FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H10RR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    10:36:00   13:55  
2.   Arttu Lindqvist Kuusankosken Urheiluseura    10:34:00   14:23  
3.   Lassi Kuva Rastivarsat    10:15:00   14:49  
4.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    10:09:00   15:13  
5.   Leevi Roine Delta    10:14:00   15:18  
6.   Daniil Melnitskiy Nord West  RUS  10:23:00   15:23  
7.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    10:03:00   15:27  
7.   Iiro Kurttila Navi    10:29:00   15:27  
9.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot    10:12:00   15:39  
10.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    10:20:00   15:49  
11.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    10:39:00   16:08  
12.   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat    10:08:00   16:11  
13.   Roni Luukkanen SK Vuoksi    10:52:00   16:20  
14.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  10:28:00   16:23  
15.   Juho Ojala Ulvilan Ura    10:46:00   16:24  
16.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    10:16:00   16:40  
17.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    10:02:00   16:46  
18.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    10:32:00   16:53  
19.   Vesa Nokka Rasti 88    10:10:00   17:02  
19.   Nikita Shevchenko Juventa  RUS  10:42:00   17:02  
21.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti    10:07:00   17:14  
21.   Elmeri Voutilainen Siilin Rasti    10:24:00   17:14  
23.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    10:37:00   17:28  
24.   Markus Simonen Kalevan Rasti    10:40:00   17:29  
25.   Vertti Lepo Suunta Jyväskylä    10:00:00   17:36  
26.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:49:00   18:14  
27.   Valentin Degtev Juventa  RUS  10:27:00   18:22  
28.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    10:30:00   18:25  
29.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  10:06:00   18:52  
30.   Egor Shashinkov Sestrorets  RUS  10:51:00   19:00  
31.   Eero Turkki Olavin Rasti    10:38:00   19:02  
32.   Markus Harald Pais Ok West  EST  10:05:00   19:03  
33.   Jani Manderbacka Vaasan Suunnistajat    10:33:00   19:29  
34.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    10:17:00   19:38  
35.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    10:45:00   19:47  
36.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    10:22:00   20:15  
37.   Pieti Liukka Kalevan Rasti    10:25:00   20:50  
38.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    10:35:00   21:33  
39.   Lucas Mylläri Närpes OK    10:43:00   22:34  
39.   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    10:44:00   22:34  
41.   Semen Kisil Onego  RUS  10:47:00   23:03  
42.   Toivo Hursti Espoon Suunta    10:48:00   23:55  
43.   Lukas Enlund IF Femman    10:01:00   24:50  
44.   Artem Pkin Juventa  RUS  10:11:00   25:23  
45.   Vitalii Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  10:19:00   28:25  
46.   Denis Smirnov BelieNochi  RUS  10:31:00   29:03  
47.   Denis Khimanych Foton-Mosc  RUS  10:04:00   30:52  
   Pyry Sirviö SK Pohjantähti    10:13:00   ej startad  
   Jaakko Myllys Olavin Rasti    10:18:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English