FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D55A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,2 km
 
1.   Irina Stepanova Kalinka  RUS  14:03:00   36:55  
2.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    14:57:00   39:25  
3.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus    14:05:00   40:00  
4.   Liisa Veijalainen MS Parma    14:11:00   40:09  
5.   Jenny Bourne Abominable  AUS  14:47:00   40:27  
6.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    15:15:00   40:38  
7.   Olga Pozhidaeva Saint-Pete  RUS  14:17:00   40:54  
8.   Nina Lekanova Veresk-Vub  RUS  13:59:00   41:36  
9.   Helena Kanste Sotkamon Jymy    15:19:00   42:01  
10.   Päivi Kekki Kuusankosken Urheiluseura    14:53:00   42:30  
11.   Helena Kattelus Sippurasti    15:07:00   44:40  
12.   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    14:45:00   45:06  
13.   Elena Kirichenko Juventa  RUS  15:05:00   45:08  
14.   Riitta Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    14:13:00   45:31  
15.   Gunilla Björklund IK Falken    14:19:00   45:42  
16.   Airi Sipponen Paimion Rasti    14:44:00   46:03  
17.   Inara Gipsle TVOC  GBR  14:49:00   46:45  
18.   Egle Krasuckiene Labirintas  LTU  14:55:00   47:00  
19.   Anneli Laine Rastivarsat    13:51:00   47:32  
20.   Lea Patronen Espoon Akilles    14:39:00   49:19  
21.   Tuula Pöntinen Navi    13:49:00   50:52  
22.   Kaisa Yliniemi Nivalan Urheilijat    14:51:00   51:53  
23.   Päivi Turunen Hiisirasti    15:03:00   53:16  
24.   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu    14:35:00   53:23  
25.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti    14:31:00   56:05  
26.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko    14:59:00   57:35  
27.   Nadezda Levicheva VereskSPb  RUS  14:21:00   59:31  
28.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    14:23:00   1:00:00  
29.   Marja Hytönen Suunta Jyväskylä    15:11:00   1:01:20  
30.   Nina Molotkova Voronezh  RUS  14:41:00   1:02:24  
31.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen    13:45:00   1:03:06  
32.   Monica Kronberg IF Femman    13:53:00   1:04:11  
33.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    14:09:00   1:06:51  
34.   Pirkko Lappalainen Navi    14:29:00   1:07:21  
35.   Anneli Bergström Espoon Suunta    14:37:00   1:09:01  
36.   Anne Forsström OK Raseborg    15:09:00   1:19:08  
37.   Catherine Dawson NATO  GBR  14:01:00   1:45:47  
38.   Irma Ahonkivi Rastikarhut    14:25:00   1:46:46  
   Sirpa Reponen Raisu Lumous    13:47:00   ej startad  
   Monica Roeling KOVZ  NED  13:55:00   disk  
   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat    14:15:00   ej startad  
   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous    14:27:00   disk  
   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    15:13:00   disk  
   Liudmila Safronova Saint-Pete  RUS  15:17:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English