FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D45B 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,6 km
 
1.   Heljä Peltonen Kuusankosken Urheiluseura    13:28:00   37:19  
2.   Ruta Staneviciene Labirintas  LTU  13:02:00   39:44  
3.   Lea Martikainen Ilomantsin Urheilijat    13:36:00   40:03  
4.   Ulla Moilanen Kajaanin Suunnistajat    12:52:00   40:38  
5.   Anne Sorsa HPV    12:44:00   42:51  
6.   Anu Järv M:A:R:U:  EST  12:18:00   43:01  
7.   Tiina Kuusholma Hiisirasti    12:46:00   44:35  
8.   Tuija Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    12:26:00   44:56  
9.   Katri Lilja Tampereen Pyrintö    12:48:00   46:30  
10.   Tarja Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    13:12:00   47:27  
11.   Maarit Nummikoski Rastikarhut    13:04:00   48:16  
12.   Galina Tsvetaeva Korolev-Bu  RUS  12:40:00   49:41  
13.   Ulrika Haajanen OK Raseborg    13:08:00   49:44  
14.   Nadezda Makeeva Polar Star  RUS  13:06:00   49:54  
15.   Maarit Harju Kuoreveden Kärki    13:24:00   50:34  
16.   Päivi Laatunen Vihtavuoren Pamaus    13:16:00   52:45  
17.   Daiva Mikalauskiene Labirintas  LTU  12:20:00   54:23  
18.   Teija Launis Raisu Lumous    13:20:00   54:49  
19.   Sari Siivola Espoon Akilles    12:36:00   55:07  
20.   Trachsel Brigit OLGThun  SUI  13:34:00   55:24  
21.   Raija Uusipulkamo Ounasvaaran Hiihtoseura    12:38:00   55:43  
22.   Anne Barsk Ounasvaaran Hiihtoseura    13:22:00   56:10  
23.   Pirkko Vehomäki SulkU    12:58:00   56:27  
24.   Paula Hakulinen Espoon Suunta    12:34:00   1:00:45  
25.   Sirpa Tarvonen Kangasniemen Kalske    13:14:00   1:01:23  
26.   Saija Toivola Rastivarsat    13:32:00   1:01:30  
27.   Galina Onofreychuk Tver  RUS  12:30:00   1:03:26  
28.   Sirpa Kolehmainen-Mattinen Joutsenon Kullervo    12:22:00   1:06:05  
29.   Ritva Forsell OK Raseborg    12:28:00   1:06:09  
30.   Olga Ivanova Olimp-Vidn  RUS  12:24:00   1:07:01  
31.   Olga Gureeva Mile-Sport  RUS  12:16:00   1:07:33  
32.   Elina Karanta KRAM    13:00:00   1:08:14  
33.   Lilia Fedorova MGAU  RUS  13:26:00   1:08:45  
34.   Eva Heikkilä Järvenpään Palo    12:42:00   1:12:10  
35.   Tuula Mbembela Lynx    12:50:00   1:12:16  
36.   Eivor Granqvist Malax IF    12:12:00   1:15:39  
37.   Pirjo Iivonen Riihimäen Suunnistajat    12:54:00   1:28:58  
38.   Rauza Zhakupova Gulfstream  RUS  13:18:00   1:30:26  
   Raija Hänninen Delta    12:14:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English