FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H10RR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,9 km
 
1.   Lassi Kuva Rastivarsat    12:38:00   11:44  
2.   Daniil Melnitskiy Nord West  RUS  12:08:00   11:54  
3.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    12:35:00   12:16  
4.   Leevi Roine Delta    12:34:00   12:18  
5.   Arttu Lindqvist Kuusankosken Urheiluseura    12:53:00   12:31  
6.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    12:24:00   12:37  
7.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    12:07:00   12:47  
8.   Iiro Kurttila Navi    12:13:00   13:08  
9.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot    12:39:00   13:09  
10.   Roni Luukkanen SK Vuoksi    12:33:00   13:18  
11.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    12:47:00   13:19  
12.   Vesa Nokka Rasti 88    12:23:00   13:21  
13.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    12:06:00   13:31  
14.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    12:02:00   13:57  
15.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti    12:18:00   13:58  
16.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    12:05:00   14:29  
17.   Markus Simonen Kalevan Rasti    12:37:00   14:40  
18.   Vertti Lepo Suunta Jyväskylä    12:03:00   14:42  
19.   Eero Rötsä Tampereen Pyrintö    12:20:00   14:48  
20.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    12:44:00   14:52  
21.   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat    12:12:00   14:54  
22.   Eero Turkki Olavin Rasti    12:00:00   14:59  
23.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:09:00   15:47  
24.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  12:21:00   15:48  
24.   Denis Smirnov BelieNochi  RUS  12:48:00   15:48  
26.   Juho Ojala Ulvilan Ura    12:32:00   15:52  
27.   Markus Harald Pais Ok West  EST  12:22:00   16:28  
28.   Jani Manderbacka Vaasan Suunnistajat    12:42:00   16:49  
29.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    12:04:00   16:51  
30.   Markus Suutari Sippurasti    12:28:00   16:52  
31.   Pieti Liukka Kalevan Rasti    12:52:00   16:54  
32.   Valentin Degtev Juventa  RUS  12:51:00   17:07  
33.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    12:16:00   17:57  
34.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  12:25:00   17:59  
35.   Nikita Shevchenko Juventa  RUS  12:36:00   18:01  
36.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    12:43:00   18:33  
37.   Lukas Enlund IF Femman    12:14:00   19:46  
38.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    12:41:00   20:14  
39.   Egor Shashinkov Sestrorets  RUS  12:29:00   20:19  
40.   Arttu Asikainen Navi    12:45:00   21:13  
41.   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    12:27:00   21:27  
42.   Vitalii Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  12:49:00   23:38  
43.   Artem Pkin Juventa  RUS  12:17:00   26:01  
44.   Jaakko Myllys Olavin Rasti    12:30:00   30:24  
45.   Toivo Hursti Espoon Suunta    12:26:00   30:37  
46.   Semen Kisil Onego  RUS  12:40:00   37:49  
47.   Denis Khimanych Foton-Mosc  RUS  12:50:00   50:58  
   Pyry Sirviö SK Pohjantähti    12:10:00   ej startad  
   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    12:11:00   ej startad  
   Pyry Mattila KuUs    12:19:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English