FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D45B 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,7 km
 
1.   Lea Martikainen Ilomantsin Urheilijat    13:18:00   28:36  
2.   Ruta Staneviciene Labirintas  LTU  13:28:00   30:11  
3.   Heljä Peltonen Kuusankosken Urheiluseura    13:30:00   30:36  
4.   Tiina Kuusholma Hiisirasti    14:32:00   31:47  
5.   Pirkko Vehomäki SulkU    13:34:00   32:04  
6.   Tarja Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    13:56:00   32:09  
7.   Nadezda Makeeva Polar Star  RUS  13:36:00   32:13  
8.   Tuija Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    13:46:00   32:34  
9.   Anu Järv M:A:R:U:  EST  14:36:00   32:46  
10.   Katri Lilja Tampereen Pyrintö    14:04:00   33:27  
11.   Ulla Moilanen Kajaanin Suunnistajat    13:26:00   33:47  
12.   Anne Barsk Ounasvaaran Hiihtoseura    13:50:00   33:56  
13.   Anne Sorsa HPV    14:12:00   34:32  
14.   Maarit Nummikoski Rastikarhut    14:28:00   34:51  
15.   Galina Tsvetaeva Korolev-Bu  RUS  14:16:00   36:54  
16.   Maarit Harju Kuoreveden Kärki    13:48:00   37:16  
17.   Raija Hänninen Delta    14:30:00   37:45  
18.   Raija Uusipulkamo Ounasvaaran Hiihtoseura    14:24:00   38:43  
19.   Sari Siivola Espoon Akilles    14:34:00   39:45  
20.   Trachsel Brigit OLGThun  SUI  13:16:00   40:11  
21.   Ritva Forsell OK Raseborg    14:22:00   40:40  
22.   Paula Hakulinen Espoon Suunta    14:20:00   40:56  
23.   Tarja Hyytiäinen RastiPiikkiö    14:18:00   41:06  
24.   Päivi Laatunen Vihtavuoren Pamaus    14:06:00   43:51  
25.   Sirpa Tarvonen Kangasniemen Kalske    13:22:00   43:52  
26.   Galina Onofreychuk Tver  RUS  13:40:00   43:59  
27.   Elina Karanta KRAM    13:32:00   45:24  
28.   Eva Heikkilä Järvenpään Palo    13:24:00   46:28  
29.   Teija Launis Raisu Lumous    14:00:00   46:35  
30.   Olga Gureeva Mile-Sport  RUS  13:54:00   46:52  
31.   Daiva Mikalauskiene Labirintas  LTU  14:10:00   48:14  
32.   Olga Ivanova Olimp-Vidn  RUS  13:58:00   48:26  
33.   Tuula Mbembela Lynx    13:20:00   49:06  
34.   Ulrika Haajanen OK Raseborg    13:42:00   56:13  
35.   Eivor Granqvist Malax IF    13:44:00   58:05  
36.   Pirjo Iivonen Riihimäen Suunnistajat    13:52:00   1:00:03  
37.   Saija Toivola Rastivarsat    14:14:00   1:01:01  
38.   Rauza Zhakupova Gulfstream  RUS  13:14:00   1:01:13  
39.   Lilia Fedorova MGAU  RUS  14:26:00   1:26:12  
   Sirpa Kolehmainen-Mattinen Joutsenon Kullervo    14:08:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English