FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H10RR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,7 km
 
1.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    11:30:00   17:22  
2.   Leevi Roine Delta    11:22:00   18:10  
3.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    11:42:00   18:20  
4.   Arttu Lindqvist Kuusankosken Urheiluseura    11:07:00   18:54  
5.   Juho Ojala Ulvilan Ura    11:45:00   19:13  
6.   Vertti Lepo Suunta Jyväskylä    11:52:00   19:29  
7.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    11:16:00   19:44  
8.   Lassi Kuva Rastivarsat    11:09:00   20:06  
9.   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat    11:34:00   20:43  
10.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    11:06:00   20:50  
11.   Vesa Nokka Rasti 88    11:24:00   20:57  
12.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti    11:23:00   21:06  
13.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    11:26:00   21:07  
14.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:15:00   21:40  
15.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  11:32:00   22:00  
16.   Iiro Kurttila Navi    11:35:00   22:01  
17.   Daniil Melnitskiy Nord West  RUS  11:25:00   22:15  
18.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    11:31:00   22:57  
19.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    11:37:00   22:58  
20.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    11:48:00   23:31  
21.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    11:14:00   23:56  
22.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:04:00   24:02  
23.   Pieti Liukka Kalevan Rasti    11:43:00   24:03  
24.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  11:33:00   24:12  
25.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    11:12:00   25:24  
26.   Jani Manderbacka Vaasan Suunnistajat    11:53:00   26:27  
27.   Roni Luukkanen SK Vuoksi    11:10:00   27:22  
28.   Markus Simonen Kalevan Rasti    11:03:00   27:43  
29.   Lukas Enlund IF Femman    11:29:00   27:53  
30.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    11:00:00   28:09  
31.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    11:19:00   28:14  
32.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    11:49:00   28:35  
33.   Valentin Degtev Juventa  RUS  11:20:00   28:47  
34.   Vitalii Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  11:36:00   29:14  
35.   Semen Kisil Onego  RUS  11:17:00   29:35  
36.   Nikita Shevchenko Juventa  RUS  11:02:00   30:15  
37.   Egor Shashinkov Sestrorets  RUS  11:38:00   30:49  
38.   Denis Smirnov BelieNochi  RUS  11:21:00   31:13  
39.   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    11:44:00   32:10  
40.   Artem Pkin Juventa  RUS  11:41:00   36:04  
41.   Markus Harald Pais Ok West  EST  11:50:00   36:12  
42.   Denis Khimanych Foton-Mosc  RUS  11:18:00   37:35  
43.   Toivo Hursti Espoon Suunta    11:27:00   38:21  
44.   Elmeri Voutilainen Siilin Rasti    11:47:00   43:26  
45.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    11:13:00   49:37  
46.   Lucas Mylläri Närpes OK    11:46:00   56:12  
   Eero Turkki Olavin Rasti    11:08:00   ej startad  
   Jaakko Myllys Olavin Rasti    11:39:00   ej startad  
   Pyry Sirviö SK Pohjantähti    11:51:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English