FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12TR 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,0 km
 
1.   Antti Saarela Keminmaan Urheilijat    14:20:00   16:36  
2.   Väinö Juvakka Lappeen Riento    14:24:00   16:44  
3.   Marten Henrik Pais Ok West  EST  13:52:00   17:59  
4.   Akseli Kalela Kuusankosken Urheiluseura    14:08:00   21:04  
5.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    14:14:00   22:05  
6.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    14:30:00   23:20  
7.   Oskari Niemi Lappeen Riento    12:54:00   24:21  
8.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    13:08:00   24:54  
9.   Miika Husu SK Vuoksi    14:10:00   25:31  
10.   Linus Peltonen Lappeen Riento    13:48:00   25:44  
11.   Otto Juga Keravan Urheilijat    13:44:00   26:29  
12.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    13:24:00   26:45  
13.   Eero Kelosuo SK Vuoksi    14:40:00   26:52  
14.   Maxim Linin NordWest  RUS  13:16:00   27:11  
15.   Veikka Liljeström Olavin Rasti    13:54:00   27:49  
16.   Aapo Tonder SK Vuoksi    12:58:00   28:27  
17.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    12:52:00   28:30  
18.   Atte Mattila Kyrös-Rasti    13:18:00   29:08  
19.   Vsevolod Selkov Juventa  RUS  14:02:00   30:38  
20.   Alexey Malov Kirishi-La  RUS  13:12:00   31:00  
21.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    14:18:00   31:57  
22.   Elias Liukka Kalevan Rasti    13:36:00   33:24  
23.   Maxim Ivanov Baltiyskiy  RUS  13:38:00   33:38  
24.   Guriy Alexandrov Juventa  RUS  12:48:00   33:47  
25.   Daniil Orudzhov Kuzmolovo1  RUS  12:56:00   34:45  
26.   Anton Fedorov Gulfstream  RUS  13:58:00   36:00  
27.   Lauri Heinaro Espoon Suunta    14:26:00   36:40  
28.   Otto Latvala Alajärven Ankkurit    14:04:00   39:12  
29.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72    13:34:00   41:05  
30.   Simo Linnainmaa Kyrös-Rasti    12:46:00   41:36  
31.   Sami Niilola Kuusankosken Urheiluseura    14:34:00   43:15  
32.   Aleksandr Semenov Juventa  RUS  13:10:00   43:25  
33.   Vladislav Shumnov BelieNochi  RUS  13:22:00   44:08  
34.   Konsta Mäkelä Kyrös-Rasti    14:12:00   45:46  
35.   Eskil Grahn Närpes OK    14:32:00   46:08  
36.   Nikita Fadeev NorthernWi  RUS  13:04:00   46:10  
37.   Denis Myakishev St.-Petersburg  RUS  13:50:00   48:26  
38.   Sergey Esatov Baltiyskiy  RUS  14:48:00   51:46  
39.   Leevi Kulmala SuuntaSepo    12:42:00   52:44  
40.   Olli Haapalainen Rastiketut    13:02:00   53:03  
41.   Ilya Medvedev Juventa  RUS  14:46:00   54:08  
42.   Anton Poleshchuk Juventa  RUS  13:32:00   56:42  
43.   Artem Sachko ABCSt-Pete  RUS  14:42:00   58:30  
44.   Denis Razumov NordWest  RUS  14:28:00   1:01:43  
45.   Theo Perepelkin NorthernWi  RUS  14:38:00   1:01:55  
46.   Valery Shumnov BelieNochi  RUS  14:36:00   1:03:51  
47.   Nikita Bogryanov K110  RUS  13:42:00   1:05:43  
48.   Arttu Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura    13:40:00   1:10:23  
49.   Daniil Botov Ramenskoye  RUS  12:44:00   1:16:29  
   Leo Granberg IF Femman    13:00:00   disk  
   Lukas Kankkunen OK77    13:14:00   ej startad  
   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    13:20:00   ej startad  
   Joonas Säde SK Vuoksi    13:28:00   disk  
   Denis Davydov ABCSt-Pete  RUS  13:30:00   ej startad  
   Aapo Viippola Oulun Tarmo    13:46:00   disk  
   Vlad Chugunov Kuzmolovo1  RUS  14:06:00   disk  
   Evgeniy Timoshenko Juventa  RUS  14:22:00   disk  
   Samu Pylvänäinen Sippurasti    14:44:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English