FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,6 km
 
1.   Elmeri Toivanen Delta    15:33:00   13:06  
2.   Akseli Ruohola MS Parma    13:33:00   13:26  
3.   Alexander Barazenko Nord West  RUS  14:57:00   14:02  
4.   Erik Ahola Kangasala SK    14:47:00   14:18  
5.   Aaro Lampinen Keravan Urheilijat    14:03:00   14:36  
6.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat    13:07:00   14:40  
6.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:39:00   14:40  
8.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    14:13:00   14:51  
9.   Santeri Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    15:37:00   15:48  
10.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä    15:19:00   16:02  
11.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    13:57:00   16:24  
12.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    15:39:00   16:42  
13.   Juuso Lampinen Navi    13:45:00   17:04  
14.   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    15:05:00   17:24  
15.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    14:59:00   17:34  
16.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat    15:07:00   17:45  
17.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    14:11:00   18:11  
18.   Ville Rehn Lynx    13:59:00   18:46  
19.   Nikita Trifonov Juventa  RUS  13:05:00   18:52  
20.   Hannes Holmback IF Femman    15:31:00   19:32  
21.   Samuli Natunen Savon Suunta    13:27:00   19:38  
22.   Atte Reunanen Tampereen Pyrintö    15:13:00   20:36  
23.   Mikko Kemppi Kangasala SK    15:45:00   21:16  
24.   Vesa Lahtinen Delta    14:39:00   21:28  
25.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    14:33:00   21:54  
26.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot    13:37:00   22:11  
27.   Iiro Kaitola Rastiketut    14:15:00   22:50  
28.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    14:43:00   24:16  
29.   Rasmus Ekström MS Parma    14:55:00   24:25  
30.   Urho Vepsäläinen Espoon Akilles    13:01:00   24:26  
31.   Kirill Gurlev Sestrorets  RUS  12:57:00   24:47  
32.   Kiri Huhtanen Tampereen Pyrintö    13:15:00   25:00  
33.   Hannes Stubb IK Falken    15:43:00   25:05  
34.   Mikhail Vikhrov Kirishi-La  RUS  13:25:00   25:10  
35.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    13:09:00   25:23  
36.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat    14:37:00   25:35  
37.   Alexander Garbuz Olimp-Vidn  RUS  15:27:00   26:03  
38.   Maxim Karpelson NorthernWi  RUS  15:17:00   26:23  
39.   Aaro Haikonen Ulvilan Ura    12:59:00   26:31  
40.   Konsta Mäntylä Lynx    15:29:00   26:37  
41.   Juho Lakanen Perhon Kiri    13:53:00   26:48  
42.   Eemeli Saukkonen Pihkaniskat    15:15:00   27:37  
43.   Dmitrii Kuharchuk ABCSt-Pete  RUS  15:03:00   27:57  
44.   Kasatkin Artem Orienta-Ky  RUS  14:25:00   28:43  
45.   Lauri Kaitola Rastiketut    15:41:00   28:47  
46.   Timofey Durynin Lytkarino  RUS  15:49:00   28:51  
47.   Alexey Kurochkin NorthernWi  RUS  14:19:00   29:54  
48.   Kirill Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  14:35:00   31:27  
49.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    13:11:00   32:49  
50.   Aatu Korja Delta    13:41:00   33:27  
51.   Valera Kostetskiy Nord West  RUS  13:35:00   33:50  
52.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    13:47:00   35:19  
53.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    15:01:00   36:43  
54.   Ville Launonen Keravan Urheilijat    13:13:00   36:57  
55.   Kasper Ena IK Falken    14:21:00   37:26  
56.   Smirnov Mihail Orienta-Ky  RUS  15:51:00   37:32  
57.   Anatoliy Yenalskiy LytkarinoK  RUS  14:51:00   38:21  
58.   Atte Nokka Rasti 88    14:05:00   39:15  
59.   Vladimir Shefov Sestrorets  RUS  14:29:00   39:16  
60.   Andrey Varpahovskiy ABCSt-Pete  RUS  13:51:00   42:49  
61.   Hugo Lervik Solf IK    14:17:00   43:26  
62.   Georgy Fadin Foton-Mosc  RUS  14:27:00   45:11  
63.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö    14:07:00   45:54  
64.   Egor Melnikov SKRUMMosco  RUS  14:23:00   47:13  
65.   Akseli Laatikainen SK Vuoksi    14:41:00   48:37  
66.   Evgeny Rogov Foton-Mosc  RUS  15:22:00   52:47  
67.   Daniil Botigin BelieNochi  RUS  13:03:00   54:58  
68.   Evgeny Perevedentsev Foton-Mosc  RUS  13:29:00   56:52  
69.   Konstantin Kurilov NorthernWi  RUS  13:17:00   57:20  
70.   Valerii Mihailov ABCSt-Pete  RUS  13:21:00   1:01:00  
71.   Alexander Knip IF Femman    14:01:00   1:11:00  
72.   Niko Kontinen Navi    15:11:00   1:17:16  
   Lars Brunner OLGKöllike  SUI  13:19:00   disk  
   Arttu Malmlund Koovee    13:31:00   disk  
   Vladislav Grachev LytkarinoK  RUS  13:49:00   disk  
   Jyri Kankkunen Savon Rasti    14:09:00   ej startad  
   Vladislav Vikhrov Kirishi-La  RUS  14:49:00   disk  
   Egor Annenkov Vesta  RUS  14:53:00   disk  
   Ville Remahl Lahden Suunnistajat-37    15:21:00   ej startad  
   Alexander Khoroshavin ABCSt-Pete  RUS  15:35:00   disk  
   Dmitriy Gulchenko SKRUMMosco  RUS  15:47:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English