FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,8 km
 
1.   Elmeri Toivanen Delta    11:49:00   13:17  
2.   Akseli Ruohola MS Parma    13:19:00   13:18  
3.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:23:00   13:23  
4.   Aaro Lampinen Keravan Urheilijat    11:39:00   13:43  
5.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat    13:01:00   14:23  
6.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    11:55:00   14:29  
6.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    13:11:00   14:29  
8.   Juuso Lampinen Navi    13:35:00   14:31  
9.   Erik Ahola Kangasala SK    11:17:00   14:33  
10.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    13:43:00   14:37  
11.   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    12:01:00   14:41  
12.   Arttu Malmlund Koovee    11:41:00   15:16  
13.   Nikita Trifonov Juventa  RUS  12:37:00   15:17  
14.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    11:23:00   15:19  
14.   Samuli Natunen Savon Suunta    12:35:00   15:19  
16.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä    13:05:00   15:29  
17.   Santeri Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:35:00   16:00  
18.   Kiri Huhtanen Tampereen Pyrintö    13:31:00   16:11  
19.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    12:53:00   16:21  
20.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot    12:59:00   16:44  
21.   Vladislav Grachev LytkarinoK  RUS  11:15:00   16:45  
22.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat    13:41:00   16:48  
23.   Atte Nokka Rasti 88    13:33:00   17:00  
24.   Eemeli Saukkonen Pihkaniskat    11:21:00   17:12  
25.   Aaro Haikonen Ulvilan Ura    12:39:00   17:16  
26.   Kirill Gurlev Sestrorets  RUS  13:39:00   17:19  
27.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    13:47:00   18:06  
28.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    11:01:00   18:16  
29.   Egor Annenkov Vesta  RUS  12:21:00   18:28  
30.   Vesa Lahtinen Delta    12:45:00   18:32  
31.   Mikko Kemppi Kangasala SK    13:17:00   18:33  
32.   Alexander Knip IF Femman    13:21:00   18:41  
33.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat    11:25:00   18:50  
34.   Lars Brunner OLGKöllike  SUI  12:57:00   18:56  
35.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    12:11:00   19:07  
36.   Lauri Kaitola Rastiketut    11:57:00   19:10  
37.   Ville Launonen Keravan Urheilijat    12:41:00   19:14  
38.   Andrey Varpahovskiy ABCSt-Pete  RUS  12:55:00   19:18  
39.   Mikhail Vikhrov Kirishi-La  RUS  13:03:00   19:27  
40.   Evgeny Perevedentsev Foton-Mosc  RUS  13:45:00   19:51  
41.   Atte Reunanen Tampereen Pyrintö    11:27:00   20:27  
42.   Hannes Stubb IK Falken    11:07:00   20:28  
43.   Georgy Fadin Foton-Mosc  RUS  11:45:00   20:37  
44.   Hannes Holmback IF Femman    11:51:00   20:56  
45.   Kasper Ena IK Falken    12:27:00   21:03  
46.   Anatoliy Yenalskiy LytkarinoK  RUS  13:07:00   21:20  
47.   Rasmus Ekström MS Parma    11:47:00   21:25  
48.   Aatu Korja Delta    13:49:00   21:26  
49.   Juho Lakanen Perhon Kiri    13:15:00   21:54  
50.   Kasatkin Artem Orienta-Ky  RUS  13:27:00   22:32  
51.   Urho Vepsäläinen Espoon Akilles    13:37:00   23:13  
52.   Egor Melnikov SKRUMMosco  RUS  11:33:00   23:15  
53.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    12:13:00   23:21  
54.   Kirill Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  12:15:00   23:55  
55.   Alexander Garbuz Olimp-Vidn  RUS  12:19:00   23:56  
56.   Vladislav Vikhrov Kirishi-La  RUS  11:29:00   24:20  
57.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö    12:25:00   24:21  
58.   Alexander Khoroshavin ABCSt-Pete  RUS  11:13:00   24:59  
59.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    13:53:00   25:58  
60.   Konsta Mäntylä Lynx    12:29:00   26:22  
61.   Alexander Barazenko Nord West  RUS  11:11:00   26:32  
62.   Valerii Mihailov ABCSt-Pete  RUS  13:29:00   26:47  
63.   Iiro Kaitola Rastiketut    13:25:00   26:51  
64.   Valera Kostetskiy Nord West  RUS  12:33:00   27:16  
65.   Timofey Durynin Lytkarino  RUS  12:07:00   27:20  
66.   Vladimir Shefov Sestrorets  RUS  12:09:00   27:23  
67.   Konstantin Kurilov NorthernWi  RUS  13:51:00   27:50  
68.   Smirnov Mihail Orienta-Ky  RUS  11:59:00   29:24  
69.   Dmitrii Kuharchuk ABCSt-Pete  RUS  11:43:00   29:47  
70.   Akseli Laatikainen SK Vuoksi    11:03:00   30:40  
71.   Alexey Kurochkin NorthernWi  RUS  12:49:00   30:51  
72.   Ville Rehn Lynx    11:09:00   31:39  
73.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    13:55:00   32:25  
74.   Daniil Botigin BelieNochi  RUS  12:17:00   35:20  
75.   Niko Kontinen Navi    12:03:00   36:19  
76.   Maxim Karpelson NorthernWi  RUS  11:53:00   38:39  
77.   Evgeny Rogov Foton-Mosc  RUS  12:43:00   43:04  
78.   Hugo Lervik Solf IK    12:47:00   44:29  
79.   Dmitriy Gulchenko SKRUMMosco  RUS  13:09:00   53:09  
   Jyri Kankkunen Savon Rasti    11:31:00   ej startad  
   Ville Remahl Lahden Suunnistajat-37    12:31:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English