FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D55A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,6 km
 
1.   Liisa Veijalainen MS Parma    12:13:00   49:04  
2.   Jenny Bourne Abominable  AUS  11:19:00   54:08  
3.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    11:01:00   54:20  
4.   Irina Stepanova Kalinka  RUS  11:53:00   54:27  
5.   Inara Gipsle TVOC  GBR  11:31:00   54:41  
6.   Helena Kattelus Sippurasti    12:11:00   56:57  
7.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous    12:15:00   59:07  
8.   Olga Pozhidaeva Saint-Pete  RUS  11:05:00   59:22  
9.   Lea Patronen Espoon Akilles    11:45:00   1:01:34  
10.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus    11:03:00   1:01:40  
11.   Gunilla Björklund IK Falken    11:59:00   1:01:57  
12.   Egle Krasuckiene Labirintas  LTU  12:29:00   1:02:40  
13.   Päivi Kekki Kuusankosken Urheiluseura    11:43:00   1:03:00  
14.   Helena Kanste Sotkamon Jymy    11:55:00   1:04:47  
15.   Airi Sipponen Paimion Rasti    12:25:00   1:06:14  
16.   Anneli Laine Rastivarsat    11:39:00   1:07:10  
17.   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    11:17:00   1:07:27  
18.   Tuula Pöntinen Navi    12:27:00   1:08:19  
19.   Riitta Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    12:05:00   1:09:28  
20.   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    11:27:00   1:11:34  
21.   Nina Lekanova Veresk-Vub  RUS  12:19:00   1:11:46  
22.   Nadezda Levicheva VereskSPb  RUS  12:07:00   1:12:12  
23.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti    12:03:00   1:14:10  
24.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    11:49:00   1:20:13  
25.   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu    11:13:00   1:20:57  
26.   Anneli Bergström Espoon Suunta    11:35:00   1:22:45  
27.   Kaisa Yliniemi Nivalan Urheilijat    11:09:00   1:25:40  
28.   Päivi Turunen Hiisirasti    11:33:00   1:25:45  
29.   Nina Molotkova Voronezh  RUS  11:21:00   1:26:39  
30.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    12:31:00   1:27:56  
31.   Marja Hytönen Suunta Jyväskylä    11:37:00   1:33:24  
32.   Monica Kronberg IF Femman    11:25:00   1:37:40  
33.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen    12:17:00   1:39:44  
34.   Anne Forsström OK Raseborg    12:01:00   1:39:59  
35.   Pirkko Lappalainen Navi    11:29:00   1:40:26  
36.   Monica Roeling KOVZ  NED  12:35:00   1:45:37  
37.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko    11:41:00   1:48:49  
38.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:23:00   1:49:40  
39.   Liudmila Safronova Saint-Pete  RUS  11:51:00   1:53:20  
40.   Irma Ahonkivi Rastikarhut    12:21:00   1:57:11  
41.   Catherine Dawson NATO  GBR  11:07:00   2:13:15  
   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat    11:15:00   ej startad  
   Elena Kirichenko Juventa  RUS  11:57:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English