:09:00   35:04  
8.   Tuula Matikainen Keski-Karjalan Rasti    11:15:00   36:33  
9.   Eija Rantala Helsingin Suunnistajat    11:01:00   37:03  
10.   Anne Kahelin Suunta Jyväskylä    11:19:00   37:14  
11.   Minna Polvela Tuusulan Voima-Veikot    11:51:00   37:49  
12.   Tatiana Ivanova YarkiyMir  RUS  11:59:00   38:33  
13.   Mirka Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:31:00   39:10  
14.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet    12:17:00   40:21  
15.   Susanna Miettinen Delta    12:03:00   40:23  
16.   Helena Alden-Nieminen Akilles OK    12:25:00   40:33  
17.   Anne Karanta Kadonneenr    11:03:00   40:56  
18.   Katja Rantala Riihimäen Suunnistajat    12:13:00   41:33  
19.   Maria Käki Kuusankosken Urheiluseura    11:27:00   42:00  
20.   Piia Vuorela Espoon Akilles    11:49:00   42:20  
21.   Anne Malin Salon Vilpas    11:07:00   42:33  
22.   Larisa Andreeva Dialog-V:N  RUS  11:55:00   43:02  
23.   Ulla Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:01:00   43:08  
24.   Nadezhda Balandina LegendaChe  RUS  11:33:00   43:14  
25.   Gelena Shelekhina MolodoyBoe  RUS  11:53:00   43:19  
26.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx    11:43:00   43:40  
27.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti    11:11:00   43:43  
28.   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot    11:37:00   44:28  
29.   Tuovi Korsimo Paimion Rasti    12:11:00   45:09  
30.   Susanna Pyökäri RastiPiikkiö    11:45:00   45:44  
31.   Anu Liljeström Olavin Rasti    12:15:00   45:57  
32.   Irina Skvortsova Vesta  RUS  12:27:00   46:05  
33.   Maarit Kaitola Rastiketut    11:13:00   46:22  
34.   Tetiana Lavryk SFGU  UKR  12:07:00   47:15  
35.   Heli Liukka Kalevan Rasti    11:39:00   47:44  
36.   Minna Haapalainen Rastiketut    11:57:00   48:16  
37.   Liisa Myllys Helsingin Suunnistajat    11:41:00   50:59  
38.   Elena Volkova NorthernWi  RUS  12:05:00   51:30  
39.   Teija Sahlström Espoon Akilles    11:25:00   53:14  
40.   Päivi Saukkonen Pihkaniskat    11:29:00   54:01  
41.   Rahn Brigitta Josef OLGSuhr  SUI  11:23:00   1:43:44  
   Anne Paalanen Rajamäen Rykmentti    12:23:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English