FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D45A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,3 km
 
1.   Sirpa Liukkonen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:01:00   42:24  
2.   Pirjo Aalto Rasti-Nokia    12:35:00   42:43  
3.   Elina Raijas Kalevan Rasti    12:51:00   44:29  
4.   Svetlana Berezina Saint-Pete  RUS  12:59:00   44:36  
5.   Tarja Silvennoinen Kalevan Rasti    12:21:00   45:24  
6.   Hanna Kirmula Angelniemen Ankkuri    11:59:00   45:42  
7.   Lubov Sergeeva Nord West  RUS  12:07:00   46:07  
8.   Riitta Ternola Kangasala SK    11:37:00   46:33  
9.   Kaija Kekäläinen Helsingin Suunnistajat    12:13:00   47:15  
10.   Aija Koistinen Kalevan Rasti    11:51:00   47:38  
11.   Tiina Äijälä Kangasala SK    12:55:00   47:48  
12.   Pirjo Kauria Olavin Rasti    12:25:00   48:29  
13.   Leena Kurri Navi    11:15:00   48:45  
14.   Eija Koskivaara Turun Suunnistajat    11:31:00   49:05  
15.   Meri Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:37:00   51:05  
16.   Raili Hokajärvi SK Pohjantähti    13:11:00   51:13  
17.   Velga Zalaiskalna Toktaka  LAT  11:21:00   51:18  
18.   Merja Airaksinen Kuopion Suunnistajat    11:57:00   51:26  
19.   Minna-Liisa Mankkinen Suunta Jyväskylä    11:29:00   51:36  
20.   Pauliina Lankinen Helsingin Suunnistajat    11:13:00   51:44  
21.   Maarit Ritakallio Lynx    12:23:00   52:01  
22.   Satu Marila Tampereen Pyrintö    12:11:00   52:10  
23.   Sari Maijala Epilän Esa    12:49:00   53:02  
24.   Elena Afonyushkina Ramenskoye  RUS  12:27:00   53:07  
25.   Liisa Juga Keravan Urheilijat    11:47:00   54:04  
26.   Sirkka Sarkki Keravan Urheilijat    11:09:00   56:33  
27.   Anja Mäkelä Riihimäen Suunnistajat    12:43:00   57:09  
28.   Tiina Mäkelä Rauman Työväen Urheilijat    12:05:00   57:10  
29.   Katri Pyymäki Kouvolan Rasti-72    11:41:00   57:46  
30.   Sinikka Kukkola Kuopion Suunnistajat    13:05:00   58:42  
31.   Päivi Virekunnas Tampereen Pyrintö    11:27:00   58:47  
32.   Tuija Järvinen Hämeenlinnan Tarmo    12:41:00   1:00:04  
33.   Päivi Ojajärvi Rastiketut    13:09:00   1:00:08  
34.   Tiina Linnainmaa Kyrös-Rasti    11:17:00   1:00:26  
35.   Irena Morawska Flota Gdynia  POL  11:11:00   1:00:59  
36.   Marja Sarin Kangasala SK    12:15:00   1:01:01  
37.   Olga Khepina VelikyNovg  RUS  12:01:00   1:01:21  
38.   Anu Reiman Angelniemen Ankkuri    13:13:00   1:01:34  
39.   Sari Koskela Rasti-Jussit    12:17:00   1:03:10  
40.   Tarja Jokikokko Oulun Tarmo    12:03:00   1:03:14  
41.   Soili Kuittinen Tampereen Pyrintö    11:49:00   1:03:51  
42.   Catarina Frenckell OK Raseborg    12:57:00   1:04:10  
43.   Mitereva Galina Orienta-Ky  RUS  11:33:00   1:04:41  
44.   Hanna Paronen Itä-Hämeen Rasti    12:33:00   1:05:03  
45.   Meeli Kerem M:A:R:U:  EST  11:39:00   1:05:21  
46.   Anneli Rautasalo Kalevan Rasti    11:23:00   1:05:59  
47.   Eija Sulavuori Turun Metsänkävijät    12:47:00   1:08:05  
48.   Riitta Kaasalainen Lynx    11:25:00   1:10:19  
49.   Paula Raudasvirta-Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    11:45:00   1:11:15  
50.   Johanna Gustafsson Rajamäen Rykmentti    12:09:00   1:11:48  
51.   Louise Sylva Dartford  GBR  12:31:00   1:17:25  
52.   Marianne Nyman Pihkaniskat    11:35:00   1:21:28  
53.   Yana Malakhovskaya Foton-Mosc  RUS  12:53:00   1:30:49  
54.   Maria Rosa Civit Catalonia Team  CAT  11:53:00   1:40:52  
   Mirja Huhtinen Turun Suunnistajat    12:29:00   ej startad  
   Annika Viilo Tampereen Pyrintö    13:07:00   ej startad  
   Britt-Marie Mylläri Närpes OK    13:15:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English