FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D45A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,5 km
 
1.   Hanna Kirmula Angelniemen Ankkuri    13:06:00   47:53  
2.   Sirpa Liukkonen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:02:00   48:06  
3.   Elina Raijas Kalevan Rasti    13:24:00   48:11  
4.   Annika Viilo Tampereen Pyrintö    12:32:00   49:32  
5.   Pirjo Aalto Rasti-Nokia    12:12:00   49:52  
6.   Eija Koskivaara Turun Suunnistajat    13:42:00   51:02  
7.   Kaija Kekäläinen Helsingin Suunnistajat    13:12:00   52:04  
8.   Tarja Silvennoinen Kalevan Rasti    13:56:00   52:26  
9.   Aija Koistinen Kalevan Rasti    12:26:00   52:30  
10.   Lubov Sergeeva Nord West  RUS  13:34:00   53:35  
11.   Svetlana Berezina Saint-Pete  RUS  12:24:00   53:52  
12.   Raili Hokajärvi SK Pohjantähti    13:28:00   57:15  
13.   Maarit Ritakallio Lynx    13:52:00   58:42  
14.   Sirkka Sarkki Keravan Urheilijat    12:52:00   1:02:55  
15.   Pirjo Kauria Olavin Rasti    13:48:00   1:03:37  
16.   Pauliina Lankinen Helsingin Suunnistajat    12:20:00   1:04:41  
17.   Anja Mäkelä Riihimäen Suunnistajat    12:58:00   1:04:55  
18.   Merja Airaksinen Kuopion Suunnistajat    13:38:00   1:05:14  
19.   Velga Zalaiskalna Toktaka  LAT  13:32:00   1:06:28  
20.   Tiina Mäkelä Rauman Työväen Urheilijat    13:16:00   1:07:23  
21.   Meri Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:08:00   1:07:27  
22.   Riitta Ternola Kangasala SK    12:44:00   1:08:01  
23.   Liisa Juga Keravan Urheilijat    13:54:00   1:08:02  
24.   Elena Afonyushkina Ramenskoye  RUS  13:04:00   1:08:36  
25.   Päivi Virekunnas Tampereen Pyrintö    12:50:00   1:09:59  
26.   Eija Sulavuori Turun Metsänkävijät    13:30:00   1:10:32  
27.   Minna-Liisa Mankkinen Suunta Jyväskylä    12:46:00   1:11:08  
28.   Päivi Ojajärvi Rastiketut    12:02:00   1:11:53  
29.   Katri Pyymäki Kouvolan Rasti-72    12:16:00   1:12:04  
30.   Riitta Kaasalainen Lynx    12:48:00   1:14:25  
31.   Irena Morawska Flota Gdynia  POL  13:26:00   1:17:11  
32.   Tuija Järvinen Hämeenlinnan Tarmo    12:30:00   1:17:12  
33.   Anu Reiman Angelniemen Ankkuri    12:14:00   1:17:26  
34.   Tarja Jokikokko Oulun Tarmo    13:22:00   1:19:09  
35.   Catarina Frenckell OK Raseborg    12:28:00   1:20:07  
36.   Meeli Kerem M:A:R:U:  EST  12:18:00   1:20:30  
37.   Mitereva Galina Orienta-Ky  RUS  13:08:00   1:23:03  
38.   Tiina Linnainmaa Kyrös-Rasti    13:00:00   1:23:37  
39.   Soili Kuittinen Tampereen Pyrintö    13:10:00   1:23:57  
40.   Sinikka Kukkola Kuopion Suunnistajat    12:36:00   1:24:53  
41.   Hanna Paronen Itä-Hämeen Rasti    13:40:00   1:25:13  
42.   Anneli Rautasalo Kalevan Rasti    12:54:00   1:31:29  
43.   Paula Raudasvirta-Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    13:50:00   1:31:44  
44.   Olga Khepina VelikyNovg  RUS  12:04:00   1:35:34  
45.   Louise Sylva Dartford  GBR  12:38:00   1:38:27  
46.   Johanna Gustafsson Rajamäen Rykmentti    13:20:00   1:46:54  
47.   Yana Malakhovskaya Foton-Mosc  RUS  12:10:00   2:25:26  
   Tiina Äijälä Kangasala SK    12:06:00   ej startad  
   Eeva Mäki-Petäys Espoon Akilles    12:34:00   bröt  
   Mirja Huhtinen Turun Suunnistajat    12:40:00   ej startad  
   Marja Sarin Kangasala SK    13:18:00   disk  
   Maria Rosa Civit Catalonia Team  CAT  13:36:00   bröt  
   Satu Marila Tampereen Pyrintö    13:46:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English