FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12TR 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,7 km
 
1.   Marten Henrik Pais Ok West  EST  13:24:00   13:52  
2.   Aapo Tonder SK Vuoksi    14:06:00   13:58  
3.   Antti Saarela Keminmaan Urheilijat    13:20:00   14:14  
4.   Maxim Ivanov Baltiyskiy  RUS  14:22:00   14:45  
5.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    13:00:00   15:16  
6.   Samu Pylvänäinen Sippurasti    13:46:00   15:20  
7.   Akseli Kalela Kuusankosken Urheiluseura    13:52:00   15:46  
8.   Nikita Fadeev NorthernWi  RUS  14:12:00   16:00  
9.   Miika Husu SK Vuoksi    13:06:00   16:13  
10.   Otto Latvala Alajärven Ankkurit    13:30:00   16:38  
11.   Guriy Alexandrov Juventa  RUS  13:40:00   16:58  
12.   Niklas Heikkilä Kuusankosken Urheiluseura    14:40:00   16:59  
13.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    12:40:00   17:37  
14.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    14:08:00   17:45  
15.   Väinö Juvakka Lappeen Riento    14:02:00   18:25  
15.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    14:32:00   18:25  
17.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    12:56:00   18:52  
18.   Otto Juga Keravan Urheilijat    13:08:00   18:58  
19.   Nikita Bogryanov K110  RUS  14:24:00   19:27  
20.   Alexey Malov Kirishi-La  RUS  13:50:00   19:28  
21.   Sergey Esatov Baltiyskiy  RUS  13:34:00   19:40  
22.   Eero Kelosuo SK Vuoksi    14:34:00   19:54  
23.   Veikka Liljeström Olavin Rasti    12:52:00   20:18  
24.   Atte Mattila Kyrös-Rasti    13:10:00   20:31  
25.   Vsevolod Selkov Juventa  RUS  14:30:00   21:08  
26.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72    12:42:00   21:15  
27.   Oskari Niemi Lappeen Riento    14:42:00   21:33  
28.   Anton Fedorov Gulfstream  RUS  13:16:00   22:08  
29.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    13:42:00   22:14  
30.   Ilya Medvedev Juventa  RUS  13:14:00   22:47  
31.   Olli Haapalainen Rastiketut    12:48:00   22:57  
32.   Daniil Orudzhov Kuzmolovo1  RUS  13:22:00   23:03  
33.   Vladislav Shumnov BelieNochi  RUS  13:38:00   23:45  
33.   Simo Linnainmaa Kyrös-Rasti    13:54:00   23:45  
33.   Vlad Chugunov Kuzmolovo1  RUS  14:18:00   23:45  
36.   Evgeniy Timoshenko Juventa  RUS  12:46:00   23:59  
37.   Joonas Säde SK Vuoksi    13:44:00   24:08  
38.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    13:02:00   24:43  
39.   Denis Myakishev St.-Petersburg  RUS  13:36:00   25:46  
40.   Lukas Kankkunen OK77    14:00:00   25:53  
41.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    14:36:00   27:58  
42.   Maxim Linin NordWest  RUS  14:14:00   28:08  
43.   Aleksandr Semenov Juventa  RUS  13:56:00   30:16  
44.   Theo Perepelkin NorthernWi  RUS  12:54:00   31:18  
45.   Linus Peltonen Lappeen Riento    13:26:00   31:19  
46.   Anton Poleshchuk Juventa  RUS  14:10:00   32:13  
47.   Eskil Grahn Närpes OK    12:44:00   33:13  
48.   Elias Liukka Kalevan Rasti    14:20:00   33:37  
49.   Artem Sachko ABCSt-Pete  RUS  12:50:00   35:28  
50.   Valery Shumnov BelieNochi  RUS  14:26:00   38:04  
51.   Leo Granberg IF Femman    13:04:00   41:24  
52.   Niklas Rontu Angelniemen Ankkuri    13:28:00   41:31  
53.   Antti Ketola Lapuan Virkiä    12:58:00   46:46  
54.   Konsta Mäkelä Kyrös-Rasti    14:28:00   49:02  
   Denis Razumov NordWest  RUS  13:18:00   disk  
   Lauri Heinaro Espoon Suunta    13:48:00   disk  
   Denis Davydov ABCSt-Pete  RUS  13:58:00   ej startad  
   Daniil Botov Ramenskoye  RUS  14:44:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English