FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,0 km
 
1.   Elmeri Toivanen Delta    12:13:00   12:14  
2.   Erik Ahola Kangasala SK    13:37:00   12:56  
3.   Santeri Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:25:00   13:14  
4.   Alexander Barazenko Nord West  RUS  12:01:00   13:39  
5.   Nikita Trifonov Juventa  RUS  13:39:00   14:01  
6.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    11:19:00   14:11  
7.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot    13:09:00   14:40  
8.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot    11:05:00   14:45  
8.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä    12:09:00   14:45  
10.   Niku Rintala Teuvan Rivakka    11:39:00   14:57  
11.   Aaro Lampinen Keravan Urheilijat    11:01:00   15:00  
12.   Samuli Natunen Savon Suunta    11:51:00   15:12  
13.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat    12:23:00   15:13  
14.   Matti Suutari Vehkalahden Veikot    12:27:00   15:34  
15.   Kirill Gurlev Sestrorets  RUS  12:49:00   15:54  
16.   Akseli Ruohola MS Parma    11:15:00   15:57  
17.   Arttu Malmlund Koovee    13:47:00   16:04  
18.   Juuso Lampinen Navi    12:41:00   16:09  
19.   Riku Saksa Teuvan Rivakka    12:37:00   16:24  
20.   Kiri Huhtanen Tampereen Pyrintö    13:19:00   16:27  
21.   Egor Annenkov Vesta  RUS  11:53:00   16:54  
22.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot    11:49:00   17:14  
23.   Kirill Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  13:15:00   17:17  
24.   Tommi Hakuli Keravan Urheilijat    11:59:00   17:25  
25.   Mikko Kemppi Kangasala SK    12:43:00   17:40  
26.   Atte Nokka Rasti 88    13:01:00   18:19  
27.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    10:57:00   18:29  
28.   Joona Nisula Teuvan Rivakka    13:33:00   18:38  
29.   Evgeny Perevedentsev Foton-Mosc  RUS  12:33:00   19:02  
30.   Vladislav Vikhrov Kirishi-La  RUS  12:07:00   19:10  
31.   Kasatkin Artem Orienta-Ky  RUS  11:21:00   19:12  
32.   Eemeli Saukkonen Pihkaniskat    13:45:00   19:19  
33.   Atte Reunanen Tampereen Pyrintö    12:21:00   19:28  
34.   Ville Launonen Keravan Urheilijat    12:57:00   19:39  
35.   Rasmus Ekström MS Parma    12:39:00   19:43  
36.   Alexander Knip IF Femman    12:31:00   19:48  
37.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö    11:29:00   20:03  
38.   Egor Melnikov SKRUMMosco  RUS  13:17:00   20:22  
39.   Aatu Korja Delta    13:07:00   20:33  
40.   Hugo Lervik Solf IK    11:47:00   20:37  
40.   Juho Lakanen Perhon Kiri    13:13:00   20:37  
42.   Alexander Khoroshavin ABCSt-Pete  RUS  12:11:00   20:40  
43.   Vesa Lahtinen Delta    11:23:00   20:46  
44.   Juuso Järviö Hämeenlinnan Suunnistajat    13:23:00   21:27  
45.   Maxim Karpelson NorthernWi  RUS  12:35:00   21:43  
46.   Dmitrii Kuharchuk ABCSt-Pete  RUS  12:51:00   21:50  
47.   Hannes Stubb IK Falken    13:31:00   21:51  
48.   Andrey Varpahovskiy ABCSt-Pete  RUS  11:03:00   22:08  
49.   Lars Brunner OLGKöllike  SUI  11:37:00   22:15  
49.   Vladislav Grachev LytkarinoK  RUS  12:59:00   22:15  
51.   Mikhail Vikhrov Kirishi-La  RUS  13:35:00   22:45  
52.   Hannes Holmback IF Femman    11:09:00   22:50  
53.   Aaro Haikonen Ulvilan Ura    12:15:00   22:56  
54.   Dmitriy Gulchenko SKRUMMosco  RUS  11:55:00   23:19  
55.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat    12:53:00   23:50  
56.   Iiro Kaitola Rastiketut    12:29:00   24:19  
57.   Alvar Palmen Espoon Suunta    13:03:00   24:29  
58.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat    12:19:00   24:48  
59.   Evgeny Rogov Foton-Mosc  RUS  13:27:00   24:49  
60.   Ville Rehn Lynx    13:05:00   25:05  
61.   Jeremias Joutsensaari Kangasala SK    11:43:00   26:11  
62.   Akseli Laatikainen SK Vuoksi    13:41:00   28:15  
63.   Kasper Ena IK Falken    12:05:00   29:57  
64.   Alexey Kurochkin NorthernWi  RUS  13:29:00   30:11  
65.   Lauri Kaitola Rastiketut    11:07:00   31:34  
66.   Smirnov Mihail Orienta-Ky  RUS  12:45:00   31:51  
67.   Valerii Mihailov ABCSt-Pete  RUS  11:35:00   32:05  
68.   Valera Kostetskiy Nord West  RUS  13:25:00   32:18  
69.   Alexander Garbuz Olimp-Vidn  RUS  11:11:00   32:28  
70.   Timofey Durynin Lytkarino  RUS  11:13:00   34:46  
71.   Georgy Fadin Foton-Mosc  RUS  11:31:00   35:15  
72.   Konstantin Kurilov NorthernWi  RUS  11:33:00   37:00  
73.   Niko Kontinen Navi    11:17:00   38:26  
74.   Vladimir Shefov Sestrorets  RUS  11:27:00   45:24  
75.   Anatoliy Yenalskiy LytkarinoK  RUS  12:03:00   53:56  
   Ville Remahl Lahden Suunnistajat-37    10:59:00   ej startad  
   Konsta Mäntylä Lynx    11:45:00   ej startad  
   Urho Vepsäläinen Espoon Akilles    12:47:00   disk  
   Daniil Botigin BelieNochi  RUS  12:55:00   ej startad  
   Jyri Kankkunen Savon Rasti    13:11:00   ej startad  
   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat    13:49:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English