FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,6 km
 
1.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:35:00   17:22  
2.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    13:05:00   18:14  
3.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat    14:45:00   18:15  
4.   Alexander Barazenko Nord West  RUS  12:25:00   18:25  
5.   Erik Ahola Kangasala SK    12:05:00   19:00  
6.   Aaro Lampinen Keravan Urheilijat    14:33:00   19:06  
7.   Samuli Natunen Savon Suunta    14:03:00   19:16  
8.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    13:07:00   19:48  
9.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    14:43:00   19:51  
10.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    13:43:00   20:07  
11.   Kasatkin Artem Orienta-Ky  RUS  14:17:00   20:09  
12.   Elmeri Toivanen Delta    13:57:00   20:10  
13.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot    14:35:00   20:16  
14.   Juuso Lampinen Navi    12:29:00   20:28  
15.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    12:43:00   21:07  
16.   Kirill Gurlev Sestrorets  RUS  12:49:00   21:31  
17.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    14:05:00   22:00  
18.   Santeri Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    13:17:00   22:23  
19.   Iiro Kaitola Rastiketut    12:27:00   22:27  
20.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä    12:15:00   22:30  
21.   Nikita Trifonov Juventa  RUS  13:03:00   22:52  
22.   Urho Vepsäläinen Espoon Akilles    14:15:00   23:17  
23.   Atte Reunanen Tampereen Pyrintö    13:23:00   23:21  
24.   Hannes Holmback IF Femman    13:47:00   23:37  
25.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    14:07:00   23:51  
26.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    12:17:00   23:54  
27.   Atte Nokka Rasti 88    13:09:00   24:02  
28.   Lauri Kaitola Rastiketut    13:53:00   24:03  
29.   Lars Brunner OLGKöllike  SUI  13:41:00   24:12  
30.   Juho Lakanen Perhon Kiri    13:25:00   24:13  
31.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat    13:33:00   24:17  
32.   Mikko Kemppi Kangasala SK    13:11:00   24:29  
33.   Ville Rehn Lynx    13:49:00   24:31  
34.   Egor Annenkov Vesta  RUS  12:33:00   24:36  
35.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    13:15:00   24:38  
36.   Egor Melnikov SKRUMMosco  RUS  13:45:00   25:39  
37.   Andrey Varpahovskiy ABCSt-Pete  RUS  14:39:00   26:03  
38.   Vladislav Vikhrov Kirishi-La  RUS  14:47:00   26:13  
39.   Arttu Malmlund Koovee    14:13:00   26:25  
40.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö    14:19:00   26:27  
41.   Kirill Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  12:11:00   26:42  
42.   Kiri Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:09:00   26:57  
43.   Alvar Palmen Espoon Suunta    13:39:00   27:07  
44.   Alexander Knip IF Femman    12:21:00   27:16  
45.   Eemeli Saukkonen Pihkaniskat    12:41:00   27:17  
46.   Ville Launonen Keravan Urheilijat    12:31:00   27:19  
47.   Anatoliy Yenalskiy LytkarinoK  RUS  12:37:00   27:34  
48.   Vesa Lahtinen Delta    11:57:00   27:51  
49.   Evgeny Perevedentsev Foton-Mosc  RUS  11:59:00   27:59  
49.   Vladislav Grachev LytkarinoK  RUS  14:37:00   27:59  
51.   Alexander Khoroshavin ABCSt-Pete  RUS  13:31:00   28:53  
52.   Alexander Garbuz Olimp-Vidn  RUS  12:55:00   29:34  
53.   Aatu Korja Delta    12:57:00   30:19  
54.   Aaro Haikonen Ulvilan Ura    12:39:00   32:18  
55.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    14:23:00   32:21  
56.   Evgeny Rogov Foton-Mosc  RUS  13:01:00   32:45  
57.   Timofey Durynin Lytkarino  RUS  13:37:00   32:46  
58.   Mikhail Vikhrov Kirishi-La  RUS  13:21:00   33:07  
59.   Vladimir Shefov Sestrorets  RUS  14:21:00   33:43  
60.   Alexey Kurochkin NorthernWi  RUS  12:07:00   33:48  
61.   Dmitrii Kuharchuk ABCSt-Pete  RUS  12:53:00   34:15  
62.   Akseli Laatikainen SK Vuoksi    14:27:00   35:14  
63.   Daniil Botigin BelieNochi  RUS  14:41:00   36:16  
64.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    12:03:00   36:39  
65.   Kasper Ena IK Falken    14:25:00   36:58  
66.   Hugo Lervik Solf IK    12:01:00   37:43  
67.   Smirnov Mihail Orienta-Ky  RUS  12:47:00   38:29  
68.   Valera Kostetskiy Nord West  RUS  13:51:00   40:19  
69.   Valerii Mihailov ABCSt-Pete  RUS  13:55:00   42:28  
70.   Konstantin Kurilov NorthernWi  RUS  14:11:00   47:41  
71.   Niko Kontinen Navi    13:59:00   58:12  
   Dmitriy Gulchenko SKRUMMosco  RUS  12:19:00   disk  
   Konsta Mäntylä Lynx    12:23:00   ej startad  
   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    12:35:00   disk  
   Hannes Stubb IK Falken    12:51:00   disk  
   Maxim Karpelson NorthernWi  RUS  13:13:00   disk  
   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat    13:19:00   ej startad  
   Rasmus Ekström MS Parma    13:27:00   disk  
   Georgy Fadin Foton-Mosc  RUS  14:01:00   disk  
   Ville Remahl Lahden Suunnistajat-37    14:09:00   ej startad  
   Jyri Kankkunen Savon Rasti    14:29:00   ej startad  
   Akseli Ruohola MS Parma    14:49:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English