FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12TR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,6 km
 
1.   Antti Saarela Keminmaan Urheilijat    12:14:00   23:27  
2.   Väinö Juvakka Lappeen Riento    11:12:00   25:13  
3.   Niklas Heikkilä Kuusankosken Urheiluseura    12:10:00   25:42  
4.   Samu Pylvänäinen Sippurasti    11:00:00   26:15  
5.   Miika Husu SK Vuoksi    11:40:00   26:19  
5.   Aapo Tonder SK Vuoksi    12:42:00   26:19  
7.   Marten Henrik Pais Ok West  EST  12:36:00   26:40  
8.   Akseli Kalela Kuusankosken Urheiluseura    13:02:00   27:07  
9.   Maxim Ivanov Baltiyskiy  RUS  12:22:00   27:14  
10.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    12:38:00   28:05  
11.   Guriy Alexandrov Juventa  RUS  12:26:00   28:42  
12.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:00:00   29:06  
13.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    11:42:00   29:17  
14.   Oskari Niemi Lappeen Riento    11:54:00   29:45  
15.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    11:28:00   30:40  
16.   Vsevolod Selkov Juventa  RUS  11:26:00   30:56  
17.   Atte Mattila Kyrös-Rasti    11:52:00   32:10  
18.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    11:44:00   32:17  
19.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    11:48:00   32:21  
20.   Veikka Liljeström Olavin Rasti    12:46:00   32:46  
21.   Denis Razumov NordWest  RUS  12:56:00   33:04  
22.   Otto Juga Keravan Urheilijat    11:24:00   33:17  
23.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    12:54:00   35:13  
24.   Sergey Esatov Baltiyskiy  RUS  11:20:00   35:55  
25.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72    12:18:00   35:59  
26.   Simo Linnainmaa Kyrös-Rasti    12:28:00   36:26  
27.   Alexey Malov Kirishi-La  RUS  11:22:00   37:05  
28.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    11:18:00   39:18  
29.   Eero Kelosuo SK Vuoksi    12:06:00   39:26  
30.   Evgeniy Timoshenko Juventa  RUS  11:46:00   39:50  
31.   Vladislav Shumnov BelieNochi  RUS  12:30:00   40:34  
32.   Daniil Orudzhov Kuzmolovo1  RUS  11:16:00   42:19  
33.   Eskil Grahn Närpes OK    11:32:00   43:05  
34.   Maxim Linin NordWest  RUS  11:56:00   43:14  
35.   Linus Peltonen Lappeen Riento    12:32:00   44:32  
36.   Vlad Chugunov Kuzmolovo1  RUS  12:16:00   45:03  
37.   Elias Liukka Kalevan Rasti    11:04:00   46:38  
38.   Aleksandr Semenov Juventa  RUS  12:50:00   46:45  
39.   Anton Fedorov Gulfstream  RUS  12:04:00   49:49  
40.   Artem Sachko ABCSt-Pete  RUS  11:38:00   49:50  
41.   Nikita Fadeev NorthernWi  RUS  11:30:00   49:58  
42.   Olli Haapalainen Rastiketut    12:52:00   50:02  
43.   Leevi Kulmala SuuntaSepo    13:06:00   50:04  
44.   Nikita Bogryanov K110  RUS  11:08:00   50:16  
45.   Daniil Botov Ramenskoye  RUS  12:12:00   51:03  
46.   Ilya Medvedev Juventa  RUS  12:02:00   51:40  
47.   Valery Shumnov BelieNochi  RUS  11:34:00   53:12  
48.   Konsta Mäkelä Kyrös-Rasti    11:10:00   1:25:23  
   Anton Poleshchuk Juventa  RUS  11:02:00   disk  
   Joonas Säde SK Vuoksi    11:06:00   disk  
   Lauri Heinaro Espoon Suunta    11:36:00   disk  
   Otto Latvala Alajärven Ankkurit    11:58:00   disk  
   Theo Perepelkin NorthernWi  RUS  12:08:00   disk  
   Denis Myakishev St.-Petersburg  RUS  12:20:00   bröt  
   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    12:34:00   ej startad  
   Denis Davydov ABCSt-Pete  RUS  12:40:00   ej startad  
   Leo Granberg IF Femman    12:48:00   disk  
   Lukas Kankkunen OK77    13:04:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English