FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40B 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,6 km
 
1.   Marina Rudenko Polar Star  RUS  11:11:00   30:04  
2.   Virpi Tilli Lynx    12:19:00   31:09  
3.   Olga Buslova Saint-Pete  RUS  11:43:00   31:20  
4.   Irina Mayorova LegendaChe  RUS  12:01:00   31:32  
5.   Mervi Heinaro Espoon Suunta    12:11:00   33:23  
6.   Tuula Matikainen Keski-Karjalan Rasti    11:53:00   35:21  
7.   Eija Rantala Helsingin Suunnistajat    11:21:00   36:33  
8.   Mirka Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:15:00   37:47  
9.   Mari Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    11:47:00   37:54  
10.   Anne Kahelin Suunta Jyväskylä    11:27:00   38:18  
11.   Tatiana Ivanova YarkiyMir  RUS  11:57:00   39:39  
12.   Minna Polvela Tuusulan Voima-Veikot    12:31:00   39:56  
13.   Larisa Andreeva Dialog-V:N  RUS  11:39:00   40:11  
14.   Tarja Huostila Lammin Säkiä    11:01:00   40:17  
15.   Helena Alden-Nieminen Akilles OK    11:41:00   40:30  
16.   Susanna Miettinen Delta    11:35:00   40:41  
17.   Gelena Shelekhina MolodoyBoe  RUS  12:27:00   41:32  
18.   Piia Vuorela Espoon Akilles    11:13:00   42:01  
19.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx    11:29:00   42:42  
20.   Nadezhda Balandina LegendaChe  RUS  11:07:00   42:51  
20.   Tetiana Lavryk SFGU  UKR  11:37:00   42:51  
22.   Anu Liljeström Olavin Rasti    11:19:00   43:57  
23.   Ulla Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:17:00   44:02  
24.   Anne Karanta Kadonneenr    11:55:00   44:35  
25.   Minna Haapalainen Rastiketut    12:15:00   45:34  
26.   Maria Käki Kuusankosken Urheiluseura    11:17:00   46:48  
27.   Päivi Saukkonen Pihkaniskat    11:45:00   47:07  
28.   Liisa Myllys Helsingin Suunnistajat    12:13:00   47:45  
29.   Heli Liukka Kalevan Rasti    12:05:00   48:04  
30.   Maarit Kaitola Rastiketut    11:25:00   48:55  
31.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet    11:31:00   49:03  
32.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti    11:49:00   50:55  
33.   Tuovi Korsimo Paimion Rasti    11:09:00   52:09  
34.   Susanna Pyökäri RastiPiikkiö    12:07:00   1:01:28  
35.   Teija Sahlström Espoon Akilles    12:25:00   1:02:54  
36.   Rahn Brigitta Josef OLGSuhr  SUI  11:03:00   1:09:41  
37.   Irina Skvortsova Vesta  RUS  12:23:00   1:11:40  
   Ljudmila Melnikova Petroskoi  RUS  11:05:00   ej startad  
   Elena Volkova NorthernWi  RUS  11:23:00   ej startad  
   Katja Rantala Riihimäen Suunnistajat    11:59:00   ej startad  
   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot    12:03:00   ej startad  
   Anne Paalanen Rajamäen Rykmentti    12:09:00   ej startad  
   Anne Malin Salon Vilpas    12:21:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English