FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,6 km
 
1.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    12:59:00   9:54  
2.   Akseli Ruohola MS Parma    12:55:00   9:57  
3.   Alexander Barazenko Nord West  RUS  13:43:00   10:13  
4.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    12:45:00   10:22  
5.   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    12:35:00   10:30  
6.   Erik Ahola Kangasala SK    12:15:00   10:54  
7.   Elmeri Toivanen Delta    12:31:00   11:15  
8.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat    13:01:00   11:26  
9.   Juuso Lampinen Navi    13:49:00   11:46  
10.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä    12:07:00   11:54  
11.   Aaro Lampinen Keravan Urheilijat    12:41:00   11:58  
12.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    13:29:00   12:09  
12.   Atte Reunanen Tampereen Pyrintö    13:55:00   12:09  
14.   Samuli Natunen Savon Suunta    13:45:00   12:16  
15.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    13:21:00   12:19  
16.   Vladislav Grachev LytkarinoK  RUS  12:39:00   12:22  
17.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat    11:45:00   12:25  
18.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    12:29:00   12:32  
19.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    12:49:00   12:39  
20.   Hannes Stubb IK Falken    11:39:00   12:52  
21.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    13:37:00   12:53  
22.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot    11:15:00   12:54  
23.   Kirill Gurlev Sestrorets  RUS  13:33:00   13:02  
24.   Vesa Lahtinen Delta    13:27:00   13:05  
25.   Hannes Holmback IF Femman    11:49:00   13:11  
26.   Aaro Haikonen Ulvilan Ura    13:35:00   13:15  
27.   Ville Launonen Keravan Urheilijat    13:41:00   13:16  
28.   Alexander Khoroshavin ABCSt-Pete  RUS  13:53:00   13:17  
29.   Ville Rehn Lynx    13:31:00   13:20  
30.   Santeri Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:19:00   13:26  
31.   Arttu Malmlund Koovee    12:13:00   13:27  
32.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    12:01:00   13:34  
33.   Mikhail Vikhrov Kirishi-La  RUS  12:33:00   13:35  
34.   Alvar Palmen Espoon Suunta    11:31:00   14:11  
35.   Mikko Kemppi Kangasala SK    11:11:00   14:24  
36.   Rasmus Ekström MS Parma    11:29:00   14:27  
37.   Kiri Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:51:00   14:29  
38.   Lars Brunner OLGKöllike  SUI  13:51:00   14:40  
39.   Anatoliy Yenalskiy LytkarinoK  RUS  11:43:00   14:51  
40.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    11:23:00   14:57  
41.   Vladislav Vikhrov Kirishi-La  RUS  11:01:00   15:11  
41.   Hugo Lervik Solf IK    13:23:00   15:11  
43.   Alexander Garbuz Olimp-Vidn  RUS  13:05:00   15:22  
44.   Kirill Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  12:09:00   15:23  
44.   Iiro Kaitola Rastiketut    13:17:00   15:23  
46.   Aatu Korja Delta    11:25:00   15:43  
47.   Atte Nokka Rasti 88    11:13:00   15:48  
48.   Urho Vepsäläinen Espoon Akilles    11:55:00   15:50  
49.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    11:09:00   16:08  
50.   Andrey Varpahovskiy ABCSt-Pete  RUS  12:47:00   16:22  
51.   Dmitrii Kuharchuk ABCSt-Pete  RUS  11:33:00   16:32  
52.   Evgeny Perevedentsev Foton-Mosc  RUS  13:11:00   16:41  
53.   Kasatkin Artem Orienta-Ky  RUS  12:53:00   16:42  
54.   Juho Lakanen Perhon Kiri    11:05:00   17:08  
55.   Timofey Durynin Lytkarino  RUS  13:39:00   17:42  
56.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö    11:57:00   18:22  
57.   Valera Kostetskiy Nord West  RUS  12:17:00   18:55  
58.   Nikita Trifonov Juventa  RUS  12:11:00   19:31  
59.   Valerii Mihailov ABCSt-Pete  RUS  13:15:00   20:20  
60.   Lauri Kaitola Rastiketut    11:53:00   20:28  
61.   Alexey Kurochkin NorthernWi  RUS  11:21:00   20:40  
62.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles    11:41:00   22:03  
63.   Niko Kontinen Navi    12:27:00   22:14  
64.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    13:07:00   22:16  
65.   Eemeli Saukkonen Pihkaniskat    12:19:00   23:32  
66.   Alexander Knip IF Femman    13:09:00   24:28  
67.   Smirnov Mihail Orienta-Ky  RUS  11:27:00   25:04  
68.   Georgy Fadin Foton-Mosc  RUS  12:21:00   25:35  
69.   Vladimir Shefov Sestrorets  RUS  12:05:00   26:42  
70.   Dmitriy Gulchenko SKRUMMosco  RUS  11:03:00   31:22  
71.   Evgeny Rogov Foton-Mosc  RUS  11:17:00   31:50  
72.   Kasper Ena IK Falken    13:03:00   35:10  
73.   Konstantin Kurilov NorthernWi  RUS  12:25:00   36:01  
74.   Egor Melnikov SKRUMMosco  RUS  12:37:00   42:48  
   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat    11:35:00   ej startad  
   Jyri Kankkunen Savon Rasti    11:37:00   ej startad  
   Ville Remahl Lahden Suunnistajat-37    11:47:00   ej startad  
   Daniil Botigin BelieNochi  RUS  11:51:00   ej startad  
   Akseli Laatikainen SK Vuoksi    11:59:00   disk  
   Konsta Mäntylä Lynx    12:03:00   ej startad  
   Maxim Karpelson NorthernWi  RUS  13:13:00   disk  
   Egor Annenkov Vesta  RUS  13:25:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English